Yardım Web site üzerinden müşteri doğrulama ve discord rolü verme! Mojang apisi düzenleme!

Avelis

Beni yargılamadan önce mükemmel olduğundan emin ol
Uzman Destek
Onaylı Satıcı
Hosting Görevlisi
Rivel Project
Premium
En iyi cevaplar
70
Elmaslar
833
Puanlar
2.240
Discord
Avelis#1668
Merhaba, aynı keyubuda bulunan müşteri panelinden discord doğrulayarak aktif hizmeti var ise MÜŞTERİ rölü verdirme sistemini nasıl yapabileceğim hakkında yardımlarınızı beklemekteyim. Bu sistemin yapımcısı @smt287 en başda sana sormak isterim.

Bir diğer sorunum ise Mojang Apisini siteye entegreledik ve Miencraft Premium hesapların girip girmediğini email ve şifre ile kontrol sağlayabiliyorum ancak benim istediğim. Demir paketlerde uygun bir sistem ancak altın ve elmas için yeterli değil onun için Email şifresi , hesap şifresi nezaman ve nerden değiştirildiğinin kontrolünü nasıl sağlayabilirim yada mojang apisi ile ilgili kaynaklar mevcutsa linklerini bırakabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler. @Berk bu konudada senden yardım bekliyorum.

JAVA

Zombi Geldi, Beni Yedi
Hosting Görevlisi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
200
Puanlar
2.390
Discord
Silberpfeil#0267
Merhaba, aynı keyubuda bulunan müşteri panelinden discord doğrulayarak aktif hizmeti var ise MÜŞTERİ rölü verdirme sistemini nasıl yapabileceğim hakkında yardımlarınızı beklemekteyim. Bu sistemin yapımcısı @smt287 en başda sana sormak isterim.

Bir diğer sorunum ise Mojang Apisini siteye entegreledik ve Miencraft Premium hesapların girip girmediğini email ve şifre ile kontrol sağlayabiliyorum ancak benim istediğim. Demir paketlerde uygun bir sistem ancak altın ve elmas için yeterli değil onun için Email şifresi , hesap şifresi nezaman ve nerden değiştirildiğinin kontrolünü nasıl sağlayabilirim yada mojang apisi ile ilgili kaynaklar mevcutsa linklerini bırakabilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler. @Berk bu konudada senden yardım bekliyorum.
Discord.JS vb biliyorsundur herhalde, DiscordOAUTH2 diye bir sistem var. Araştırırsan Discord ile giriş olayını çözebilirsin. Rol vermeye gelince Keyubu'da zannederim ki kayıt olurken Discord id veya Discord Tag bildirme yeri var, o şekilde database'den çekip giveRole etkinliğini gerçekleştirebilirsin.

Avelis

Uzman Destek
Onaylı Satıcı
Hosting Görevlisi
Rivel Project
Premium
En iyi cevaplar
70
Elmaslar
833
Puanlar
2.240
Discord
Avelis#1668
Anlayan , sesimi duyan yokmu ?

Avelis

Uzman Destek
Onaylı Satıcı
Hosting Görevlisi
Rivel Project
Premium
En iyi cevaplar
70
Elmaslar
833
Puanlar
2.240
Discord
Avelis#1668
Mojang apisi' ile ilgili sorunumdan anlayanlar varmı?

Avelis

Uzman Destek
Onaylı Satıcı
Hosting Görevlisi
Rivel Project
Premium
En iyi cevaplar
70
Elmaslar
833
Puanlar
2.240
Discord
Avelis#1668
Sorunun nedir? ve kullandığınız dil
Bir diğer sorunum ise Mojang Apisini siteye entegreledik ve Miencraft Premium hesapların girip girmediğini email ve şifre ile kontrol sağlayabiliyorum ancak benim istediğim. Demir paketlerde uygun bir sistem ancak altın ve elmas için yeterli değil onun için Email şifresi , hesap şifresi nezaman ve nerden değiştirildiğinin kontrolünü nasıl sağlayabilirim yada mojang apisi ile ilgili kaynaklar mevcutsa linklerini bırakabilirmisiniz.

PHP

Kâi

"Web Geliştirici"
Onaylı Satıcı
Slicksy
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
154
Puanlar
740
Discord
Kâi#4724
Minecraft
Kaivies
Bir diğer sorunum ise Mojang Apisini siteye entegreledik ve Miencraft Premium hesapların girip girmediğini email ve şifre ile kontrol sağlayabiliyorum ancak benim istediğim. Demir paketlerde uygun bir sistem ancak altın ve elmas için yeterli değil onun için Email şifresi , hesap şifresi nezaman ve nerden değiştirildiğinin kontrolünü nasıl sağlayabilirim yada mojang apisi ile ilgili kaynaklar mevcutsa linklerini bırakabilirmisiniz.

PHP
Bunu sağlayamazsınız diye düşünüyorum. Bunu gördüğünüz bir site var ise bana söyler misiniz. Bi' kodlarını inceliyelim

Avelis

Uzman Destek
Onaylı Satıcı
Hosting Görevlisi
Rivel Project
Premium
En iyi cevaplar
70
Elmaslar
833
Puanlar
2.240
Discord
Avelis#1668
Bunu sağlayamazsınız diye düşünüyorum. Bunu gördüğünüz bir site var ise bana söyler misiniz. Bi' kodlarını inceliyelim
Evet ggprem bu sistemi kullanıyor. APİ'yi kendilerinin geliştirdiğini ama nasıl geliştirdiklerini belirtmedi.

Avelis

Uzman Destek
Onaylı Satıcı
Hosting Görevlisi
Rivel Project
Premium
En iyi cevaplar
70
Elmaslar
833
Puanlar