Sol Reklam

Wast Project | İyi bir kalite, asla şans eseri kazanılmaz. | Tasarım ⌯ Bot ⌯ Plugin ⌯ Mimari ⌯ Skript ⌯ Eklenti | +500 ÜYE ! - BÜYÜK ETKİNLİKLER !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arso Design

Thanks to design you can create ur new world.

Discord:

≀ Arso#0001

Elmaslar
41
Puanlar
3.755
Yer
İstanbul
Minecraft
ArsoDesign
Biraz kolaya kaçılmış gibi, elbet geliştirilebilir. Bir mimari takımdan daha ayrıntılı çalışmalar bekliyoruz. Başarılar!
Mimari ekibimizi geliştirdik & değiştirdik istersen bi tekrar göz at dostum. Teşekkürler yorumun için.

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
başarılar

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire

restinpeace

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
56
Puanlar
1.110
Başka ekiplerin kalıntılarından kalmış ve yeni bir ekip kurulmuş gibi duruyor. Size sorduğum kadarıyla da ekip içerisinde en yaşlınız 16 yaşında ve pek de düzgün tutumunuz yok yani büyük göstermeye çalışıyorsunuz ancak maalesef olmuyor yapmayın. Tasarımlar iyi duruyor ama yani güvenemedim ne diyim neyse başarılar

Elygon

Fill your dreams with design Create with Ely
Elmaslar
94
Puanlar
4.345
Başka ekiplerin kalıntılarından kalmış ve yeni bir ekip kurulmuş gibi duruyor. Size sorduğum kadarıyla da ekip içerisinde en yaşlınız 16 yaşında ve pek de düzgün tutumunuz yok yani büyük göstermeye çalışıyorsunuz ancak maalesef olmuyor yapmayın. Tasarımlar iyi duruyor ama yani güvenemedim ne diyim neyse başarılar

Bilmem farkında mısın fakat her konuya baltalamak amacıyla yorum atıyorsun. Adamlar bir gayret içerisinde fakat sen boş yorum içerisindesin. Güven konusunda güçlük çekiyorsan bunu burda değil disocrd adreslerine giderek hizmet verdikleri kişilere sorabilirsin.

Yaşın muhtemelen 18 veya 19 yaşla işe değil akılla gireceksin işe. Ayrıca yaşı küçük olan ve bir çok işi başaran arkadaşlarda var.

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Eğer yaş ile iş yapıyorsanız bu foruma gelmemenizi tavsiye ederim forumun gördüğüm kadarıyla yaş ortalaması düşük. Hem daha bizi tanımadan böyle birşeyin kanısına nası geldin anlamadım?

AntiSans

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
DemonicBoy
[/QUOTE]
Discorddan yazmanız yeterli.
[/QUOTE]

discord adresiniz nedir ?

Aronshire

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
630
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire

Arso Design

Discord:

≀ Arso#0001

Elmaslar
41
Puanlar
3.755
Yer
İstanbul
Minecraft
ArsoDesign
Ben ve ekip arkadaşlarım sizi tanımıyor ve sizinle bir konuşmamız geçmemiş fakat yaşımıza kadar herşeyi biliyorsunuz. 16 dan büyük insanlar da var ve düzgün tutumumuzu takdir eden birçok müşterimiz de mevcut. Güvenemediyseniz veyahut bi belirsizlik var ise yorumunuzu ya atmayın yada düşündükten sonra atın öbür türlü cehalet içinde insanları kötülemekten farklı olmuyor konuşmanız.

Son düzenleme:

Arso Design

Discord:

≀ Arso#0001

Elmaslar
41
Puanlar
3.755
Yer
İstanbul
Minecraft
ArsoDesign

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
629
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Önüne gelen takım kuruyor umarım diğer "takım" lardan farklısınızdır.

Arso Design

Discord:

≀ Arso#0001

Elmaslar
41
Puanlar
3.755
Yer
İstanbul
Minecraft
ArsoDesign

MatiasNetwork

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
19
Puanlar
3.920
Minecraft
ILSI
Kaliteli Bir Ekipsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı