Sol Reklam
Sağ Reklam

Ülkemizin Oyun Sektöründe Minecraft'ı Nerede Görüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lapetos

Play.LuxuryNetworkTR.Com
Elmaslar
32
Puanlar
13.330
Yer
İstanbul
Minecraft
ErenMeister
Minecraft 1.9 çıktığı için oyunun battığını düşünüyorum yeni sürümler keyif vermiyor.

Batuhan Yenidogan

oyna.zeromc.net
Site Sahibi

Discord:

Batuhan Yenidogan#6666

Elmaslar
1.665
Puanlar
16.545
Yer
Ankara
Minecraft 1.9 çıktığı için oyunun battığını düşünüyorum yeni sürümler keyif vermiyor.
Aslında oyunda toptan bir bozulma var diyemeyiz. Ama o eski minecraft sürümlerini sahiplendiğimiz için her yeni sürüme bir ön yargıyla bakıyoruz.

euxtr

Zombi Geldi, Beni Yedi
Yasaklandı
Elmaslar
122
Puanlar
0
Minecraft
euxx007
'git mayngraf oyna' diyen akıllı arkadaşlardan başka bir yerde göremiyorum.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

S

sooply

Ziyaretçi
Minecraft PvP için yaratılmadı. Survival modu için yaratıldı temel buydu yani. Combat mekanikleri de bu yüzden değiştirildi. Hatta 1.15 zamanlarında yeni bir PvP güncellemesi daha geldi ve daha iyi oldu. "1.9'da bitti oyun" gibi yorumlara katılmıyorum hiçbir zaman.

YasinDLG

Gülü seviyorsan, dikenine katlanıcaksın.
Hosting Görevlisi
Elmaslar
189
Puanlar
4.325
Yer
ALAMANYA
Minecraft
YasinDLG
Yorumları okuduktan 2 3 dakika sonra aklıma eski zamanlarım geldi.Eskiden skypede arkadaşlarımla toplaşırdım sabaha kadar deli gibi faction oynardık.Savaşlar yapar bazen ölürdük daha da güçlenmek için elimizden geleni yapardık.Bazen kazanırdık hep beraber bunu kutlardık.Ama şimdiki sunuculara bakıyorum. "OPFaction,ULTRAOPFaction" gibi saçma sapan yenilikler çıkmış.Hayır bir emek sarfedilip adrenalinli bir şey olsa anlarım.Benim zamanımda lapis ve viphammadde vardı.Lapisde emek sarfedip kasılıyorduk.Bu bence daha iyi ve daha zevk verici bir sistemdi.Fakat şimdiki sunucularda editi çıktı sonra ne biliyim bilmem ne blok editi çıktı + oyuncular buraya gidiyor ve en kabadayı 2 3 dakikada 10 tane set yapabiliyorlar + setin özellikleri ise P40 P50 tarzı daha fazla abartan sunucularda var.Benim anlamadığım taraf bu eskiden 1 seti yapabilmek için bütün klan beraber bir araya gelip uğraşıp yapıyorduk o da p4 kır 3 dü.Edit diye bir şey yoktu.Büyü masasından ne çıkarsa oydu.

Ahhh eski günler ahh.

Yakında şöyle bir sunucu görürseniz şaşırmayın "HERKEZE OP VEREN SUNUCU | ULTRAULTRAULTRAOPFACTİON SUNUCUSU | TÜRKİYENİN EN İYİSİ"
Eğer ki minecraft sunucular dünyası aynen böyle devam ederse minecraft büyümez kesinlikle,tam tersi daha da batar.​

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
Yorumları okuduktan 2 3 dakika sonra aklıma eski zamanlarım geldi.Eskiden skypede arkadaşlarımla toplaşırdım sabaha kadar deli gibi faction oynardık.Savaşlar yapar bazen ölürdük daha da güçlenmek için elimizden geleni yapardık.Bazen kazanırdık hep beraber bunu kutlardık.Ama şimdiki sunuculara bakıyorum. "OPFaction,ULTRAOPFaction" gibi saçma sapan yenilikler çıkmış.Hayır bir emek sarfedilip adrenalinli bir şey olsa anlarım.Benim zamanımda lapis ve viphammadde vardı.Lapisde emek sarfedip kasılıyorduk.Bu bence daha iyi ve daha zevk verici bir sistemdi.Fakat şimdiki sunucularda editi çıktı sonra ne biliyim bilmem ne blok editi çıktı + oyuncular buraya gidiyor ve en kabadayı 2 3 dakikada 10 tane set yapabiliyorlar + setin özellikleri ise P40 P50 tarzı daha fazla abartan sunucularda var.Benim anlamadığım taraf bu eskiden 1 seti yapabilmek için bütün klan beraber bir araya gelip uğraşıp yapıyorduk o da p4 kır 3 dü.Edit diye bir şey yoktu.Büyü masasından ne çıkarsa oydu.

Ahhh eski günler ahh.

Yakında şöyle bir sunucu görürseniz şaşırmayın "HERKEZE OP VEREN SUNUCU | ULTRAULTRAULTRAOPFACTİON SUNUCUSU | TÜRKİYENİN EN İYİSİ"
Eğer ki minecraft sunucular dünyası aynen böyle devam ederse minecraft büyümez kesinlikle,tam tersi daha da batar.​
Öyle haklısın ki. Bunu emek sunucusu olan birisi olarak yazıyorum. İnsanlar emek vermek istemiyor. Bu yüzden insanlar op açıyor haksız değiller.

YasinDLG

Gülü seviyorsan, dikenine katlanıcaksın.
Hosting Görevlisi
Elmaslar
189
Puanlar
4.325
Yer
ALAMANYA
Minecraft
YasinDLG
Öyle haklısın ki. Bunu emek sunucusu olan birisi olarak yazıyorum. İnsanlar emek vermek istemiyor. Bu yüzden insanlar op açıyor haksız değiller.
Op açanların hepsi emek açsa,mecbur emek oynamak zorunda kalıcaklar fakat herkez op dan yürüyor bir şekilde.

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Minecraft şu sıralar düşüş yaşıyor. Hytale çıktıktan sonra daha da düşecek gibi duruyor. Hytale tutmaz ise yükselme şansı yüksek fakat Hytale tutar ise Minecraft'ın kitlesi büyük oranda düşer.
Şahsi düşüncem; Hytale'in sistem gereksinimleri minecraft'dan çok daha fazla olacağı için bence Hytale'ı Minecraft'dan sıkılmış ve alternatif arayan iyi bir sisteme sahip olan kişiler için olan bir oyun olarak görüyorum.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

@YasinDLG'De çok haklı olarak iyi bir yere deyinmiş, minecraft sunucuları git gide kolay olmaya başlıyor. Bu şekilde oyuncular hemen güçlü olabiliyor. Bu tarz oyun türleri yüzünden düzgün bir emek bulmak isteyen kişiler bile emek sunucu bulmakta zorluk çekiyor. Oyuncular op sunuculara alıştığından olması gerek emek sunucular açılsa bile tutmuyor. Aslında oyuncular emek sunucuları bir kaç kere denese bırakamayacaklar. Ancak kolaya alıştıkları için zora gelemiyor ve 10 dakikanın ardından sunucuyu terk ediyorlar.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
bir +10 yaş sektörü görüyorum kaptan üzerimize geliyorlar yelkenleri açıp

Madrid

Madrid

Discord:

Madrid#4787

Elmaslar
123
Puanlar
4.170
Minecraft
Glypsh
Facebook
madrid
Twitter
madrid
Yeni sürümler çıktı ve güzel :evet:

Propenthia

Rap mi? Al askıya

Discord:

Propenthia#0046

Elmaslar
183
Puanlar
1.815
Minecraft
Propenthia
Eski tadı kalmadı şuan durgun çöküşe gidiyor bir çok ünlü youtuber çekiyor ama nafile çok az izleniyor.

GizemliKutu

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

LuckyBea#9640

Elmaslar
6
Puanlar
135
Minecraft
LuckyBea
1.8.8 Vazgeçilmez Sürüm

Alesa

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Poondaro#0085

Elmaslar
4
Puanlar
135
Yer
Tekirdağ
Minecraft
isKanarya
Kimine göre hala zevklidir kimine göre iyidir ama açıkcası ben her oyunu yerine göre bulurum yılına göre değil minecraft gayet iyi durumda oyuncusuna göre açıklarsak biraz çöpe yaklaşmış :)

Fawkes Network

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Belen#8966

Elmaslar
7
Puanlar
410
Yer
Fawkes
Minecraft
FawkesNetwork
1.5teki tadı vermiyor hiç bir yeni sürüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı