Türk Sunucuları Niye Böyle

xKayaBeyy

Odunlara Vur Vur Vur!
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
9
Puanlar
70
Steam
xKayaBeyy
Discord
SonKayaTR
Minecraft
xKayaBeyy
Çünkü Oyuncular Yeni Açılan Oyunlara Bakmıyor Bile

Jcicosn

Hayata küskün bir öğrenci
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
81
Puanlar
590
Steam
Jcicosn
Discord
jcicosn#3678
Minecraft
Jcicosn
İş ilerleme şekli aslında açmak ile bitse amam olmuyor.Hadi diyelim gaza yüklendiniz efsane bir sistemler değişik oyun modları falan filan bizim millet ona girecek ve öğrenecek olmuyor la bu ... diye bırakacak bak tam olarak bu olacak

Ada06

Örümcek Hoşt!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
188
Puanlar
740
Steam
VAC YEDİM :(
Discord
ada gürsoy#6997
Minecraft
AdaGrsy
Sunucular güzel, gelen oyunculardan dolayı batıyorlar.
Gelen geçen (alım var mı? / yetki ver sunucuyu güzelleştireyim? / taglar kötü yetki ver yapayım!) Bu yüzden Türk sunucuları böyle.
+ olarak çalıntı plugin paketi kullanıyorlar :D Ben olsam NovaPaketim'den satın alırdım. Yani adamlar kalitede 1 numara...

Maxsimusrap

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
18
Puanlar
2.870
Ülkemizde tutan sunucu tipleri belli o yüzden herkes o çizginin hizasından gitmeyi tercih ediyor.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
burada baya boş yapılmış. Yenilikçi açılan hiçbir sunucuya destek olmadınız şimdi burada boş yapmayın...

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Sunucular güzel, gelen oyunculardan dolayı batıyorlar.
Gelen geçen (alım var mı? / yetki ver sunucuyu güzelleştireyim? / taglar kötü yetki ver yapayım!) Bu yüzden Türk sunucuları böyle.
+ olarak çalıntı plugin paketi kullanıyorlar :D Ben olsam NovaPaketim'den satın alırdım. Yani adamlar kalitede 1 numara...
sen reklam yapmaya mı geldin kardeşim lütfen burayı #terket

kettchapp

Nerelerdesin Be Zümrüt?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
267
Puanlar
1.440
Steam
uhd_tr
Discord
metehngzr#2248
Minecraft
metehngzr
Sizce niye daha yenilikçi olamıyorlar? Sürekli Skyblock-Faction-Survival sıkılmadık mı? Hep aynı sunucuları görmekten bıktık yabancı sunucular gibi niye kendi oyunlarımızı üretemiyoruz? Gelin seviyeli bir şekilde konuşalım saygılar :)
Bizim bu konuda bir çalışmamız var MobWars adında :D kendi oyunumuz olan MobWars'ı bu konulardan inceleyebilirsin,
(Not: Tamamen bizim kodlamamız'dır skript falan kullanmıyoruz.)
baya gelişmiş durumda şuan yakın zamanda Youtuberler ile kapalı beta olarak test edeceğiz;
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

ErenTN

Mc.NoxCrafts.Com
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
123
Puanlar
790
Steam
ErenTN
Discord
ErenTN#2902
Minecraft
ErenTN
Aslında dediğiniz mantıklı Minecraft dünyası geniş olduğu için ne düşünürsek yapabiliriz.

Ama yeni tür ne olacak orası sıkıntı oyuncular sevecek mi?

Sistemler nasıl olacak?

AyBora 🌙

Eklenti Paketi & Discord Bot
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
460
Puanlar
690
Steam
AyBora
Discord
AyBora#1849
Minecraft
AyBora
Yeni sunucuların hepsi OPSkyblock ve 4gb ram ve batihost.EE paketde çalıntı? Kim oynarki diğer ay kapat? saçma.
Reklam gibi olmasın MCadventuretime de Galaktik OPSkyblock vardı çok güzeldi baya güzel sistemler eklemişler öneririm.​

YunusWise

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Puanlar
10
Steam
yunusshepherd
Discord
Developer│Yunus#2462
Mantıklı aslında yeni bir oyun modu bulunabilir.

Jawitz

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
3
Puanlar
440
Steam
Needle
Discord
Needle#4312
Minecraft
Jawitz
Bahsettiğin şekilde sunucuları kaldırabilecek oyuncu kitlesi de çok az olduğu için, kimse bu riski göze almıyor diye düşünüyorum.

TRCraft2019

CLASY│ Sunucu Hizmetleri
Onaylı Satıcı
CLASY
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
585
Puanlar
2.640
Discord
Abdullah T.#5702
Minecraft
Asmus1990
mesala biz bi sunucu açmıştık faction ve skyblock karşımı günde +40 online alıyorduk bağımlılık yapıyordu.

Terola_ZF

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1
Puanlar
240
Steam
Oskipodoski42
Discord
Terola