Sol Reklam

Çözüldü TPS LAG Türkceleştirmek

• Konuyu başlatan Zeynic
  • Başlangıç Tarihi
  • 460
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Z

Zeynic

Ziyaretçi
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba ben burayi 1m 5m 15m 30m 60m olarak ayarlamak istiyorum. nasıl yaparım ve nasıl türkçeleştiririm Ve şuanki durum nasıl iyi mi ?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhabalar, efendim. Öncelikle TPS açısından sunucunuzda bir sorun yok. Bunun dışında sanırım burayı Türkçe yapamıyorsunuz :(

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Normal şartlar altında ve Essentials ile en fazla 15 dakika öncesine ait tps değerini görebilirsiniz, tps durumunu kontrol edip detaylandırarak raporlayan başka eklentiler var Spark gibi. Belki aradığınız şey o tarz eklentilerde olabilir, bir bakmak lazım.

Türkçeleştirmek için ise, Essentials.jar dosyasını WinRAR ile açıp messages_en.properties dosyasında türkçeleştirme yapabilirsiniz.

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
Normal şartlar altında ve Essentials ile en fazla 15 dakika öncesine ait tps değerini görebilirsiniz, tps durumunu kontrol edip detaylandırarak raporlayan başka eklentiler var Spark gibi. Belki aradığınız şey o tarz eklentilerde olabilir, bir bakmak lazım.

Türkçeleştirmek için ise, Essentials.jar dosyasını WinRAR ile açıp messages_en.properties dosyasında türkçeleştirme yapabilirsiniz.
Buna bir ekleme yapayım, EssentialsX kullanıyorsanız configinden locale değerini tr yaparak Türkçeleştirmeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı