Yardım TPS LAG Türkceleştirmek

Zeynic

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
52
Zümrüt
20
Minecraft
Sunucu Sürümü
s
Latest Log Dosyası
s
Timings Raporu(Linki)
s
Ekran Alıntısı.PNG

Merhaba ben burayi 1m 5m 15m 30m 60m olarak ayarlamak istiyorum. nasıl yaparım ve nasıl türkçeleştiririm Ve şuanki durum nasıl iyi mi ?

YunusOP

Backend
Elmas Üye
En iyi cevaplar
5
Elmaslar
342
Yer
Türkiye
Zümrüt
0
Minecraft
Normal şartlar altında ve Essentials ile en fazla 15 dakika öncesine ait tps değerini görebilirsiniz, tps durumunu kontrol edip detaylandırarak raporlayan başka eklentiler var Spark gibi. Belki aradığınız şey o tarz eklentilerde olabilir, bir bakmak lazım.

Türkçeleştirmek için ise, Essentials.jar dosyasını WinRAR ile açıp messages_en.properties dosyasında türkçeleştirme yapabilirsiniz.

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Destek Yetkilisi
Altın Üye
Hypnos
En iyi cevaplar
15
Elmaslar
195
Yer
Türkiye
Zümrüt
0
Minecraft
Normal şartlar altında ve Essentials ile en fazla 15 dakika öncesine ait tps değerini görebilirsiniz, tps durumunu kontrol edip detaylandırarak raporlayan başka eklentiler var Spark gibi. Belki aradığınız şey o tarz eklentilerde olabilir, bir bakmak lazım.

Türkçeleştirmek için ise, Essentials.jar dosyasını WinRAR ile açıp messages_en.properties dosyasında türkçeleştirme yapabilirsiniz.
Buna bir ekleme yapayım, EssentialsX kullanıyorsanız configinden locale değerini tr yaparak Türkçeleştirmeye gerek kalmadan kullanabilirsiniz.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı