Sol Reklam
Sağ Reklam

Tornado Spawner Sahıbı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435

MurraaT_ReiS

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
Dayin
Demek ki Tornado'nun da lisanslanma vakti gelmiş :)
merhaba ben tornado spawneri satın almıstım fakat artık plugin hata veriyor ve acayip tps dusuruyor yeni sürümü çıkmıs verebilme imkanınız varmı

LordOfDeath

Play.GoldTurkNW.Com
Elmaslar
10
Puanlar
13.295
Minecraft
LordOfTurk
merhaba ben tornado spawneri satın almıstım fakat artık plugin hata veriyor ve acayip tps dusuruyor yeni sürümü çıkmıs verebilme imkanınız varmı
satın aldığına dair ss lerin varsa veriyorlar yoksa vermezler diye biliyorum genede konuş sen .

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
@Syanko hemen cevap vereyim kendimi bir şey sanmıyorum. Ben 3 şeyim. Hem bir yazılımcı hem bir fizikçi hem de bir elektrikçi. Ayrıca rezalet bir temel üzerinden bir şeyler yapıp satmak senin işin olabilir. Ancak benim yaptığım eklentiden daha iyi bir eklenti varsa buyur getir göster test edelim bakalım kiminki ya da hangisi daha iyi.

Son düzenleme:

TekinSTY

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

Ben Bilmem Kİ ?#3432

Elmaslar
161
Puanlar
0
Minecraft
_AngelLegend_
@SYN_T3SL4 Ağa sana bişi sorcam sen eskiden bir skyblock paketi paylaşmıştın ya o hala bende var ve onun içindeki istemspawner pluginini kulanıyorum ara sıra şimdi ben yasa dışı bişimi yapmış oluyom yoksa olmuyomuyom ?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bu arada hala bende item spawners V11.0 duruyomuş :D

Son düzenleme:

WSopTR

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

WSopTR#4350

Elmaslar
8
Puanlar
0
Günümüzde maalesef artık yerde plugin kaçakçılığı oluyor yapacak bir şey yok @SYN_T3SL4 + @ForestEdge buradayken, bende de bir tornadospawner eklentisi var. Hazır paketlerin birisinden almıştım. Kullanabilir miyim ? yoksa skript devam mı

ForestEdge

Ben mi deliyim, yoksa diğerleri mi?

Discord:

forestedge#5714

Elmaslar
751
Puanlar
11.530
Yer
İstanbul
Minecraft
firisteyc
@SYN_T3SL4 Ağa sana bişi sorcam sen eskiden bir skyblock paketi paylaşmıştın ya o hala bende var ve onun içindeki istemspawner pluginini kulanıyorum ara sıra şimdi ben yasa dışı bişimi yapmış oluyom yoksa olmuyomuyom ?
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

bu arada hala bende item spawners V11.0 duruyomuş :D

Paket @SYN_T3SL4 izniyle paylaşıldıysa veya @SYN_T3SL4 kendisi paylaştıysa kullanmanızda bir mahsur olduğunu sanmam.

Günümüzde maalesef artık yerde plugin kaçakçılığı oluyor yapacak bir şey yok @SYN_T3SL4 + @ForestEdge buradayken, bende de bir tornadospawner eklentisi var. Hazır paketlerin birisinden almıştım. Kullanabilir miyim ? yoksa skript devam mı

Paylaşılmış paketlerden aldıysanız eklenti sürümü büyük ihtimal v1.0'dır. Ve @SYN_T3SL4 izniye paylaşıldıysa bir mahsuru olduğunu sanmam.

Ek olarak: Güncel TornadoSpawners eklenti sürümü v4.0'dır, eğer güncel ve sorunsuz sürümünü almak isterseniz discord üzerinden bana ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Batihost plugin paketi içerisinde bedava veriyor d

CAN147

Ahanda Zümrüt!
Yasaklandı

Discord:

CAN147#1757

Elmaslar
701
Puanlar
12.735
Discord İzni
Halil eski eklentilerine artık lisans yapmaya mı başlicaksın.

Aeseria

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Aeseria#9704

Elmaslar
171
Puanlar
7.130
anladım sızce yanlıs deılmı boyle bırsey ucretlı almıssınız bır sunucuya ortak oldunuz ve ucret odemeyen kısı beleşe kullanıcak
TornandoSpawner var zaten internette sorun olmaz ayrıca sunucuya katkısı olmuş sahibide önlem alsaydı yayılmazdı.

Sabinushka

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
153
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
tornadospawners günümüzde her pakete rahatca bulunan ama paralı bir plugin böyle paketlerin paralı plugini vermesi emek hırsızlıgıdır bunun için lisans getirilmelidir.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Survival için Devrim Getiricek Plugin Paketini İncelemek İçin Aşağıya Tıkla

BANA TIKLA

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı