Sol Reklam
Sağ Reklam

TORK DESİGN|TEAM ATLANTİS|- avantajlı fiyatlar ile güzel tasarımlar sizleri bekliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tork

Tork Design

Discord:

MERT ▽#9134

Elmaslar
91
Puanlar
2.420
Yer
İstanbul
Minecraft
TORK
tork design banner1.png
torkkim.png
fiyatlar.png
iletisimodeme.png

Kod:
https://tork.design
Kod:
https://torkteam.com
Kod:
Tork#9134

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
9 yıldır Photoshop ile ilgileniyormuşsun, sanırım bu süre boyunca grafik tasarım konusunda herhangi bir şeye dikkat etmemişsin. İnan bana bu forumda çokça "grafik tasarımcı" var ve çoğu da birkaç aylık bilgiyle ortaya bir şeyler koyan kişiler. Ama arada bu kadar yıl farkı olmasına rağmen o arkadaşların ücretsiz paylaşımı senin sattığın ürünleri geçiyorsa bence bu alanda satış yapmaya uygun değilsin. 9 yıl boyunca Photoshop ile ilgilenip grafik tasarımla hiç uğraşmadıysan cidden boş geçirmişsin bu süreyi. 9 yıllık bir sürede bu noktada takılıp kalman satışı bırakıp kendini geliştirmeye odaklanman için yeterli bir sebep. Bu bir grafik tasarımı, disko topu değil; sanırım bunu da öğrenmen gerek. Grafik tasarımın gözümü almaması ve bana hoş gözükmesi gerekiyor ki okumaya devam edeyim. Ayrıca biraz da uyumlu olmalı ki gözlerim acımasın, o arkaplana o karakterleri koymamalısın.

Ayrıca forumda yazar alımları da açık, dilersen içerisinde yer alıp imla bilgini de geliştirebilirsin. Zira grafik tasarımda yazılar temeldir, okuyamayacağım şeyler için dünyanın en güzel grafiğini de yapsan amacına ulaşamamış olursun. Ayrıca bu yazı boyunca bu tasarım üstünden yazdım, belki daha iyi tasarımların mevcuttur fakat konu üzerinde göremiyorum çünkü referanslarınla sadece müşterilerinin ilgileneceğini düşünüyorsun, yanılıyorsun.

Kendini geliştirmen dileğiyle.

Frozinq

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Frozinq#1309

Elmaslar
35
Puanlar
910
Minecraft
Frozinq
yaaaa.png

9 senelik bi deneyimim yok ama 10 dakikaya bu kadarı yapıyorum hocam, biraz kendini sorgula​

Tork

Tork Design

Discord:

MERT ▽#9134

Elmaslar
91
Puanlar
2.420
Yer
İstanbul
Minecraft
TORK
9 yıldır Photoshop ile ilgileniyormuşsun, sanırım bu süre boyunca grafik tasarım konusunda herhangi bir şeye dikkat etmemişsin. İnan bana bu forumda çokça "grafik tasarımcı" var ve çoğu da birkaç aylık bilgiyle ortaya bir şeyler koyan kişiler. Ama arada bu kadar yıl farkı olmasına rağmen o arkadaşların ücretsiz paylaşımı senin sattığın ürünleri geçiyorsa bence bu alanda satış yapmaya uygun değilsin. 9 yıl boyunca Photoshop ile ilgilenip grafik tasarımla hiç uğraşmadıysan cidden boş geçirmişsin bu süreyi. 9 yıllık bir sürede bu noktada takılıp kalman satışı bırakıp kendini geliştirmeye odaklanman için yeterli bir sebep. Bu bir grafik tasarımı, disko topu değil; sanırım bunu da öğrenmen gerek. Grafik tasarımın gözümü almaması ve bana hoş gözükmesi gerekiyor ki okumaya devam edeyim. Ayrıca biraz da uyumlu olmalı ki gözlerim acımasın, o arkaplana o karakterleri koymamalısın.

Ayrıca forumda yazar alımları da açık, dilersen içerisinde yer alıp imla bilgini de geliştirebilirsin. Zira grafik tasarımda yazılar temeldir, okuyamayacağım şeyler için dünyanın en güzel grafiğini de yapsan amacına ulaşamamış olursun. Ayrıca bu yazı boyunca bu tasarım üstünden yazdım, belki daha iyi tasarımların mevcuttur fakat konu üzerinde göremiyorum çünkü referanslarınla sadece müşterilerinin ilgileneceğini düşünüyorsun, yanılıyorsun.

Kendini geliştirmen dileğiyle.
Eleştirin için teşekkür ederim yıllarımı forumlara harcadım rank logo banner birçok tasarım yaptım oyun sistemlerinde çok aktif ve etkin değilim yeni yeni kendimi alıştırıyorum. Benim çalıştığım şirketler var sertifikalarım var. Burda kimseye kendimi kanıtlamaya çalışmıyorum. Şimdi burdan iki üç kardeşimiz çıkıcak sertifikanı göster hangi şirketle çalışıyosun göster vs gibi yorumlar gelicek çok merak edenler varsa. 05414761210 (sadece whatsapp) benimle bire bir iletişime geçebilir hepsini detaylı olarak gösterebilirim.
yaaaa.png

9 senelik bi deneyimim yok ama 10 dakikaya bu kadarı yapıyorum hocam, biraz kendini sorgula​
Tamam canım kardeşim sen bunu yaptın diye sorgularım. Yaptığın yorumu birazcık düşün bi tasarımcıya 10dkda yaptım 9 seneyi düşün diyosun ne kadar mantıklı ha?.

lildmr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

ozanlands#7777

Elmaslar
677
Puanlar
8.160
Minecraft
dayioglu
Arkadaşlar birazcık inceledim, arkadaş kendi çapında tasarım yapıyor. Tasarım iyi/kötü bu alıcıyı ilgilendirir. Siz adamla aşağılıyıcı konuşup konusunu baltalıyorsunuz. Bu adamın hevesini kırarsanız zaten kendini geliştiremez. Eleştiri ikiye ayrılır. yapıcı ve yıkıcı olaral sizin yaptığınız yıkıcı eleştiri. Adamın belki de tüm moralini düşürdünüz. Konusunu baltaladığınız için gelecek 2 - 3 müşteri bile gelmeyecek belki? Birazcık empati yapmanızı temenni ediyorum. @Tork sana da gelecek olursam tasarımların çok gçz alıcı olmuş. Renkler uyumsuz ve çok abartı geldi onun dışında kişiye özel yapacağın tasarımların nasıl olacağını bilmiyorum ama diğer tasarımlarına bakacak olursam bence güzel bir tasarım ortaya çıkartabilirsin. Bütçesi az olan kişilere tavsiye ediyorum. Başarılar..

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Ben kişisel olarak tasarımlarda herkesten farklı olarak yorum yapıyorum, beğenilen şeyler bana kötü gözükebiliyor ve kimsenin beğenmediği şeyler ise gözüme çok güzel gelebiliyor. Ama bu tasarımda çok renk, efekt, görsel bir curcuna oluşturmuş ve göze güzel gözükmüyor, başlangıç olarak fontlarla ve arkaplanla uğraşmanı tavsiye ederim; çoğu sadelik, göz yoran karmaşıklıktan iyidir.

Tork

Tork Design

Discord:

MERT ▽#9134

Elmaslar
91
Puanlar
2.420
Yer
İstanbul
Minecraft
TORK
Yorumunu dikkate alacağım teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı