Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Tema - Örnek launcher tasarımı "Giriş sayfası"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
Sağ yani walpaperi koyduğun taraf bana biraz boş geldi. Oraya bir oyuncu bilgilerini içeren kart veya sitede yayınlanan sunucu duyurularını başlığını ve 1-2 cümlelik kısım ekleyip alt tarafına habere git tarzı bir buton ekleyebilirsin. Onun dışında sol tarafta Kullanıcı Adı ve Şifre kısmı çok parlak geldi onun biraz opaklığını kısabilirsin. Bu söylediklerim benim gözüme batan ince detaylar. Olmasa da olur yani güzel bir iş çıkarmışsın eline sağlık.

T

Tema

Ziyaretçi
Giriş yap. şifremi unuttum. sonunda ki noktalar kaldırılabilir, kullanıcı adı ve şifre yazıları çok ön planda, üzgün işareti kalkabilir, şifre simgesi değişebilir, hesap oluşturun yanında ki simge kalkabilir. hoş zaten canın sıkılınca yaptığın bir şey gayet doğal. değerlendirmeye gelirsek bakış açımıza göre değişir uğraşmayarak ve planlamayarak yaptığın bir şey o yüzden 10 üzerinden 10 luk bir çalışmaç
Sağ yani walpaperi koyduğun taraf bana biraz boş geldi. Oraya bir oyuncu bilgilerini içeren kart veya sitede yayınlanan sunucu duyurularını başlığını ve 1-2 cümlelik kısım ekleyip alt tarafına habere git tarzı bir buton ekleyebilirsin. Onun dışında sol tarafta Kullanıcı Adı ve Şifre kısmı çok parlak geldi onun biraz opaklığını kısabilirsin. Bu söylediklerim benim gözüme batan ince detaylar. Olmasa da olur yani güzel bir iş çıkarmışsın eline sağlık.
Merhaba, bu sadece giriş sayfası devamında ayarlar bölümü, haberler bölümü tasarımda yapılacak oyunu açma kapatma haberleri oraya ekleyeceğim dediğim gibi tasarım 15dk sürdü pek uğraşmadım fakat uğraşırsam ortaya güzel birşey çıkacağı için önerilerinizi dikkate alıp tasarımı gün içersinde güncelleyeceğim. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

kazmiyaskon

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

quageld

Elmaslar
35
Puanlar
6.520
Yer
Bursa
Minecraft
Quageld

Emre

LEOLAND GAMES

Discord:

EmreAurora

Elmaslar
101
Puanlar
13.810
Yer
Cupertino
Minecraft
EmreeU
Butonlarda ve inputlarda glassmorphism çok hoş duruyor denemelisin

T

Tema

Ziyaretçi
Tasarım güncellendi.

1 - Önerilen tüm öneriler yapıldı.
2 - Şifremi unuttum,Hesap oluştur bölümü taşındı sağ üst navbara.
3 - Herşey tamamen bu sayfadan yapılacak
4 - Spinner eklendi.
1.gif

bengusar

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
9
Puanlar
905
Tasarım gayet hoş fakat yazı fontu daha iyi seçilebilirdi. Yine de gayet güzel.

SurpRise

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
12
Puanlar
920
Eline sağlık fakat fontlar değişebilir.

Krazea1

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Krazea#0348

Elmaslar
0
Puanlar
105
Yer
antepmerkez
Minecraft
Krazea

amante

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

amante#1881

Elmaslar
15
Puanlar
520
Yer
Türkiye antalya
Minecraft
amante
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı