Sol Reklam
Sağ Reklam

TeamEnderS Skyblock v3 | 1.15.2 | Emek Skyblock | Sunucu Başarımları | Sandık Sistemi | teamenders.keyubu.com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Boray

TeamEnderS

Discord:

Boray#5502

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
İzmir
Sunucuya girdim ve güzel ama halla konu tasarımı çok kötü.
Konu tasarımını ocak sonunda yenileyeceğim. Malum Finaller kapıya dayandı biraz yoğun bi zaman başladı.

Minecraft'ın gözleri yaşlı ve diyor ki kaç zaman ardından çok şükür Allah'ıma KALİTELİ SUNUCU İÇİN BİN ŞÜKÜRLER OLSUN.
Yorumunuz için teşekkürler :)

serverinizi inceledim tebrik ederim sade ve hoş bir server hoşuma gitti. tanıtım videosuda çektim.

Ancak market ben serverde iken çalışmıyordu bilginiz olsun

İyi günler dilerim..
Yorumunuz için teşekkürler. Yüksek ihtimalle markette tabela olmadığı için çalışmıyor sandınız. Marketteki eşya çerçevelerine sağ tıklayarak eşyanın market menüsüne ulaşabilirsiniz.

theText

play.TeriaNetwork.pw

Discord:

theText#7434

Elmaslar
207
Puanlar
14.095
Minecraft
the_Text
Yıllar öncesinde oynadığım sunucu tekrar açılmış ve konu tasarımı dışında her şeyi güzel görünüyor. Bu sürümde oyuncu sayısının azlığından dolayı pek oyuncu çekemiyorsunuz ama inşallah güzel yerlere gelirsiniz.

Shami

Çok yakında vizyonda!

Discord:

Shami#9818

Elmaslar
52
Puanlar
1.210
herkes konu tasarımından bahsediyor maalesef ki evet konu tasarımı değiştirilebilir ve maplar yenilenebilir. başarılar dilerim

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
1.14 girişlerin açık olmasına sevindim. Sistemlerinizi biraz geliştirebilirsiniz. Başarılar dilerim ?

Boray

TeamEnderS

Discord:

Boray#5502

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
İzmir
Sunucu Güncellendi! Artık 1.15.2'yiz!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı