Sol Reklam

Team Atlantis - Sunucu Görsellerinizi efektleyelim ! hemde ucuz fiyata!.

Tork

Tork Design

Discord:

MERT ▽#9134

Elmaslar
91
Puanlar
2.420
Yer
İstanbul
Minecraft
TORK
Untitled-12.png

Team Atlantis - Konu tasarımı V3
Team Atlantis - Gif konu Tasarımı

ekteki konu tasarımlarını satın alan müşterilerimize görsel efektler ücretsiz !

Görsel Başına 1 ay boyunca 2₺ Yerine 1₺ alıyoruz.
İletişime geçtikten sonra görsel başı 2 dakikda teslim. En az 5 görsel sipariş alıyoruz.
İletişim için Özel mesaj yada Tork#9134 (discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz.)

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
1.jpg
7.jpg

MİNECRAFT İÇİN KULLANDIĞIM EFEKTLER:
Screenshot_1.png

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sunucu görsellerine renk katmak isteyen sunucu sahipleri açısından oldukça dikkat çekici bir kampanya olmuş ki şahsen çok da beğendim ;) <3

abalkan

oyna.sunolia.network

Discord:

abalkan#4644

Elmaslar
50
Puanlar
9.155
Yer
Bursa
ben pek fark göremedim shaderlı görsellerden ibaret

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
bayağı güzel efektliyorsunuz nerenin efekti bu?

watermarktan başka birşey göremiyorum da?

Tork

Tork Design

Discord:

MERT ▽#9134

Elmaslar
91
Puanlar
2.420
Yer
İstanbul
Minecraft
TORK
bayağı güzel efektliyorsunuz nerenin efekti bu?

watermarktan başka birşey göremiyorum da?

Screenshot_1.png

Görselleri bozmayacak şekilde bu efektleri kullanıyorum. tabii sunucu sahibi abartmak isterse bende görselleri abartırım. isterseniz sizin için ayriyetten bir kaç örnek daha ekleyebilirim.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
Cidden yazmayayım yazmayayım diyorum, 50 kuruş ne yahu? Emeğinizi hiç önemsemiyorsunuz. 50 kuruşa ekmek dahi alınmadığının farkındasınızdır umarım. Sipariş sayısı kasmak için mi (ki çoğu ekip öyle yapıyor) yoksa değeri bu olduğu için mi bilmiyorum fakat 50 kuruşluk bir hizmet benim gözümde değersizdir. Madem 50 kuruşluk iş yapıyorsun, 10 saniyeni mi alıyor? Bence fiyatı ve hizmet uğraşını yükselt. Başarılar dilerim.

Tork

Tork Design

Discord:

MERT ▽#9134

Elmaslar
91
Puanlar
2.420
Yer
İstanbul
Minecraft
TORK
Cidden yazmayayım yazmayayım diyorum, 50 kuruş ne yahu? Emeğinizi hiç önemsemiyorsunuz. 50 kuruşa ekmek dahi alınmadığının farkındasınızdır umarım. Sipariş sayısı kasmak için mi (ki çoğu ekip öyle yapıyor) yoksa değeri bu olduğu için mi bilmiyorum fakat 50 kuruşluk bir hizmet benim gözümde değersizdir. Madem 50 kuruşluk iş yapıyorsun, 10 saniyeni mi alıyor? Bence fiyatı ve hizmet uğraşını yükselt. Başarılar dilerim.
yorumun için teşekkürler öncelikle ben tasarım fiyatını yükselttiğimde linç yiyorum bu forumda. o yüzden açıkcası MC-TR forum platformunda fiyat yükseltmeyi planlamıyorum. normal şartlarda görsel efektleri 2₺ den yapıyorum. 30un üzerinde kendi oluşturduğum efekt paketim var.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
yorumun için teşekkürler öncelikle ben tasarım fiyatını yükselttiğimde linç yiyorum bu forumda. o yüzden açıkcası MC-TR forum platformunda fiyat yükseltmeyi planlamıyorum. normal şartlarda görsel efektleri 2₺ den yapıyorum. 30un üzerinde kendi oluşturduğum efekt paketim var.
Sen burayı boş ver, zaten çoluk çocuk gelecek illa fiyat yüksek muhabbeti yapacak. Gerçek piyasadan haberi olmayanlar anca bunu yapabilir zaten.

Serdar098

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
104
Puanlar
9.060
İninalda en az 2 tl atılıyor :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı