Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Talep Survival Plugin Paketi Lazım

IrfanDmn

İyilik cezasız kalmaz
Onaylı Satıcı
1 Mayıs 2016
2.294
3.391
7.240
IrfanDmn

Cylonce

Biz ancak rükûda eğiliriz..
Destek Şefi
Onaylı Satıcı
Konuşkan
30 Aralık 2017
1.230
1.359
2.695
Cylonce
Cylonce#0001
Cylonce
Dostum, "Onaylı Satıcı" tagı olmayan kişilerden alışveriş yapma dolandırılırsan MC-TR.com adresi sorumlu değildir. Ücretli satın alıcaksan, "Alacaklarınız" kısmına konu açabilirsin.

SoulX

Tabanları Yağlama Vakti
Emekli
9 Ekim 2017
1.431
1.123
2.490
bozq
Soul#4118
Dostum, "Onaylı Satıcı" tagı olmayan kişilerden alışveriş yapma dolandırılırsan MC-TR.com adresi sorumlu değildir. Ücretli satın alıcaksan, "Alacaklarınız" kısmına konu açabilirsin.
Aslında satması yasak zaten, MC-TR üzerinden.

IrfanDmn

İyilik cezasız kalmaz
Onaylı Satıcı
1 Mayıs 2016
2.294
3.391
7.240
IrfanDmn
Onaylı satıcılar dolandırdığı zaman MC-TRnin sorumlu olduğu tek şey onaylı satıcılarını almak. Öyle bir konuşuyorsunuz ki zannediyorlar MC-TR güvencesi altında paralarımız güvende falan :D Paranız giderse gider yani

beeboy07

zaman geçiyor, uyan göz.
Moderatör Şefi
Onaylı Satıcı
4 Temmuz 2016
543
505
2.890
beeboy07
beeboy07 #1737
Konuda ücrete tabii bir hizmet istendiği belirtilmediği için konu Ücretsiz Hizmetler kategorisine taşınmıştır. MC-TR'de belli bir ücret ile bir hizmetten yararlanmak istiyorsanız konularınızı sadece Onaylı Satıcıların ve konu sahibinin görebildiği Alacaklarınız bölümüne açabilirsiniz. MC-TR, forumda Onaylı Satıcı olanlardan alış-veriş yapılmasını buyurur, bu kişiler dışında yaşadığınız her türlü olumlu, olumsuz etkiden MC-TR sorumlu değildir.

Elmaslar: Cylonce

SpikeyPixie

Koydum Çalışma Masasını
17 Haziran 2018
52
2
460
Yok
SpikeyPixie

Aradığınız şeyi bulamamış olabilirsiniz. Bir de biz deneyelim!
Aklınızdakileri yazın ve aratma tuşuna basın.