Sol Reklam
Sağ Reklam

Bu koruma eklentisi sizce yararlı mı?

• Gerçekten yararlı bir eklentiye benziyor.

Oylar: 10 50,0%
  • Beklediğim gibi değildi. Ancak gider var :3

Oylar: 10 50,0%

• Oy Verenler
    20
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Gizli bir yere koysan anlamı kalmaz zaten sunucuya giren kişi o tabelayı görmedikten sonra.

Ayrıca olarak eZProtector veya CasualProctector gibi eklentilerle forge, labymod gibi bir sürü clienti devre dışı bırakıp riskini düşürebilirsiniz.

Evet, bu eklentiler sayesinde de çalınma oranını düşürebiliyoruz ama yine de önüne geçemiyoruz. Birde TNT patlatan bir eklenti de varmış ?

Caner Coşkun

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
121
Puanlar
2.285

Evet, bu eklentiler sayesinde de çalınma oranını düşürebiliyoruz ama yine de önüne geçemiyoruz. Birde TNT patlatan bir eklenti de varmış ?
TNT'leri devre dışı bırakabilir zaten çalan kişi istediği kadar çalabiliyor, sırf bu yüzden map yaptırma fikrimden vazgeçip internetten map arıyorum, çünkü çalacaklarını biliyorum. :/

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

TNT'leri devre dışı bırakabilir zaten çalan kişi istediği kadar çalabiliyor, sırf bu yüzden map yaptırma fikrimden vazgeçip internetten map arıyorum, çünkü çalacaklarını biliyorum. :/

Uzun lafın kısası bu olayın önüne geçemiyoruz ama yapacak bir şey yok. Yine de bu güzel eleştirisel yorumların için teşekkür ederim ? ☕

swstrst

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Keşke kesin çözüm olsa sırf harita çalınır diye kendi sunucuma harita satın alamıyorum -_-

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Keşke kesin çözüm olsa sırf harita çalınır diye kendi sunucuma harita satın alamıyorum -_-​

Maalesef, öyle oluyor ama yapacak da bir şey yok. Yorumunuz için teşekkür ederim :<3:

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Teşekkürler bu rehberi sunucumda kullanacağım.​

Asıl ben bu güzel yorumunuz için size çok teşekkür ederim, şimdiden yeni sunucunuz hayırlı olsun :))

T

Tvic

Ziyaretçi
Bende sunucu acma yolundayım ve önce buraları okumakta fayda var diyip geldim güzel bir konu olmus <3
sadece benim acıcağım sürümde olmaması beni üzdü.

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren
Bu eklenti artık çok kolay bir şekilde bypasslanabiliyor. Kimseye tavsiye etmiyorum, boşuna yer kaplamasın. SpigotGuard, CasualProtector gibi eklentiler işinize yarayacaktır.

xPucciGqng

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
371
Puanlar
3.835
Bu eklenti artık çok kolay bir şekilde bypasslanabiliyor. Kimseye tavsiye etmiyorum, boşuna yer kaplamasın. SpigotGuard, CasualProtector gibi eklentiler işinize yarayacaktır.
Spigot Guard Ücretli Diye Biliyorm

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Çok güzel anlatın ellerine sağlık ♥️. Bende bundan bahsediyorum aslında.​
Bende sunucu acma yolundayım ve önce buraları okumakta fayda var diyip geldim güzel bir konu olmus <3
sadece benim acıcağım sürümde olmaması beni üzdü.​
Bu eklenti artık çok kolay bir şekilde bypasslanabiliyor. Kimseye tavsiye etmiyorum, boşuna yer kaplamasın. SpigotGuard, CasualProtector gibi eklentiler işinize yarayacaktır.​
Spigot Guard Ücretli Diye Biliyorm​
Görebileceğin en sağlam korumadır. Sonuna kadar değer. Kullanıyorum bende ve memnunum.​

Dostlar, görüldüğü gibi konuyu 2019 yılının ilk aylarında açmışım. O zamanların en iyisi bu sayılabilirdi. Sizlerde haklısınız ? ?

Beawen

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Beawen#6452

Elmaslar
322
Puanlar
4.775
Yer
İzmir
Minecraft
UmutEren

Dostlar, görüldüğü gibi konuyu 2019 yılının ilk aylarında açmışım. O zamanların en iyisi bu sayılabilirdi. Sizlerde haklısınız ? ?
Bazı yıkıklar yorum kastığı için eski konular hortlayabiliyor. Kusura bakma reyiz. Bu arada tekrardan hoş geldin! <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı