Sol Reklam

Tasarım Sunucum İçin Logo Tasarımı Yaptım Puan Verir misiniz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Merhabalar. Ben Kendi Sunucum İçin Bi Logo Yaptım Öyle Havalı 3D Filan Değil Zaten Logolar Hakkında Pek Bilgi Sahibi Değilim Tek Tük Küçük Bitane Logo Yaptım Sadece Fazla Ağır Eleştirmeden 10 Üzerinden Puanlar Mısınız?

server-icon.png

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Basite kaçmış hemde aşırı. Geliştirmen lazım başarılar.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007

MRVODK4

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Thoujin#9545

Elmaslar
51
Puanlar
1.120
Minecraft
MRVODK4
Sade iyi hoş ama harfler çok ayrı boş görünüyor biraz

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Sade iyi hoş ama harfler çok ayrı boş görünüyor biraz
Yorumun İçin Teşekkür Ederim. Basit Olmaması İçin Tavsiye Edeceğin Bi Efekt Var Mı ? Yada Örnek Gösterebilir Misin ?

F

FiedraNetwork

Ziyaretçi
10 üzerinden 2 eğerki sunucunu büyütmeyi ve geliştirmeyi düşünüyorsan logo yaptırman gerekli discorddan eklersen alabileceğin yerleri konuşuruz DranelyTR#9999

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
10 üzerinden 2 eğerki sunucunu büyütmeyi ve geliştirmeyi düşünüyorsan logo yaptırman gerekli discorddan eklersen alabileceğin yerleri konuşuruz DranelyTR#9999
Forumlardaki Ve Genel Oyunculardaki Şu Sistemi Hiç Anlamıyorum. Sunucuya Gelip Sistemlere Bakacaklarına Gidip Yaptırdıkları Veya Yaptıkları Tasarımlara Bakıp Sunucuyu Değerlendirmeleri Çok Yanlış.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

AsinPW#1096

Elmaslar
865
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Forumlardaki Ve Genel Oyunculardaki Şu Sistemi Hiç Anlamıyorum. Sunucuya Gelip Sistemlere Bakacaklarına Gidip Yaptırdıkları Veya Yaptıkları Tasarımlara Bakıp Sunucuyu Değerlendirmeleri Çok Yanlış.
Logo ve tasarımlar sunucuyu yansıtır. Örneğin sunucuyu tanıtmak için konu tasarımı kullanılır. Tasarım göze hitap etmezse kimse okumadan çıkar konudan. Logo konusunda ise şöyle örnek vereyim; Önümde iki adet platform var ve ikisinden birisini seçmem gerekiyor. Birisi netflix diğeri exxen. Ben bu iki platformunda ilk önce logosunu görürüm sitelerine girdiğimde. netflix'in logosu günümüz şartlarına uygun, düzgün renk seçimi yapılmış modern, estetik bir logo. Ancak exxen'in sitesine girdiğimde gördüğüm logo 2007'lerden kalma logoları anımsatır bana ve bu exxen'in geride kaldığı hissini bırakır içimde. Doğal olarak benim gözümde netflix 1-0 önde olur. Bunu sadece logo üzerinden örneklendirmek yanlış. Website sistemleri ve temasıda bu konuda oldukça önemli. Beni sunucuya yönlendirmeyen bir unsur olmadığı sürece ben "şu sunucuya girip bir bakayım" demem. Bu yüzden en başta son oyuncu olmak üzere bir çok sunucu tasarımlara para döküyor. Sunucular kendilerini insanlara güzel tanıtmak istiyor.

Yaptığınız logo içinse 1 veririm. Amacım baltalamak veya kötülemek değil, eleştiri olmadan kendinizi geliştiremezsiniz :) Başarılar. ^ ^

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
Logo ve tasarımlar sunucuyu yansıtır. Örneğin sunucuyu tanıtmak için konu tasarımı kullanılır. Tasarım göze hitap etmezse kimse okumadan çıkar konudan. Logo konusunda ise şöyle örnek vereyim; Önümde iki adet platform var ve ikisinden birisini seçmem gerekiyor. Birisi netflix diğeri exxen. Ben bu iki platformunda ilk önce logosunu görürüm sitelerine girdiğimde. netflix'in logosu günümüz şartlarına uygun, düzgün renk seçimi yapılmış modern, estetik bir logo. Ancak exxen'in sitesine girdiğimde gördüğüm logo 2007'lerden kalma logoları anımsatır bana ve bu exxen'in geride kaldığı hissini bırakır içimde. Doğal olarak benim gözümde netflix 1-0 önde olur. Bunu sadece logo üzerinden örneklendirmek yanlış. Website sistemleri ve temasıda bu konuda oldukça önemli. Beni sunucuya yönlendirmeyen bir unsur olmadığı sürece ben "şu sunucuya girip bir bakayım" demem. Bu yüzden en başta son oyuncu olmak üzere bir çok sunucu tasarımlara para döküyor. Sunucular kendilerini insanlara güzel tanıtmak istiyor.

Yaptığınız logo içinse 1 veririm. Amacım baltalamak veya kötülemek değil, eleştiri olmadan kendinizi geliştiremezsiniz :) Başarılar. ^ ^
Yorumun İçin Teşekkür Ederim Bu Arada Değerlendirmen İçin De Teşekkür Ederim :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı