Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sunucu optimizasyonu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yasin3452

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
18
Puanlar
6.575
Minecraft
LordLukus
Merhabalar 1.16.5 skyblock paketi oluşturdum ufak çaplı bir optimizasyon yaptım sizlere timings ve spark raporlarını iletiyorum
daha neleri değiştirebilirim veya şunları şunları yapsan daha iyi bir performans alırsın dediğiniz yerler var mı ?
cevaplarınızı bekliyorum.
Makine test makinesi olup ryzen 9 7950x işlemci 8 gb ram'e sahiptir sunucu açılacağı zaman ram miktarı 16 ya yükseltilecektir.

S

Silinen üye 157985

Ziyaretçi
1.16.5 sunucunuz için R9 7950x vds'ini size önermiyorum çünkü daha yeni çıktığı için işlemci performans sorunları olabiliyor bunun yerine R9 5950x tercih edin.

Eğer ki kullanmıyorsanız world_nether & world_the_end dünyalarını kapatın nasıl kapatacağım derseniz bukkit.yml ve server.prop'da bu nether ve end ayarları mevcuttur true olanları false yapın. Daha sonra iki dünyanın klasörlerini silin kullanmıyorsaız performans artışı olacaktır çünkü gereksiz yere world yüklemeyecektir.

ModelEngine tps loss yaratmış gözüküyor birkaç leak eklenti gözüküyor leak kullanıyorsanız kaldırın çünkü Updater.class virüsü bulaşmış olabilir.

Virüs ile ilgili açtığım konu: Bana Tıkla ve UÇ!

Yasin3452

Elmaslar
18
Puanlar
6.575
Minecraft
LordLukus
1.16.5 sunucunuz için R9 7950x vds'ini size önermiyorum çünkü daha yeni çıktığı için işlemci performans sorunları olabiliyor bunun yerine R9 5950x tercih edin.

Eğer ki kullanmıyorsanız world_nether & world_the_end dünyalarını kapatın nasıl kapatacağım derseniz bukkit.yml ve server.prop'da bu nether ve end ayarları mevcuttur true olanları false yapın. Daha sonra iki dünyanın klasörlerini silin kullanmıyorsaız performans artışı olacaktır çünkü gereksiz yere world yüklemeyecektir.

ModelEngine tps loss yaratmış gözüküyor birkaç leak eklenti gözüküyor leak kullanıyorsanız kaldırın çünkü Updater.class virüsü bulaşmış olabilir.

Teşekkürler kontrol edeceğim

Yasin3452

Elmaslar
18
Puanlar
6.575
Minecraft
LordLukus

Merhabalar dediklerinizi uyguladım tekrar kontrol etme şansınız var mı acaba?

Forphy

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Forphy_#1881

Elmaslar
1
Puanlar
910
Minecraft
_Forphy
pufferfish ve adoptium kurabilirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı