Şu execute ile eski testfor'u nasıl yapabilirim? (Alan olarak, tek bir blok olarak değil.)

• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

toolaid

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
0
Puanlar
1.880
Başlıktan da gördüğünüz gibi execute'ı anlamadım ve testfor 1.14'de kaldırıldığı için testfor'u kullanamıyorum. Lütfen yardım edin. Kafayı yemek üzereyim.

GurkanGG

Odunlara Vur Vur Vur!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
9
Puanlar
1.160
Steam
TarCraft
Discord
GuraknGG#4001
Minecraft
GurkanGC
sorunu hayla anlamadım 1.14 teki execute komutunumu soruyorsun yoksa 1.12 deki execute komutunumu?

toolaid

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
0
Puanlar
1.880
sorunu hayla anlamadım 1.14 teki execute komutunumu soruyorsun yoksa 1.12 deki execute komutunumu?
1.13 de testfor kalktığında onu execute a eklemisler , ben de ne olduğunu anlamadım kullanamıyorum komudu. 1.14 un soruyorum

FunyDark

Acemi Builder
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
11
Puanlar
1.170
Discord
FunyDark#0784
Minecraft
FunyDark
Bende tam olarak bilmiyorum ama yardımcı olayım.

execute at @p[distance=..3] run say 1
"..3" yazan yere tam hakim değilim ama "..3" 3 blok içinde olan olması lazım.
pek hatırlamıyorum "at" yerine "as" gelebilir.

Yukarı