Sol Reklam
Sağ Reklam

Spawner Skripti (Sanal spawner) LEVEL,GUİ VE DAHA FAZLASI.

Skript'i Beğendinizmi ?

• Oy Verenler
    11

GorkemBaşkan

VPS:ON
Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
Forumda az buçuk skript bilen herkez Bunu Yapıyor Yeter Basit & bugsuz Furkan Abinin skripti yenilikçi ni istiyosunuz her gün güncellenen pluginler var dosyalar kısmında
Ayrıca Oyuncuların Yan Hesap Açması İyi Bişiy Değil Hatta Bazı Sunucularda IP Ban Sebebi

Benden baska 1 tane boyle skript goster ?
Oyle konusalim.

ωσℓƒ

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
62
Puanlar
0
Güzel Olmuş Hayırlı Satışlar,İyi Forumlar :)

BatuhaNTR

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
102
Puanlar
9.075
Skripti daha yeni gördüm tasarım süper ve böle bir skript bence ücretli olmalı.

T3OM2N

Skripter
Elmaslar
22
Puanlar
0
Yer
Alanya/Antalya
Arkadaşlar Türkiye'de Niye Sadece Spawner 'da Takıldık ? @ByFatih @JustBabyPluginer Gibi Arkadaşlar Yaptı Ondan Önce Çalışan Bilmiyorum Onlara Laf Etmiyorum Fakat Artık @FuryRS Adlı Arkadaşımız Türkçe ItemSpawner Plugini Çıkarttı Ondan Faydalanın Isteklerinizi Pluginin Altına Yazın O Zaten Güncelliyor.
@GorkemBaşkan Laf Etmiyorum Sana Başarılı Fakat Başka Şeylere Kafa Yormaya Çalış.
Plugin Link: Türkçe & Hologramlı & Yükseltmeli & Istediğin Spawnerleri Ekliyebilirsin Bence Tıkla Ve Gör

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
" Piyasada ki Spawner Eklentilerinden Farklı Olarak " Buraya Katıla Katıla Güldüm. Yorumum Emeğini Küçümseme Amaçlı Değil SENİ Küçümseme Amaçlıdır. Piyasada ItemSpawner Olarak Tek Eklenti Bize Ait Olan ItemSpawner Eklentisidir. Benim Eklentimi Sen Yaptığın Basit Skriptle Kıyaslıyorsan Verdiğin Emeğe de Emek Demem. Bir Kere Şunu Kabullenelim Artık. Bir Şeyin Plugini Varsa ve Eklenti Sürekli Güncelleniyorsa O Eklentinin Skriptinden Bin Kat Daha İyidir. Sırf Global Olabilmek İçin Dil Apisi Geliştiren Bizler. Tamamen Oyuncuların ve Sunucu Sahiplerinin İsteklerini Göz Önüne Alıyoruz. Bizim Verdiğimiz Emek Değil mi? Biz Satamaz mıyız? Yapıştırırım Spigota 10 Dolara. İster Alırlar İster Alamazlar. Skripte Ne Kadar Özellik Eklersen Ekle LAG Yapacaktır. Bana Kimse Bunu Savunmasın. Sunucusu OP Olan ve +20'yi Geçen Her Sunucu Bu Lanet Olasıca Spawner Skriptleriniz Yüzünden Lag ile Boğuşuyor. Kimse Onları Söylemiyor. Ama Tabii Yine ÇABANI Takdir Etmek Boynumuzun Borcudur. Millet Olarak Bir Şeyi Beraber Yapamıyoruz. Sorunumuz Bu. Adam Akıllı Yeni Şeyler Ortaya Koyucaz Ancak Sürekli Baltalanma.. Hala Fikirlerini Savunmaya Devam Ediyorsan ve Eklentimle Yarışıyorsan. Zihniyetini Değiştirmeni Öneririm...

GorkemBaşkan

Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
" Piyasada ki Spawner Eklentilerinden Farklı Olarak " Buraya Katıla Katıla Güldüm. Yorumum Emeğini Küçümseme Amaçlı Değil SENİ Küçümseme Amaçlıdır. Piyasada ItemSpawner Olarak Tek Eklenti Bize Ait Olan ItemSpawner Eklentisidir. Benim Eklentimi Sen Yaptığın Basit Skriptle Kıyaslıyorsan Verdiğin Emeğe de Emek Demem. Bir Kere Şunu Kabullenelim Artık. Bir Şeyin Plugini Varsa ve Eklenti Sürekli Güncelleniyorsa O Eklentinin Skriptinden Bin Kat Daha İyidir. Sırf Global Olabilmek İçin Dil Apisi Geliştiren Bizler. Tamamen Oyuncuların ve Sunucu Sahiplerinin İsteklerini Göz Önüne Alıyoruz. Bizim Verdiğimiz Emek Değil mi? Biz Satamaz mıyız? Yapıştırırım Spigota 10 Dolara. İster Alırlar İster Alamazlar. Skripte Ne Kadar Özellik Eklersen Ekle LAG Yapacaktır. Bana Kimse Bunu Savunmasın. Sunucusu OP Olan ve +20'yi Geçen Her Sunucu Bu Lanet Olasıca Spawner Skriptleriniz Yüzünden Lag ile Boğuşuyor. Kimse Onları Söylemiyor. Ama Tabii Yine ÇABANI Takdir Etmek Boynumuzun Borcudur. Millet Olarak Bir Şeyi Beraber Yapamıyoruz. Sorunumuz Bu. Adam Akıllı Yeni Şeyler Ortaya Koyucaz Ancak Sürekli Baltalanma.. Hala Fikirlerini Savunmaya Devam Ediyorsan ve Eklentimle Yarışıyorsan. Zihniyetini Değiştirmeni Öneririm...

Reklamlarrrrrr :) Ayrıca Senin eklentinle yarıştıgımı kim söyledi bence egonu biraz düşürmelisin :)

GorkemBaşkan

Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
Reklam mı :D Güldürmeye Devam Et Sen. Birader Piyasada İstediğin Araştırmayı Yap. Tek ItemSpawner Eklentisi Benim Eklentim. Bunu Kim İnkar Edecek. Sen de Konunda * Gibi " Tüm Eklentilerden " Yerine " Tüm Skriptlerden " Deseydin Sorun Olmayacaktı. İlkOkul'a Geri Dönüp Okumayı Hatta Yazmayı da Baştan Öğren Sen. Tabii Bu Beyinle Seni Hangi Okul Alır Onu Bilemem...

KARDEŞİM diyorum :) yaşın küçük belliki bana yazmayı öğren diyen insan. her kelimenin baş harfini büyük yaparakmı diyor ?
ayrıca ihbar edildi çünki dil bilgisi ile dalga geçmek yasak :) ayrıa argo görüyorum oralarda :)

ve senin eklentin beni ilgilendirmez çokta umrumda en iyisi benimki sorun ?
eğer sorunun varsa özele buyur istersen telefonda veya başka bir yerde konulaşım seninle

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı