Sol Reklam
Sağ Reklam

Spawner Skripti (Sanal spawner) LEVEL,GUİ VE DAHA FAZLASI.

Skript'i Beğendinizmi ?

• Oy Verenler
    11

GorkemBaşkan

VPS:ON
Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
mJzROP.png

mJzNrV.png

5GknRq.png

Gyk4E6.png

Konuyu Örnek almak için BerkPW'ye haber verilmiştir.
BerkPW'nin Konusu: CraftWeb v5 - Minecraft Web Scripti - Daima En İyisi
[DOUBLEPOST=1506634214,1506634122][/DOUBLEPOST]Beyler Konu Tasarım Hakkındaki Düşüncelerinizi Yazarsanız Sevinirim :)

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0
"Piyasadaki bulunan spawner eklentilerinden" Farklı demişsinde bu level sistemi, ve admin panel özelliği "EpickSpawners" da mevcut?

Aslında huni destekli olsa fena olabilir, huni'nin üstüne spawner'i koyucaklar, altına chest. Her çıktığında otomatik chest'e ekleyecek.

GorkemBaşkan

Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
"Piyasadaki bulunan spawner eklentilerinden" Farklı demişsinde bu level sistemi, ve admin panel özelliği "EpickSpawners" da mevcut?

Aslında huni destekli olsa fena olabilir, huni'nin üstüne spawner'i koyucaklar, altına chest. Her çıktığında otomatik chest'e ekleyecek.

Arkadaşım yorumun için teşekkür ederim.
Ancak skrip eklentisinden bahsediyordum. O dediğin pluginmi veya skriptmi bilmiyorum, çok araştırdım ancak bulamadım böyle bir skript. o yüzden yaptım
ve ayrıca geçen seninle tartışığımı hatırlıyorum ? Ve karşılaşmamızı umuyordum neyse yorumun için saol. Önerini düşüneceğim[DOUBLEPOST=1506635035,1506634751][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar skrip ücretli olmalımı, olmamalımı ?
Ücretli olmalı veya olmamalı diyenler yorumda nedeni ile birlikte belirtirlerse çok memnun olurum.

Vanish

Learn and live, think and grow up.
Elmaslar
145
Puanlar
0
Bu aralar, tüm ülke spawner skript'i ile uğraşıyoruz, bana göre satmana gerek yok. Ama diyorsan ben bunu yapmak için saatler harcadım alan çıkarma onuda bilemem. Aşırı fazla spawner skript'i olduğu alıcı bulamazsın (Bence) O yüzden satmanada gerek yok. (Kendi şahsi kararım, yanlış anlama olmasın)

ImperialSwag

2 günlük premium sahibi <3
Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
58 inci spawner skripti. Ücretli yapmayın şunları artık. Ayrıca noktalama işaretlerinden önce boşluk bırakılmaz. Tüm soru işaretlerinde boşluk var. Konu para kazanma amaçlı açılmış gibi duruyor, çok fazla yazım hatası var. Hatalarından birkaçını söylemek istiyorum. İlk cümlede spawner kelimesini vurgulamak için tırnak işareti içine almışsın fakat s harfi büyük. Özel isim olmadığından veya cümle başlangıcı olmadığından küçük olması gerekiyor. Eklenti olduğunu söylemişsin fakat geri kalan her yerde skript olduğu yazılmış. Yaptığın şey eklenti mi, skript mi? Virgüllerden sonra boşluk bırakman gerekiyor. Kafana göre bazen ü, ö, ç gibi harfleri kullanıp, bazen u, o, c kullanmışsın, gereken harfi doğru kullanırsan daha düzgün bir resim çizebilirsin müşterilerin için. Hatta bir yerde "kendi" kelimesi yerine "kedni" yazmışsın, sanki acele bir şekilde umursamadan yapılmış gibi duruyor. Konunun en düzgün kısmı satış kısmı, şaşırtıcı bir şekilde(!).

Satın almak isteyenler için uzun lafın kısası, zaten bir sürü kere yapılmış bir şeyi satın alarak bu tarz konulara ilgi göstermeyin, kalite ve konuya verilen emeğin düzgün olduğu yerlerden alışveriş yapın. Belliki bu konu ve skript sadece para için özensizce yapılmış.

Satıcı için uzun lafın kısası, insan emeğine saygı duyar, özen gösterir. Kolay gelsin...

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Güzel :D Halen Skype’de Bekliyorum.​

GorkemBaşkan

Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
58 inci spawner skripti. Ücretli yapmayın şunları artık. Ayrıca noktalama işaretlerinden önce boşluk bırakılmaz. Tüm soru işaretlerinde boşluk var. Konu para kazanma amaçlı açılmış gibi duruyor, çok fazla yazım hatası var. Hatalarından birkaçını söylemek istiyorum. İlk cümlede spawner kelimesini vurgulamak için tırnak işareti içine almışsın fakat s harfi büyük. Özel isim olmadığından veya cümle başlangıcı olmadığından küçük olması gerekiyor. Eklenti olduğunu söylemişsin fakat geri kalan her yerde skript olduğu yazılmış. Yaptığın şey eklenti mi, skript mi? Virgüllerden sonra boşluk bırakman gerekiyor. Kafana göre bazen ü, ö, ç gibi harfleri kullanıp, bazen u, o, c kullanmışsın, gereken harfi doğru kullanırsan daha düzgün bir resim çizebilirsin müşterilerin için. Hatta bir yerde "kendi" kelimesi yerine "kedni" yazmışsın, sanki acele bir şekilde umursamadan yapılmış gibi duruyor. Konunun en düzgün kısmı satış kısmı, şaşırtıcı bir şekilde(!).

Satın almak isteyenler için uzun lafın kısası, zaten bir sürü kere yapılmış bir şeyi satın alarak bu tarz konulara ilgi göstermeyin, kalite ve konuya verilen emeğin düzgün olduğu yerlerden alışveriş yapın. Belliki bu konu ve skript sadece para için özensizce yapılmış.

Satıcı için uzun lafın kısası, insan emeğine saygı duyar, özen gösterir. Kolay gelsin...

Dostum tamamen yanılıyorsun para için hızlıca oluşturulmuş bir konu değil. Yazım hataları eskiden daha kotüydü kabulleniyorum, ayrıca bu skripti satmak istememin amaç'ı benim için zor birseyi başardığım için emek olarak gormem.
Emeğimınde karşılığını almak istemem. Olay bu.[DOUBLEPOST=1506678342,1506678301][/DOUBLEPOST]
Dostum tamamen yanılıyorsun para için hızlıca oluşturulmuş bir konu değil. Yazım hataları eskiden daha kotüydü kabulleniyorum, ayrıca bu skripti satmak istememin amaç'ı benim için zor birseyi başardığım için emek olarak gormem.
Emeğimınde karşılığını almak istemem. Olay bu.

Ama değerli yorumun güzel eleştirin için saol :)

ImperialSwag

2 günlük premium sahibi <3
Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
Emeğimınde karşılığını almak istemem. Olay bu.[DOUBLEPOST=1506678342,1506678301][/DOUBLEPOST]

Ama değerli yorumun güzel eleştirin için saol :)
Eleştiri kabul edebilmen senin için kendini geliştirebilmen anlamına geliyor. Konularını hazırladıktan sonra tekrar bir oku hatalar için. Kolay gelsin.

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Waay tanıtım güzelmiş

GorkemBaşkan

Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue

GorkemBaşkan

Elmaslar
86
Puanlar
13.960
Yer
Çanakkale
Bekliyebilrisn tabikide :D

MaskeliPeder

Play.CasperNW.CoM
Yasaklandı

Discord:

MaskeliPeder#8352

Elmaslar
197
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
MaskeliPeder
Facebook
CasperNetwork
Twitter
CasperNetwork
hocam eline sağlık güzel olmuş gerçekten.

kingOf0

"~SimitSu"

Discord:

kingOf0!#4055

Elmaslar
746
Puanlar
15.070
Yer
getPlayer("SimitSu").getLocation()
Minecraft
SimitSu
Forumda az buçuk skript bilen herkez Bunu Yapıyor Yeter Basit & bugsuz Furkan Abinin skripti yenilikçi ni istiyosunuz her gün güncellenen pluginler var dosyalar kısmında
Ayrıca Oyuncuların Yan Hesap Açması İyi Bişiy Değil Hatta Bazı Sunucularda IP Ban Sebebi

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı