Sol Reklam

Çözüldü (sorunsalı) dreddiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iLion_

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
İçtiği süt mu çarpıntı yaptı galiba neyse çalmak ile esinlenmek arasındaki farkı cozemiyorsa ne yapalım iyi forumlar ?
STOP STOP! dreddınızın dıyeceğı anında şu; mesaj kasmaya çalışma

sos1sk

Discord:

sos1sk#8341

Elmaslar
75
Puanlar
6.760
Yer
team.aleria | stellar.builds | senior.team
Minecraft
sos1sk
dümdüz çalmamış ama esinlemenin bi tık ***'unu çıkartmış, bundan sonra dikkat eder diye düşünüyorum :v

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
W

Wafe

Ziyaretçi
Konu kapanabilir gereksiz karşılıklı tartışmayın dc üzerinden sesli veya mesaj atarak derdinizi çözebilirsiniz bu şekil bir çözüme varılmaz.

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Konu kapanabilir gereksiz karşılıklı tartışmayın dc üzerinden sesli veya mesaj atarak derdinizi çözebilirsiniz bu şekil bir çözüme varılmaz.
konuyu takım üyen dıye kapattırmak ıstemen haksızlığı ve hatayı örtemeye çalışmak... ben ona gel aramızda bır sorun kalsın ıstemıyorsan muhattap olmayalım olsun bıtsın dedım dedığı şey şu arkın ''yoo hayır'' takım arkın sorun çözmeye ısteksız zaten.

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
ve aramızdakı sorun ayrı bu yaptığı suç ayrı bır konu. Ört bas etmeye çalışma.

xbroka

Elmaslar
107
Puanlar
2.775
Minecraft
Object
Bence bir ekipte bulunan insanlar forumda yetkili olmalı. İster istemez taraf tutma oluyor ve ben şahsen aynı ekipte oldukların bilmiyordum bile iLion_ söyleyene kadar çok yanlış bir uygulama

W

Wafe

Ziyaretçi
konuyu takım üyen dıye kapattırmak ıstemen haksızlığı ve hatayı örtemeye çalışmak... ben ona gel aramızda bır sorun kalsın ıstemıyorsan muhattap olmayalım olsun bıtsın dedım dedığı şey şu arkın ''yoo hayır'' takım arkın sorun çözmeye ısteksız zaten.
reis 2 gün önce takımıma girmek istedin aldım seni daha sonra dredin söylediklerini attım doğrumu diye sorunsal açmak ben söyledikten sonramı geldi aklına

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
reis 2 gün önce takımıma girmek istedin aldım seni daha sonra dredin söylediklerini attım doğrumu diye sorunsal açmak ben söyledikten sonramı geldi aklına
''reıs'' ben sana açarken söyledım nereye gırsem anında arkamdan atıp tutuyor yeter dıye... Ve bu sorunsalı açma vaktı vesayre alakasız bır şey söylüyorsun kanıtlar elıme geçtı açtım.

K

Kullanıcı 26543

Ziyaretçi
Merhabalar,
gün içerisinde şikayet edilen taraf @dreddiniz ve şikayetçi olan taraf @iLion_ isimli arkadaşlara ulaşılmıştır. Discord üzerinden sorun ile ilgili grup açılmış lakin dreddiniz:
"konuda dilediğinizi yapabilirsiniz"
"ben seninle sorun da çözmek istemiyorum ki zaten :D" tarzı dönüşler yaptığı için iki taraf dinlenmeden grup kapatılmış ve kendisi suçlu bulunmuştur. Kendisi 1 yıl kadar forumdan uzaklaştırılmıştır.

Dikkat: Kişi grupta takındığı umursamaz tavır sonucu yasaklanmıştır. Gruptan çıkarıldıktan sonra forum hakkında yaptığı yorumlar yüzündense 1 yıl boyunca yasaklanma kararına itirazından men edilmiştir.

Genel Bildiri:
Forum yönetimi olarak her zaman tarafsız bir şekilde kara liste konularına yaklaşıyoruz ve tarafların sunduğu kanıtlar üzerinden olayı sonuçlandırıyoruz. Eğer taraflardan biri konuşmadan kaçıyor ise o kişiyi suçlu buluyoruz.

Forum yetkilileri olarak sorunsal olaylarına zaman ayırıyoruz lakin bizlere dönüş laubali ve umursamaz bir tavır ile yapılıyor.

123.PNG
1234.PNG

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Merhabalar,
gün içerisinde şikayet edilen taraf @dreddiniz ve şikayetçi olan taraf @iLion_ isimli arkadaşlara ulaşılmıştır. Discord üzerinden sorun ile ilgili grup açılmış lakin dreddiniz:
"konuda dilediğinizi yapabilirsiniz"
"ben seninle sorun da çözmek istemiyorum ki zaten :D" tarzı dönüşler yaptığı için iki taraf dinlenmeden grup kapatılmış ve kendisi suçlu bulunmuştur. Kendisi 1 yıl kadar forumdan uzaklaştırılmıştır.

Dikkat: Kişi grupta takındığı umursamaz tavır sonucu yasaklanmıştır. Gruptan çıkarıldıktan sonra forum hakkında yaptığı yorumlar yüzündense 1 yıl boyunca yasaklanma kararına itirazından men edilmiştir.

Genel Bildiri:
Forum yönetimi olarak her zaman tarafsız bir şekilde kara liste konularına yaklaşıyoruz ve tarafların sunduğu kanıtlar üzerinden olayı sonuçlandırıyoruz. Eğer taraflardan biri konuşmadan kaçıyor ise o kişiyi suçlu buluyoruz.

Forum yetkilileri olarak sorunsal olaylarına zaman ayırıyoruz lakin bizlere dönüş laubali ve umursamaz bir tavır ile yapılıyor.

Eki Görüntüle 183972Eki Görüntüle 183973
Açıkcası kendısınden bekledığım bır tavır :D toxıc üye kendısı bellı ...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı