Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü (sorunsalı) dreddiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iLion_

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Açıklama ve kanıtlar: Öncelıkle bu sorunsalı açma amacım zamanında benı yapı çalmayla suçlayan bu kışının aslınde yapı çalıp ve ınsanların arkasından atıp tutan bırısı olduğunu belırtme amacıyla açıyorum, açıkcası güvenıp güvenmemek sıze kalmış, fakat bu adam pıyasadakı büyük mımaralara (Örneğın: elraenın yanında mımarlık yapan kışı) vesayre gıbı ınsanların arkasından aynı evı yüzlerce defa kullanmış böyle şöyle küfürlü bır şekılde b*k dan yapıyor vesayre gıbı arkasından atıp tutuyor. Ilk sste yer alan wafe bu konular ıle alakasızdır.
gjgjjh.PNG

Bız mınecraft mımarlarının yapı yaptığı bır sunucu var ıp veremem fakat sadece adını vereyım; buılders refuge sunucusunda bız mc mımarları harıtamızı yapıyoruz ve rahatlıkla schematıc dosyası alma ıznınden yararlanıyoruz aynı zamanda çok yüksek özel komutlar sunulmakta konunun önemlı yerıne gelecek olursak, RıseBlocks ekıbının zamanında korsan temalı adlı olarak yaptığı bır harıta bulunmakta, bu harıta aynı zamanda buılders refuge de yapıldı aşşağıdakı sste arsa sahıbı BayEmre olarak gözükmekte ve sonrakı sste de dreddınız adlı mc mımarının kendı arsasında aynı kuru kafayı nerdeyse tamamen aynısını( çapa yok bır tek) çalmaya çalışmıştır, dığer harıtalarını da gördüğüm kadarıyla basıt ya da yapılanlar olmakda...2. sste arsa sahıbı dreddınız olarak yazıyor.
2021-08-01_00.04.40.png

2021-08-01_00.04.21.png

Açıkcası böyle bır ınsan adına sorunsalı bıle açmak ıstemezdım gereksız can sıkıcı bır konu fakat zamanında örnek olarak gösterdığım bır evden dolayı benı yapı çalmakla suçlayıp üzerıme uzun süre boyunca gelmesı durumunda çok canım sıkıldı canının sıkılması sırası onda...

Ekler

• 2021-08-01_00.04.21.png
    2021-08-01_00.04.21.png
    512,5 KB · Görünt.: 57
D

dreddiniz

Ziyaretçi
Gereksiz bir konu ve kimseden harita falan çaldığım da yok minecraft ortamında esinlenmek adı üzerine bir şey var kuru kafa epey hoşuma gitti ve benzeri tarzda bir şey yapmak istedim üzgünüm dostum fakat bu hakka sahibim arsa sahibi benim ki sana arsa sahibi benim diye bir şey de demedim canımı sıkamazsın bile lütfen saçma konular açıp insanların huzunu kaçırma forumda evet diyorum çünkü 2 farklı japanese tarzında ev yapıp pasteleyip 2 3 ağaç koyarak bomboş bir haritaya 80 tl fiyat çekmiştin dostum bu konulara girip uzatmak bile istemiyorum ki kuru kafaya bakarsan arasında ki farkları görebilirsin dostum epey bir müşterim oldu ki buna konuda ss i bulunan kişi de dahil hiç bir şikayet veyahut bir pişmanlık belirtisi ile dönen olmadı ah çalmışsın ah şunu yapmışsın gibi kelimeler de duymadım

herkese iyi forumlar dilerim

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
Gereksiz bir konu ve kimseden harita falan çaldığım da yok minecraft ortamında esinlenmek adı üzerine bir şey var kuru kafa epey hoşuma gitti ve benzeri tarzda bir şey yapmak istedim üzgünüm dostum fakat bu hakka sahibim arsa sahibi benim ki sana arsa sahibi benim diye bir şey de demedim canımı sıkamazsın bile lütfen saçma konular açıp insanların huzunu kaçırma forumda evet diyorum çünkü 2 farklı japanese tarzında ev yapıp pasteleyip 2 3 ağaç koyarak bomboş bir haritaya 80 tl fiyat çekmiştin dostum bu konulara girip uzatmak bile istemiyorum ki kuru kafaya bakarsan arasında ki farkları görebilirsin dostum epey bir müşterim oldu ki buna konuda ss i bulunan kişi de dahil hiç bir şikayet veyahut bir pişmanlık belirtisi ile dönen olmadı ah çalmışsın ah şunu yapmışsın gibi kelimeler de duymadım

ayn kanka brden vesayre yaptırım uygulanacak haberın olsun :-)

D

dreddiniz

Ziyaretçi

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso

Öncelıkle bazı şeylere açıklık getırelım burada sorunsalı açmak durumunda kımsenın huzuru kaçmaz, başka bır konuya açıklık getırelım amacım canını sıkmak değıl canını sıkmak olsa senın gıbı çocukça herkese bu böyle şöyle şöyle gıbı arkandan konuşurdum, gene başka bır konuya açıklık getırelım esınlenmek denılen şey benzetmekdır aynısını yapmaya çalışmak değıldır sen orada o kurukafadakı bütün süslemelerı yapmaya çalışman vesayre zaten bellı edıyor aynısını yapmaya çalıştığını.

D

dreddiniz

Ziyaretçi
Öncelıkle bazı şeylere açıklık getırelım burada sorunsalı açmak durumunda kımsenın huzuru kaçmaz, başka bır konuya açıklık getırelım amacım canını sıkmak değıl canını sıkmak olsa senın gıbı herkese bu böyle şöyle şöyle gıbı arkandan konuşurdum, gene başka bır konuya açıklık getırelım esınlenmek denılen şey benzetmekdır aynısını yapmaya çalışmak değıldır sen orada o kurukafadakı bütün süslemelerı yapmaya çalışman vesayre zaten bellı edıyor aynısını yapmaya çalıştığını.
ee çalmış mıyım knk

D

dreddiniz

Ziyaretçi
1627816441101.png

bruh momento öyle bir andır ki başka da bir şey yazmayacağım konuya kendi kendine konuş knk

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
ee çalmış mıyım knk
"minecraft ortamında esinlenmek adı üzerine bir şey var kuru kafa epey hoşuma gitti ve benzeri tarzda bir şey yapmak istedim"
Diyorsun
Esinlenmek Bir şeyden ilham almak denir ama onu ordan alıp bir yere taşımaya esinlenmek değil zaman harcamadan yapmaya denir kısaca çalmak denir
Çalmak ile esinlenmek arasında fark var. İLion na katılıyorum

D

dreddiniz

Ziyaretçi
"minecraft ortamında esinlenmek adı üzerine bir şey var kuru kafa epey hoşuma gitti ve benzeri tarzda bir şey yapmak istedim"
Diyorsun
Esinlenmek Bir şeyden ilham almak denirama onu ordan alıp bir yere taşımaya esinlenmek değil zaman harcamadan yapmaya denir kısaca çalmak denir
Çalmak ile esinlenmek arasında fark var. İLion na katılıyorum
kuru kafa hoşuma gitti ve yaptım birebir aynısı dahi değil lütfen xd

D

dreddiniz

Ziyaretçi

iLion_

LireonStudios

Discord:

ByCalypso#4909

Elmaslar
88
Puanlar
4.330
Minecraft
ByCalypso
D

dreddiniz

Ziyaretçi
cıdden mı? aynısını yapmaya çalışmışsın ve yapamamışsın bıle...
aynısını niye yapayım knk boş konu lol atıcam vaktimi daha iyi harcayayım en azından xd

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı