Sol Reklam
Sağ Reklam

Solo Leveling (Manhwa)

HzOtaku

ArcherBySpirit

Discord:

hzotaku

Elmaslar
34
Puanlar
9.145
Yer
Ankara
Minecraft
HzOtaku
--------------------------------
1642007375402.png

Manhwa nedir? (Korece: 만화, 漫畵)
Kore'de çizgi romanlar ile basılı çizimler ve resimler için kullanılan genel bir terimdir. Güney Kore dışında genellikle Kore çizgi romanı veya mangası şeklinde bilinmektedir.

Ön Bilgi:
Solo Leveling, Chugong tarafından yazılmış bir Güney Kore web roman serisidir.

Hikaye:
10 yıl önce, dünyamızı canavar dünyasına bağlayan “Geçit” açıldığında sıradan,normal insanlar,Geçitten canavar avlayabildikleri güçler kazandılar ve “Avcılar”olarak tanındılar. Ancak, tüm Avcılar sanıldığı kadar güçlü değildi. Benim adım Sung Jin-Woo, bie E-Sınıfı Avcıyım. Hayatını en düşük zindanlar'da heba etmesi gereken “Dünyanın En Zayıfı”yım. Kendimi kanıtlayabildiğim bir yeteneğim olmadığı için düşük seviye zindanlar'da zor da olsa para kazanabildim… Ta ki D-Sınıfı zindanların gizli bir zindan bulana kadar! Tam da sona vardığımı düşünmüşken garipbir güç edindim, sadece benim görebildiğim bir görev kaydı, sadece benim bildiğim bir seviye atlama yolu! Görevlerime uyarak kendimi geliştirir ve canavar avlarsam seviyem yükselecek. En zayıf Avcıdan S-Sınıfı Avcıya yükselişim!

Son düzenleme:

Cazcez

Çerezler Güzeldir!
Premium
Emektar

Discord:

CazcezXD#4073

Elmaslar
1.243
Puanlar
15.660
Yer
JEFF Media GbR
Discord İzni
Minecraft
Cazcez
Güzel bir konu fakat Solo Leveling bir manhua değil, manhwa. Yani Kore çizgi romanı :)

HzOtaku

ArcherBySpirit

Discord:

hzotaku

Elmaslar
34
Puanlar
9.145
Yer
Ankara
Minecraft
HzOtaku
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı