Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Skript'te kendimi geliştirme yolları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DRAGON1905

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

BerkayKBL#0252

Elmaslar
4
Puanlar
8.910
Merhaba arkadaşlar, ben skript hakkında biraz bilgim var fakat kendimi geliştirmeyi düşünüyorum. Bu bilgi bana yetmez daha iyi şeyler yapmayı istiyorum. Bana skript'te kendimi geliştirmem için neler yapmamı, neler ile kendimi geliştireceğimi yazarsanız çok memnun olurum. Ayrıca ne tür skript'ler yazarak kendimi geliştirebilirim.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim, iyi forumlar dilerim.​

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Minecraft Skriptleri Bu bölümde sağlam skriptler bulunuyor.Bunları farklı şekilde baştan yazmayı denyebilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

shad

the temple of the king

Discord:

emrenos#5027

Elmaslar
1.442
Puanlar
17.290
Minecraft
emrearik

DRAGON1905

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

BerkayKBL#0252

Elmaslar
4
Puanlar
8.910
Minecraft Skriptleri Bu bölümde sağlam skriptler bulunuyor.Bunları farklı şekilde baştan yazmayı denyebilirsin.
Minecraft Skript Rehberleri bu bölümde sana yardımcı olacak konular olduğunu düşünüyorum. Eğer yazdığın Skriptlerde hata çıkar ise yine Minecraft Skript Destek bölümünden destek isteyebilirsin. Başarılar dilerim.
Yorumlarınız için teşekkür ederim, o bölümden nasıl skriptleri seçmeliyim, hangi skriptin daha iyi olduğunu nasıl anlayacağım?

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Yorumlarınız için teşekkür ederim, o bölümden nasıl skriptleri seçmeliyim, hangi skriptin daha iyi olduğunu nasıl anlayacağım?
Yorumlara bakarak anlayabilirsin veya direk kaliteli skript kaliteli skript olduğunu belli eder.

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Temel arguementleri öğren, daha sonrasında ingilizcen iyiyse gerisi kendiliğinden gelir.
İnternet üzerinde bu konu hakkında onlarca makale bulunuyor onlara göz atabilirsin.
Aramaya "Skript Rehberleri" gibi kilit şeyler yazarsan aradığını daha çabuk bulursun.

DRAGON1905

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

BerkayKBL#0252

Elmaslar
4
Puanlar
8.910
Temel arguementleri öğren, daha sonrasında ingilizcen iyiyse gerisi kendiliğinden gelir.
İnternet üzerinde bu konu hakkında onlarca makale bulunuyor onlara göz atabilirsin.
Aramaya "Skript Rehberleri" gibi kilit şeyler yazarsan aradığını daha çabuk bulursun.
Tamam, teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir o zaman. Eğer sıkıntı yaşarsam forumlardan veya tanıdıklarımdan yardım alırım.

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2
SkUnity bu forum bir hayli yardımcı olur. Yeteri kadar İngilizce biliyorsan en azından isteklerini dile getirebilecek kadar bu siteden istediğin yardımı bulabilirsin. Ayrıca Youtube bu arkadaş'ın derslerini izleyerek kendini geliştirebilirsin. Kolay gelsin, iyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı