Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
SKRIPT KALDIRILMIŞTIR.

İyi forumlar dilerim.​

Son düzenleyen: Moderatör:

'BuraK

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
170
Puanlar
14.070
Yer
<3
Minecraft
buraKpierce
güzel bence hll olsun

Klauix

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
9
Puanlar
0
Skript güzele benziyor deniyeceğim.

beeboy07

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Açıkcası skript pek gerekli değil. Daha kısa yapmak varken uzun yolu tercih etmiş olman daha garip. Event denmiş ama ortada bir etkinlik yok. Sadece geri saydırıp bizim komutumuzu girdiriyor. Yani ortada ne bir item ne bir minigame vs. var. Ben olsam sunucumda kullanmazdım.
Hatadüzelt'in diğer hali olan "debug" hata düzeltmek demek değildir. Debug demek hataları adım adım bulunup sana sunulması demektir.

TakıntılıOyuncu

Skript İsteklerinizi Özelen Bildirebilirsiniz..!
Elmaslar
60
Puanlar
0
Ellerinize sağlık.Forumda gördüğüm en amaçlı ve en iyi event skripti bu sanırım :D
Başarılarının devamını bekliyorum dostum.

beeboy07

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Açıkcası skript pek gerekli değil. Daha kısa yapmak varken uzun yolu tercih etmiş olman daha garip. Event denmiş ama ortada bir etkinlik yok. Sadece geri saydırıp bizim komutumuzu girdiriyor. Yani ortada ne bir item ne bir minigame vs. var. Ben olsam sunucumda kullanmazdım.
Hatadüzelt'in diğer hali olan "debug" hata düzeltmek demek değildir. Debug demek hataları adım adım bulunup sana sunulması demektir.
Skripti "BETA" versiyon olarak paylaştığım için şuan pek bir özellik yok. Şuan sadece gösteriş üzerine.
Ayrıca Hatadüzelt'in diğer hali "debug" olduğuna göre neden hata düzeltmek demek değil, anlamadım.
Skriptte dil bilgisinden çok yaptığım şeyin işlevselliğine ve görünüşüne bakıyorum. Debug benim aklımda hataları ayıklamak olarak kalmış ve amacı hataları ayıklamak olsa gerek :)
[DOUBLEPOST=1520439891,1520439763][/DOUBLEPOST]Ayrıca "debug" ayıklamak demekmiş bunu da şimdi araştırarak öğrendim.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Skripti "BETA" versiyon olarak paylaştığım için şuan pek bir özellik yok. Şuan sadece gösteriş üzerine.
Ayrıca Hatadüzelt'in diğer hali "debug" olduğuna göre neden hata düzeltmek demek değil, anlamadım.
Ben dil bilgisinden çok yaptığım şeyin işlevselliğine ve görünüşüne bakıyorum. Debug benim aklımda hataları ayıklamak olarak kalmış amacı hataları ayıklamak olsa gerek :)
Benim demek istediğim diğer hali argümente eklediğiniz or "debug". Debug hata ayıklayıcı demektir. Hata düzeltici değil ;) Onun yerine bug fixer kullanabilirsin.

beeboy07

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Benim demek istediğim diğer hali argümente eklediğiniz or "debug". Debug hata ayıklayıcı demektir. Hata düzeltici değil ;) Onun yerine bug fixer kullanabilirsin.
Bunlar küçük şeyler daha güzel, kullanışlı fikirler vermedikten sonra bu skript ne kadar gelişebilir ki?
[DOUBLEPOST=1520601705,1520440462][/DOUBLEPOST]Bu hafta içinde yeni versiyon çıkarmayı düşünüyorum. Haberiniz ola.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı