• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

'BuraK

Play.AdaliaNetwork.Com
Elmaslar
160
Puanlar
9.570
Yer
Karaman
Minecraft
güzel bence hll olsun

Klauix

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
9
Puanlar
0
Skript güzele benziyor deniyeceğim.

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
658
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul

Joka

numb.
Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Açıkcası skript pek gerekli değil. Daha kısa yapmak varken uzun yolu tercih etmiş olman daha garip. Event denmiş ama ortada bir etkinlik yok. Sadece geri saydırıp bizim komutumuzu girdiriyor. Yani ortada ne bir item ne bir minigame vs. var. Ben olsam sunucumda kullanmazdım.
Hatadüzelt'in diğer hali olan "debug" hata düzeltmek demek değildir. Debug demek hataları adım adım bulunup sana sunulması demektir.

TakıntılıOyuncu

Skript İsteklerinizi Özelen Bildirebilirsiniz..!
Elmaslar
60
Puanlar
0
Ellerinize sağlık.Forumda gördüğüm en amaçlı ve en iyi event skripti bu sanırım :D
Başarılarının devamını bekliyorum dostum.

beeboy07

Elmaslar
658
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Skripti "BETA" versiyon olarak paylaştığım için şuan pek bir özellik yok. Şuan sadece gösteriş üzerine.
Ayrıca Hatadüzelt'in diğer hali "debug" olduğuna göre neden hata düzeltmek demek değil, anlamadım.
Skriptte dil bilgisinden çok yaptığım şeyin işlevselliğine ve görünüşüne bakıyorum. Debug benim aklımda hataları ayıklamak olarak kalmış ve amacı hataları ayıklamak olsa gerek :)
[DOUBLEPOST=1520439891,1520439763][/DOUBLEPOST]Ayrıca "debug" ayıklamak demekmiş bunu da şimdi araştırarak öğrendim.

beeboy07

Elmaslar
658
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Bunlar küçük şeyler daha güzel, kullanışlı fikirler vermedikten sonra bu skript ne kadar gelişebilir ki?
[DOUBLEPOST=1520601705,1520440462][/DOUBLEPOST]Bu hafta içinde yeni versiyon çıkarmayı düşünüyorum. Haberiniz ola.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı