Sol Reklam

Rehber Skript Eğitim #2 | Variables | Data | Oyuncuya Özel Veri | Komut Oluşturma | Detaylı Anlatım!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xDespee

Creeper Evimi Patlattı
WellSetups

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Skript rehberlerinde hep tab ve space'nin triggerin üzerindeki önemini ararım. Ama hiç bir zaman göremedim. Onun dışında güzel rehber olmuş. Bu konuda gelişmen dileğiyle. Başarılar..

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
Skript rehberlerinde hep tab ve space'nin triggerin üzerindeki önemini ararım. Ama hiç bir zaman göremedim. Onun dışında güzel rehber olmuş. Bu konuda gelişmen dileğiyle. Başarılar..
"Skript rehberlerinde hep tab ve space'nin triggerin üzerindeki önemini ararım. Ama hiç bir zaman göremedim."
Bu kısımda ne yazmak istediniz anlamadım.

Yorumunuz için teşekkür ederim yeni rehber konuları gelmeye devam edecektir.

xDespee

Creeper Evimi Patlattı
WellSetups

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
"Skript rehberlerinde hep tab ve space'nin triggerin üzerindeki önemini ararım. Ama hiç bir zaman göremedim."
Bu kısımda ne yazmak istediniz anlamadım.

Yorumunuz için teşekkür ederim yeni rehber konuları gelmeye devam edecektir.

Triggerde tab ile başlarsan tab ile gider. Space kullanırsan skript boyunca space kullanman gerekiyor.

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
Triggerde tab ile başlarsan tab ile gider. Space kullanırsan skript boyunca space kullanman gerekiyor.
Hmm, anlattığınız bu muydu :) Şimdi konuya dönersek, <tab> benim için daha iyidir. Space bana göre boş bir anlama geliyor diyebilirim.

xDespee

Creeper Evimi Patlattı
WellSetups

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Hmm, anlattığınız bu muydu :) Şimdi konuya dönersek, <tab> benim için daha iyidir. Space bana göre boş bir anlama geliyor diyebilirim.

Sen burada rehber yapıyorsun. Detaylı anlatım yapacaksan her konuya değineceksin. Diğer konunda bekliyorum bunu :)

Cloneix

Örümcek Hoşt!
Yasaklandı
Elmaslar
148
Puanlar
0
Sen burada rehber yapıyorsun. Detaylı anlatım yapacaksan her konuya değineceksin. Diğer konunda bekliyorum bunu :)
Tamam, üstad xD
Tab/Space yi anlatmıyorum ama :D
Senin için anlatacağım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı