Sol Reklam

Sizce Yenilmezler 4 Filmi Nasıl Olacak Herkez Bunu Konuşuyor İçeri Girin :D

Murder

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

SametIRIK#3064

Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
TheMurderK
arkadaşlar nasilsiniz yenilmezler 1 , 2 ve 3 olmak üzere süper bir fi,lme imza attı ve ben bu filmleri çok ama çok beğendim gerçekten marvel işini biliyor peki yenilmezler 4 filminin hakkndaki yorumuzun nedir sence nasil bir fi,lm olacak benim düşüncem bence çok iyi bir film olacak yenilmezler 3 sonunda thanos parmağını çıplattı ve bir yere gitti sizce o yer neresi ? İYİ FORUMLAR :D

G

Garp

Ziyaretçi
Kısaca Thanos'u harcayacaklar.

Murder

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

SametIRIK#3064

Elmaslar
10
Puanlar
0
Yer
Türkiye
Minecraft
TheMurderK

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.300
Puanlar
7.530
Bence Infinity War'un en harika kahramanı Hulk'tı. Hele hele Thanos'la boks yapmaları. Boksör çıktı adam...

Bence Infinity War 2'de de muhtemelen ya Thor yada şu her yerde izi olan ve güç bakımından evrendeki en güçlü kahraman olduğu iddia edilen Kaptan Marvel Thanos'u ezecek. Gerçi Thanos'un kaybetmesi muhtemel bir sonuç fakat belki de Marvel bizlere bir sürpriz yaparak Thanos'un tüm güçlü kahramanları öldürdüğü bir senaryo döşer. Sonuçta Thanos'un gücüyle ilgili gördüğümüz sahneler hep 1 saniye sonrası yıkım şeklinde oldu. Daha neler neler vardır onda...

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Stan Lee'den sonra umurum değil hiç bir şey ...

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Thor alacak başka ne olacak ya.

G

Garp

Ziyaretçi
Bence Infinity War'un en harika kahramanı Hulk'tı. Hele hele Thanos'la boks yapmaları. Boksör çıktı adam...

Bence Infinity War 2'de de muhtemelen ya Thor yada şu her yerde izi olan ve güç bakımından evrendeki en güçlü kahraman olduğu iddia edilen Kaptan Marvel Thanos'u ezecek. Gerçi Thanos'un kaybetmesi muhtemel bir sonuç fakat belki de Marvel bizlere bir sürpriz yaparak Thanos'un tüm güçlü kahramanları öldürdüğü bir senaryo döşer. Sonuçta Thanos'un gücüyle ilgili gördüğümüz sahneler hep 1 saniye sonrası yıkım şeklinde oldu. Daha neler neler vardır onda...
Kanka Thanos öyle ya da böyle kaybedecek. MCU'nun film çizelgesine göre bakarsak Thanos'un yenilgisi ile farklı Marvel filmleri gelecek.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı