Sizce Yenilmezler 4 Filmi Nasıl Olacak Herkez Bunu Konuşuyor İçeri Girin :D

Murder

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
10
Puanlar
570
Steam
TeamJoker_
Discord
SametIRIK#3064
Minecraft
TheMurderK
Ruh Hali
arkadaşlar nasilsiniz yenilmezler 1 , 2 ve 3 olmak üzere süper bir fi,lme imza attı ve ben bu filmleri çok ama çok beğendim gerçekten marvel işini biliyor peki yenilmezler 4 filminin hakkndaki yorumuzun nedir sence nasil bir fi,lm olacak benim düşüncem bence çok iyi bir film olacak yenilmezler 3 sonunda thanos parmağını çıplattı ve bir yere gitti sizce o yer neresi ? İYİ FORUMLAR :D

Garp

Yardımcı Amiral Garp
Yönetici Y.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
2.063
Puanlar
7.090
Steam
atabaran81
Discord
Garp#2280
Kısaca Thanos'u harcayacaklar.

Anathory

Bu yüzden kötülüğün üstüne şeker serpeceğiz.
Genel Moderatör
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
394
Puanlar
1.190
Discord
Anathory#8248
Ruh Hali
Bence Infinity War'un en harika kahramanı Hulk'tı. Hele hele Thanos'la boks yapmaları. Boksör çıktı adam...

Bence Infinity War 2'de de muhtemelen ya Thor yada şu her yerde izi olan ve güç bakımından evrendeki en güçlü kahraman olduğu iddia edilen Kaptan Marvel Thanos'u ezecek. Gerçi Thanos'un kaybetmesi muhtemel bir sonuç fakat belki de Marvel bizlere bir sürpriz yaparak Thanos'un tüm güçlü kahramanları öldürdüğü bir senaryo döşer. Sonuçta Thanos'un gücüyle ilgili gördüğümüz sahneler hep 1 saniye sonrası yıkım şeklinde oldu. Daha neler neler vardır onda...

pLoutos.

Zombi Geldi, Beni Yedi
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
165
Puanlar
1.240
Steam
RomanPearce
Discord
K9RAY#2589
Minecraft
Skeppy
Ruh Hali
Stan Lee'den sonra umurum değil hiç bir şey ...

Garp

Yardımcı Amiral Garp
Yönetici Y.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
2.063
Puanlar
7.090
Steam
atabaran81
Discord
Garp#2280
Bence Infinity War'un en harika kahramanı Hulk'tı. Hele hele Thanos'la boks yapmaları. Boksör çıktı adam...

Bence Infinity War 2'de de muhtemelen ya Thor yada şu her yerde izi olan ve güç bakımından evrendeki en güçlü kahraman olduğu iddia edilen Kaptan Marvel Thanos'u ezecek. Gerçi Thanos'un kaybetmesi muhtemel bir sonuç fakat belki de Marvel bizlere bir sürpriz yaparak Thanos'un tüm güçlü kahramanları öldürdüğü bir senaryo döşer. Sonuçta Thanos'un gücüyle ilgili gördüğümüz sahneler hep 1 saniye sonrası yıkım şeklinde oldu. Daha neler neler vardır onda...
Kanka Thanos öyle ya da böyle kaybedecek. MCU'nun film çizelgesine göre bakarsak Thanos'un yenilgisi ile farklı Marvel filmleri gelecek.

Yukarı