Sol Reklam
Sağ Reklam

Sizce Bu Evrende Yalnız Mıyız, Uzaylılar, Ufolar Gerçek Olabilir Mi? / Tartışma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Itchy

HAM!!
Emektar

Discord:

Itchy#6233

Elmaslar
127
Puanlar
3.995
Minecraft
Itchy
Facebook
mctrcom
Twitter
mctrcom
mctr.png

Selam dostlar. Karşınıza değişik veya normal bir soruyla geldim. Nasıl biçimlendirirseniz size kalmış :). Beyler bayanlar sizce biz bu Evren dediğimiz başı sonu olmayan bir yerde yalnız mıyız? Uzaylılar olabilir mi?

Benim düşünceme göre yalnızız demek daha çok mantıklı geliyor. Bilmiyorum, belki bazı Amerikanların dedikleri gibi uzaylılar var ve bizden daha çok gelişmişler.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Varsa inşallah otostopçunun galaksi rehberindeki gibidir. Şöyle temizinden bir havlu alır kaçarız :D

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Evet varlar neden varlıklarını bize belli etmediklerini hemen açıklayayım. Vergiler tarafından okşanmaktan korktukları için.

sinyorelder

Yani wow, adalet kalmamış
Koordinatör
MinePass

Discord:

sinyorelder

Elmaslar
675
Puanlar
8.085
Discord İzni
Minecraft
iELDER
Evet varlar neden varlıklarını bize belli etmediklerini hemen açıklayayım. Vergiler tarafından okşanmaktan korktukları için.
Vergi olayına katılıyorum :D ama sadece vergiden kaçan uzaylılar değil gibi xD

metehngzr

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor
Elmaslar
305
Puanlar
5.710
Minecraft
irrl
Ben uzaylıların varolduklarını düşünüyorum, muhtemelen bizden çok çok uzaklarda oldukları için daha ışıkları bile bize ulaşmadı aynı şekilde onlar da bizim dünyamıza bakıp bomboş bir yer görüyor olabilirler. Milyonlarca ışık yılı uzakta kesinlikle bizden çok daha gelişmiş canlılar yaşadığını düşünüyorum ben, umarım başımıza bela olmazlar :)

Kreof

Reaven Team, her türden olağanüstü hizmet!

Discord:

kreof_

Elmaslar
361
Puanlar
7.635
Discord İzni
Ben uzaylıların varolduklarını düşünüyorum, muhtemelen bizden çok çok uzaklarda oldukları için daha ışıkları bile bize ulaşmadı aynı şekilde onlar da bizim dünyamıza bakıp bomboş bir yer görüyor olabilirler. Milyonlarca ışık yılı uzakta kesinlikle bizden çok daha gelişmiş canlılar yaşadığını düşünüyorum ben, umarım başımıza bela olmazlar :)
Demi, sonra dönmeyelim Transformers'e :'D

Aisa

dobro vecer

Discord:

Aisa#6155

Elmaslar
65
Puanlar
2.105
Discord İzni
Minecraft
Maysacim
Twitter
@maysacim
Eki Görüntüle 162829

Selam dostlar. Karşınıza değişik veya normal bir soruyla geldim. Nasıl biçimlendirirseniz size kalmış :). Beyler bayanlar sizce biz bu Evren dediğimiz başı sonu olmayan bir yerde yalnız mıyız? Uzaylılar olabilir mi?

Benim düşünceme göre yalnızız demek daha çok mantıklı geliyor. Bilmiyorum, belki bazı Amerikanların dedikleri gibi uzaylılar var ve bizden daha çok gelişmişler.

Dostum selam. Bana kalırsa başka gezegenlerde hayat oluşmaması için bir sebep yok. Din ile bakmazsak olaya insanlar bu şartlar altında yaşayabilecek şekilde evrildiler. Aynı şekilde başka gezegenlerde de farklı canlılar oralarda yaşayabilecek şekilde evrimleşmiş olabilirler. Olmaması için hiçbir sebep yok.

Link : Bizim gezegenimizde yaşam nasıl oluştu?

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Dostum selam. Bana kalırsa başka gezegenlerde hayat oluşmaması için bir sebep yok. Din ile bakmazsak olaya insanlar bu şartlar altında yaşayabilecek şekilde evrildiler. Aynı şekilde başka gezegenlerde de farklı canlılar oralarda yaşayabilecek şekilde evrimleşmiş olabilirler. Olmaması için hiçbir sebep yok.

Link : Bizim gezegenimizde yaşam nasıl oluştu?
Din ile bakmaya kalkarsak da: Yanılmıyorsam Kur'an-ı Kerim'de 18.000 alemin varlığından bahsediliyor.

T

Tema

Ziyaretçi
Bence olabilir.

lwur

rabels oyun hizmetleri
Emekli

Discord:

lwurr

Elmaslar
628
Puanlar
7.285
Yer
Tekirdağ
Minecraft
lwurr
Eki Görüntüle 162829

Olabilme ihtimali çok yüksek aslında.

Aisa

dobro vecer

Discord:

Aisa#6155

Elmaslar
65
Puanlar
2.105
Discord İzni
Minecraft
Maysacim
Twitter
@maysacim
Din ile bakmaya kalkarsak da: Yanılmıyorsam Kur'an-ı Kerim'de 18.000 alemin varlığından bahsediliyor.
Bu alemler bizim evrenimizde gibi bir bilgi yok dostum. Onların keni alemi var kendine has. Aynı yerde bulunuyoruz veya farklı yerde bulunuyoruz gibi bir ibareye rastlamadım. Ama uzaylı kavramına uyacak bir metin kur-an'da geçmemiştir.

Öyle yaptın diye söylemiyorum : Bu gibi konuları asla din ile bağdaştırmaya kalkmayın. Ulaşacağınız tek nokta "allah büyüktür" olacaktır.

Son düzenleme:

NonyCraftt

oyna.nonycraft.com

Discord:

SP0RTF1#6854

Elmaslar
1
Puanlar
1.235
Minecraft
SP0RTF1
bence evrende bizden farklı ırklar var ama bunu öğrenmemiz şuan zor gibi :)

E

Efe X

Ziyaretçi
Hulk sence gerçek olabilir mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı