Sol Reklam
Sağ Reklam

Sincap Network | HUB SUNUCU | Play.SincapNW.TK | Skyblock,Faction | TheBridge,Skywars YOLDA| 1.8 1.12x

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

rions

rion governance
Elmaslar
109
Puanlar
0
Minecraft
rions
beğenmedim kötü :(

Aloniks

If you're good at something, never do it for free.

Discord:

AloneX#1832

Elmaslar
600
Puanlar
5.570
Yer
İstanbul, Türkiye
Haritaları alıntı olarak satın almışsınız. Konu tasarımı fena değil. Hostunuzun Keyubu olması ayrı bir avantaj.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Konu tasarımı yok zaten haritalar için çekilen görseller küçücük baktım fakat göremiyordum. Sunucuya gireyim dedim ve sunucu kapatılmış geçmiş olsun.

MrSarp

Play.SincapNW.TK

Discord:

MrSincap#0923

Elmaslar
15
Puanlar
0
Minecraft
MrSincap
Konu tasarımı yok zaten haritalar için çekilen görseller küçücük baktım fakat göremiyordum. Sunucuya gireyim dedim ve sunucu kapatılmış geçmiş olsun.
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim konu tasarımı var ama resim sitesinden kaynaklı bir sorun en kısa sürede düzelicek görsellerinde üzerine tıklayarak orijinal hallerini görebilirsiniz sunucunuz şuan Bakkımda olduğu için kapalı

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim konu tasarımı var ama resim sitesinden kaynaklı bir sorun en kısa sürede düzelicek görsellerinde üzerine tıklayarak orijinal hallerini görebilirsiniz sunucunuz şuan Bakkımda olduğu için kapalı
Tamam sunucu açıldığında bu konudan bildirirseniz gelip bakacağım. Umarım güzel işler çıkartırsınız hadi bakalım ne çıkacak. Bu arada kolay gelsin efenim iyi günler. <3<3<3

RisardHacker

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
145
Puanlar
13.820
Yer
İstanbul
Minecraft
TheBreakee
Sunucu güzel oynayabilirsiniz ve puanım 10/8.69

MisterArda

Skripter-Pluginer!
Elmaslar
153
Puanlar
6.820
Yer
California
Sistemler klasik hiç mi hiç beğenmedim, konu tasarımı bildiğim kadarı ile Ücretsiz Hizmetler kısmında vardı. Onun dışında lobi mapi alıntı diğerleri de kötü. Beğenmedim,başarılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı