Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sıfırdan paket

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Beatrix

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

x

Elmaslar
0
Puanlar
80
Yer
Kocaeli
Minecraft
Beatrix
Sıfırdan skyblock paketi yapmak istiyorum fakat nereden başlicağımı bilmiyorum adım adım olarak ne yapmam gerek? hangi pluginden başlamam gerek veya başlamadan nelere dikkat etmem gerek

Jinxcy

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Jinxcy

Elmaslar
0
Puanlar
895
Yer
Turkey
Minecraft
Jinxcy
İlk essentials ı kurmanı öneririm. Ondan sonra authme, silkspawner, LuckPerm, asCMD, lpc, EconomyShopGUI, HolographicDisplays, HolographicExtension, WorldEdit, PlaceholderAPI, PlayerShopGUIPlus, PlayerVaults, ProtocolLib, MyCommand, QuickSave, Rankup, citizens, skript, skRayFall, skript-reflect, tab, TitleManager, Vault, ViaVersion, Votifer, WebSender, WorldGuard, WildSkript ve WolvSk

Kurmadan önce bu pluginleri araştırmanı öneririm. bunlar genel pluginler genellikle ilk bunları indirirler SkyBlock plugini olarak BSkyBlock kurmanı öneririm optimize için iyi ayrıca bir yardım lazım olursa discord üzerinden bana ulaşabilirsin. Kolay gelsin sıfırdan paket yapmak kolay değildir. Paket satın alıp onu taban olarak kullanabilirsin ama illa "kendi paketimi yapmak istiyorum" dersen uzun ve uğraştırıcıdır.

Son düzenleme:

Yasinto5709

Hey Dostum! Barış Getirmeye Geldik.
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

yasindev

Elmaslar
129
Puanlar
4.580
Yer
Minecraft
Minecraft
Yasinto5709
İlk essentials ı kurmanı öneririm. Ondan sonra authme, silkspawner, LuckPerm, asCMD, lpc, EconomyShopGUI, HolographicDisplays, HolographicExtension, WorldEdit, PlaceholderAPI, PlayerShopGUIPlus, PlayerVaults, ProtocolLib, MyCommand, QuickSave, Rankup, citizens, skript, skRayFall, skript-reflect, tab, TitleManager, Vault, ViaVersion, Votifer, WebSender, WorldGuard, WildSkript ve WolvSk

Kurmadan önce bu pluginleri araştırmanı öneririm. bunlar genel pluginler genellikle ilk bunları indirirler SkyBlock plugini olarak BSkyBlock kurmanı öneririm optimize için iyi ayrıca bir yardım lazım olursa discord üzerinden bana ulaşabilirsin. Kolay gelsin sıfırdan paket yapmak kolay değildir. Paket satın alıp onu taban olarak kullanabilirsin ama illa "kendi paketimi yapmak istiyorum" dersen uzun ve uğraştırıcıdır.
BSkyblock yerine superiorskyblock2 daha iyi olur gibi sistemler olarak daha gelişmiş

Jinxcy

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Jinxcy

Elmaslar
0
Puanlar
895
Yer
Turkey
Minecraft
Jinxcy
Maalesef ki SuperiorSkyBlock2`de hata var. Sistemleri gelişmiş olması iyi ama ileride sorun yaşayabilir.

inco

wanna play?
Yıldız Moderatör
Usta Moderatör
MinePass
HeisenSetups

Discord:

inclodead

Elmaslar
137
Puanlar
14.505
Yer
Turkey
Minecraft
yusufikndz
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı