Sol Reklam

Bulundu SiegeWar Eşya Düşmeme Eklentisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

frostyswx

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

frostyswx#7777

Elmaslar
8
Puanlar
1.260
Yer
İstanbul
Minecraft
TheFrostyswx
Bu eklentiyi kullanmış veya eklentinin guthub verilerini okumuşlar bilir. SiegeWar eklentisi yeni sürümlerinde savaş alanında (savaş flamasının yanında) ölünce ülkede asker rolü olan üyelerin öldüğünde envanterlerinin olduğu gibi kalma özelliğini kaldırdı. Yorumlara eklentiye gerek yok diyen arkadaşlara önceden söyleyeyim eklentinin config dosyasından veya jar dosyasından bu ayar açılamıyor yani başka bir eklenti ile ayarlanması şart.

Towny sunucum bir süredir açık ve artık oyuncular SiegeWar eklentisinin eklenmesini istiyorlar. Ama savaş alanında eşya düştüğü için eklemekten çekiniyorum.

Eklenti yazmaktan anlayan arkadaşlardan bir eklenti yazmalarını istiyorum, yukarıda anlattığım konuyla alakalı. Yani savaş alanında eşya düşmeme sistemi getirecek bir eklenti yazarsanız çok hoş olur.
Gerekirse ödeme de yapabilirim yani kesenin ağzı açık yeter ki eklenti çalışsın :) Aşağıda eklentiyi yazmayı düşünen arkadaşlar için sunucum hakkında biraz bilgi bıraktım daha fazla bilgi gerekiyorsa discord'dan veya bu konunun altından ulaşabilirsiniz. (discord'dan daha hızlı yanıt verebilirim.)

Sunucu Sürümü: 1.18.2

Towny eklentisi sürümü: 0.98.4.0 (son sürüm)

SiegeWar eklentisi sürümü: 1.1.1 (son sürüm)

Sunucu IP'si: oyna.coleranetwork.com

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı