Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Sevdiğiniz Kız hakkında ki Anınız

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wonkru

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Wonkru

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Wonkru
3.Sınıfta onu kucaklayıp ağaca götürdüm en yüksek noktasına bırakıp kaçtım.

Sonra versin sopayı versin dayağı oldu.

KadirRekt

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Kadir_R3KT
Ben kızı sevmedim kızlar beni sevdi be aga :)

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
İlk başta kankaydık daha doğrusu bir arkadaşımın sevgilisiydi kendisi ve bende onun kankasıydım daha sonra erkek başka kızla ilgilendiği için ve sevgilisini sallamadığı için yani onu umursamadığı için kız mutsuzdu çünkü ilişkiye değer veren kişilerdendi bende onu çok seviyordum ve böyle böyle diye anlattım kızla çıkan erkek de başka bir kızı seviyordu ama onu kıskandırmak için benim sevdiğim kızla çıkıyordu neyse duygularımı böyle paylaştım en sonda ayrıldılar ve biz birlikte olduk erkek bir şey demedi anlayış gösterdi birbirimizi çok sevdik halada seviyoruz aynı şehirdeyiz ama farklı ilçelerdeyiz bir gün geleceğini söyledi sadece bekliyorum discorddan görüntülü konuşurduk fakat annesi 2 3 defa yakaladı daha sonra bilgisayarı yasakladı ve kızı Etüt'e yazdırdı 4 ay çıkmıştık ama onu hala unutmuyorum aradan 3-4 ay sonra bana interneti,telefonu veya bilgisayarı olmadığı için ulaşamayan bu kız arkadaşı sayesinde mesaj attı arkadaşı yazdı mesajları ve iyi olduğunu söyledi fotoğraflarını attı ve 1-2 video da dahil sevdiğim kızın arkadaşı sık sık oturduğum ilçeye gelirlermiş gezmek için benim yanımada geleceklerini söylediler ve sevdiğim kızda gelicek bu yüzden mutluyum ama annesinin bizi ayırdığı gün herşeyin bittiğini sanmıştım ve elimden hiçbirşey gelmediği için oturup ağlamıştım (not: Kızın babası ast subay reis inş öldürmez.) :D

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Bir birimize sonsuza kadar hem kanka hemde kız arkadaşım olarak sarıldık <3

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Unutamadığım bir çok anı var ama en çok ona 7 yıl sonra açılıp reddedilip 1 hafta sonrada vefatını duymam en çok etkilendiğim anımdır. Uzun süre geçti üzerinden ama hala unutmam ve unutmayacağım.

P

Pyme

Ziyaretçi
2 Yıllık ciddi ve evlilikle sonuçlanmasını beklediğin ilişki bitince çokta güzel anılara odaklanmıyorsun artık.. Aklımdaki tek şey bitiminde yaşadığım 3-4 ay süren ağır depresyon süreci^^

Sukelaci

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Sukelaci#4264

Elmaslar
13
Puanlar
13.295
Yer
İstanbul
Minecraft
Sukelaci
Dışarı çıkmıştık hava soğuktu ceketimi vericektim. O bana bana sevgilim vermiyor sen mi vericeksin ? dedi, ben de ben sevgilin değilim o yüzden verebilirim demiştim.

Destur

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

「TahaGG ™」#2540

Elmaslar
2
Puanlar
0
7. Sınıftık ozamanlar bir kız vardı adını söylemeyim , sonra kızla ara sıra bakışıyoruz ama ben direk gözlerimi kaçırıyorum tikim vardı bakamıyordum... Kıza açılcaktım hem bana doğru geliyordu en arka solda oturuyordum cam kenarı bi tık önümdede şişko 70 - 80 kilo çocuk vardı sonrada kız eyildi kulağına bişey söyledi ayaktaydım... Kız dediki ''Abi o kızla konuşmıcaksın dedim ya'' çocuğun cevabı şu oldu ''Tamam abi'' ondan sonra hiç kimseyi sevemedim...

CesurSurvival

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
15
Puanlar
0
ve bana döndü diyorki sen benim icin yaratılmışsın bu kadar

RedFail

Skripter, Real Skripter.
Elmaslar
23
Puanlar
0
Ona baktığım her an zaten bir anı gibi beynime işleniyor hangi saniyesini anlatayım?

MartinM9

Örümcek Hoşt!

Discord:

Lykia#1903

Elmaslar
192
Puanlar
13.835
Yer
İstanbul
Sevdiğim kızla en büyük anım, onun beni sevmesini öğrenmemdi. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı