Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Sevdiğiniz Kişi?!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Herkesin Yorumlarına Baktım , Herkes Sanırım Bir Daha Olmasını İstemiyor Fakat Bence , Sevmek , Sevilmek Güzel Bir Duygu Emin Olun İleride Dediklerinize Pişman Olucaksınız.. <3

Ama ( Benimde Sevdiğim Yok ) :D

Sevmek,sevilmek bu iki duygu her ne kadar güzel olsa da insanların karşısına iyi insanlar çıkmayabiliyor ama iyi insanlar her zaman güçlü insanlardır ve güçlü insanlar dâima tek başına ayaktadır.

Örneğin; Genel konuşuyorum, bisikletle son sürat giderken yanlışlıkla ön freni sıktım. Haliyle yere çakıldım takla atarak. Kolumu hissetmiyordum ve kanıyordu. Gören çok insan vardı ama gösteriş yapmaya çalışan bir artist konumundaydım sanırım bir kişi bile yardım etmemişti. Kendim ayağa kalktım ve kendim evime gittim. Eve gitmem 4 saat sürse de bu 4 saat de hem insanlığın öldüğünü, hem de hayat da dâima tek başıma olduğumu anladım.

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Sevmek,sevilmek bu iki duygu her ne kadar güzel olsa da insanların karşısına iyi insanlar çıkmayabiliyor. Ama iyi insanlar her zaman güçlü insanlardır. ve güçlü insanlar dâima tek başına ayaktadır.

Örneğin; Genel konuşuyorum, bisikletle son sürat giderken yanlışlıkla ön freni sıktım. Haliyle yere çakıldım takla atarak. Kolumu hissetmiyordum ve kanıyordu. Gören çok insan vardı ama gösteriş yapmaya çalışan bir artist konumundaydım sanırım bir kişi bile yardım etmemişti. Kendim ayağa kalktım ve kendim evime gittim. Eve gitmem 4 saat sürse de bu 4 saat de hem insanlığın öldüğünü, hem de hayat da dâima tek başıma olduğumu anladım.
Adres Ver Geleyim Tek Değilsin.. <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Aşk, COVID-19 öncesinde kaldı :)

EyeStant

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
410
Minecraft
EyeStant
kimsem yokki :(

H

huseyinkonak

Ziyaretçi

Mrseus

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Mrseus#7049

Elmaslar
47
Puanlar
255
Minecraft
Mrseus
Adı Damla'ydı, ben ona hiç söyleyemedim ve hep utandım... Başka şehire taşındıktan sonrada bir daha yüzünü göremedim.

ArdaliTR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Arda.#0481

Elmaslar
6
Puanlar
145
Minecraft
Ardali

TH3ALPH4

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

TheAlphaPunch#0001

Elmaslar
4
Puanlar
1.995
Minecraft
Loose_Phantom
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı