Sol Reklam
Sağ Reklam

Anı Sevdiğiniz Kişi?!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eratonos

No Mercy

Discord:

blackeratonos

Elmaslar
344
Puanlar
4.935
Yer
Azerbaijan, Baku
Nerdeyse herkesin hayatında sevdiği veya hoşlandığı bir kadın/erkek vardır. Peki bun kişinin ismini bizimle paylaşmak istermisin?

Ben: Sebine isimli güzel ve model olan bir kızdan hoşlanıyordum kendisi sınıf arkadaşımdı.

SayMNK

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

YavruSteveJobs#8232

Elmaslar
77
Puanlar
8.955
Yer
Ezberçimee
Minecraft
x_kraltr12
benim bir zamanar hoşlandığım bi kız vardı 1 ay felan konuştuk bulacaştık felan bir gün mesaj attı dediki moralim bozuk bende niye dedim sevgilimle kavga ettik dedi bende telefonu duvara attım o günden beri hayatıma kız veya kadın sokmuyorum

D

Duygulandım

Ziyaretçi
Okul yok, hoşlandığım biri de yok. ?

B

BraveHeart_

Ziyaretçi

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Birini sevmeyi yıllar önce bıraktım. Eğer biri benim onu sevmemi isterse o bana sevgisini gösterirse karşılığını veririm. Aksi takdirde kimseye ne güveniyorum ne de seviyorum.

D

Duygulandım

Ziyaretçi

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Hmm, yok, olmasını istemek için de bir sebebim yok.

B

BraveHeart_

Ziyaretçi
Herkesin Yorumlarına Baktım , Herkes Sanırım Bir Daha Olmasını İstemiyor Fakat Bence , Sevmek , Sevilmek Güzel Bir Duygu Emin Olun İleride Dediklerinize Pişman Olucaksınız.. <3

Ama ( Benimde Sevdiğim Yok ) :D

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Herkesin Yorumlarına Baktım , Herkes Sanırım Bir Daha Olmasını İstemiyor Fakat Bence , Sevmek , Sevilmek Güzel Bir Duygu Emin Olun İleride Dediklerinize Pişman Olucaksınız.. <3

Ama ( Benimde Sevdiğim Yok ) :D
Açıkçası ben hedeflerime dönük olduğum için gerek duymuyorum, bu şey de bir hedef değil. xd

H

huseyinkonak

Ziyaretçi
Bir kız sevip 3 kez üzülen birisiyim bu yüzden uzun bi zaman hayatımda kız olmasını istemiyorum.

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435
benim bir zamanar hoşlandığım bi kız vardı 1 ay felan konuştuk bulacaştık felan bir gün mesaj attı dediki moralim bozuk bende niye dedim sevgilimle kavga ettik dedi bende telefonu duvara attım o günden beri hayatıma kız veya kadın sokmuyorum
Aga yakılır buna....

D

Duygulandım

Ziyaretçi

Eratonos

No Mercy

Discord:

blackeratonos

Elmaslar
344
Puanlar
4.935
Yer
Azerbaijan, Baku
Ay ay ay, benim hoşlandığım kızla da benim aram çok iyiydi evine kadar ben eşlik ederdim ama sevgili değildik bir gün açılmak istediğim en yakın arkadaşım gelip bana onu sevdiği söyledi ve hemen ardından kıza açıldı bende sonradan asosyal oldum artık çevremde pek tanıdığım/konuştuğum kız çok az (1 kişi).

H

huseyinkonak

Ziyaretçi
Ay ay ay, benim hoşlandığım kızla da benim aram çok iyiydi evine kadar ben eşlik ederdim ama sevgili değildik bir gün açılmak istediğim en yakın arkadaşım gelip bana onu sevdiği söyledi ve hemen ardından kıza açıldı bende sonradan asosyal oldum artık çevremde pek tanıdığım/konuştuğum kız çok az (1 kişi).
Aga bee :(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı