Sol Reklam

Secret_Wither V1.0 Survival Plugin Paketi 1.8.x - 1.9.x

Plugin Paketini Begendinizmi?

• Evet

Oylar: 56 88,9%
  • Hayır

Oylar: 7 11,1%

• Oy Verenler
    63
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

farukalpayyy

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
3
Puanlar
0
nj5dq1.png

Öncelikle Merhaba;
Bu plugin paketini yapmamım sebebi forumda dogru duzgun survival plugin paketi gormemem hatta adam akıllı survival sunucusu gormemdir. Aslinda ben bu forumda aktif biri degilim ben baska bir minecraft forumunda aktifim ordada adim Secret_Wither ve bi ara faction plugin paketi yapmistim gayette tutumuştu hatt işi gücü bırakıp millet için plugin paketleri yapsam bu işte Türkiyede 1. Olurdum :)

Paketimdeki Pluginler Ve Özellikleri;
ActionHealts => Canlilarin uzerindeki can yazıları
AntiJoinBot => Bot Engelleyici
AntiMinimap => Dunyanizin Calinmasini Engeller
Authme => Kayıt / Giris Plugini
ChestCommands => /menu gibi işlevsel komutlar
ChestShop => Market plugini
ClearLagg => Lag Engelleyici
CombatLog => Savastan Kacmayi Engeller
Essentials => Kitleri felan burada ayarli
Frame/Farm Protect => Frame / Farm Koruyucu
.
.
.
Herneyse Bunlar Gibi Daha Cok Var Siz Islevlerini Arastirisiniz :)

Resimler:
9g9zM5.png

MoPQNg.png

1V2b1j.png

adyv4Q.png

PnYd85.png

Yqjy1Z.png

Wg6vAm.png

kG1Q2D.png

Nl9XyX.png

8P9OG7.png

DB81Lv.png

2nY372.png

jXvOJL.png

ZMABNV.png

BvRQXM.png

rd6RQ3.png

Umarim Paketimi Begenmissinizdir. Paket 1.8.x - 1.9.x'Dir

INDIRME LINKI

VIRUSTOTAL

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Ben farukalpayyy in yan cariyim bu forumda aktif degilim baska bir forumda aktifim yakinda farukalpayyy cariyla yada bu carla forumda aktif olacagim bilginizie.

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Bazı kısımlar alıntıdır.
Chestcommandi eskiden yaptigim faction sunucusundan alinti yaptim essentials jarlarida ahmentmelihtr ye aittir griefpreventionu eskiden arkadasimla beraber cevirmistik baskada alinti sey yoktur.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Ya Bu Paketlerden Her Yerde Var Ve Herkes Yapabilir Artık Olan Şeyleri Tekrardan Çıkarmayın Emeğine Saygısızlık Değil Amacım Survival Paket Çok Çok Daha Güzel Yapabilirdin Kimsede Olamayan Sistemler Falan :)

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Ya Bu Paketlerden Her Yerde Var Ve Herkes Yapabilir Artık Olan Şeyleri Tekrardan Çıkarmayın Emeğine Saygısızlık Değil Amacım Survival Paket Çok Çok Daha Güzel Yapabilirdin Kimsede Olamayan Sistemler Falan :)
Kendimde survival sunucusu acacgim paketi bitti ama mapi bitmedi o paketi paylasamazdim onun pluginlerine benzeyen ama ondan herseyi degisik bir paket yaptim yoksa o paketi paylassam cok tutulurdu muhtemeleb bu paketi paylasma sebebim internette forumlarda oyuncularin sacma sapan suncular acmalariydi benim survival sunucu acacaklara tabsiyem bu paketi kullanio iyice herseyini degistiesin yeni pluginler eklesin ugrassinlar iyice :) Yani alin bunu sunucunuza atin kullanin demiyorum hickimseye :)

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Kendimde survival sunucusu acacgim paketi bitti ama mapi bitmedi o paketi paylasamazdim onun pluginlerine benzeyen ama ondan herseyi degisik bir paket yaptim yoksa o paketi paylassam cok tutulurdu muhtemeleb bu paketi paylasma sebebim internette forumlarda oyuncularin sacma sapan suncular acmalariydi benim survival sunucu acacaklara tabsiyem bu paketi kullanio iyice herseyini degistiesin yeni pluginler eklesin ugrassinlar iyice :) Yani alin bunu sunucunuza atin kullanin demiyorum hickimseye :)

Yani Amacın Adamlar Bunu Kullansın Fakat Değiştirip yeni Pluginler Yüklesin Mantığı Kes :D Sen bunu kullanmasınlar diye paylaştın yani :D Bunu Demeye Çalışıyorsun Yada Ben Anlamadım seni

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Yani Amacın Adamlar Bunu Kullansın Fakat Değiştirip yeni Pluginler Yüklesin Mantığı Kes :D Sen bunu kullanmasınlar diye paylaştın yani :D Bunu Demeye Çalışıyorsun Yada Ben Anlamadım seni
Hayir ben hicbir kimseye internette bir plugin paketi bulun atin sunucuya sunucu bitti demiyorum benim tavsiyem paketleri duzenleyip kullansinlar biz burada onlara bugsuz paketler veriyoruz fakat onlar bunu duzenleyip kendi istekelri dogrutusunda acabilirler suncularini ama isterlerse bu sekildede acabilirler

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Hayir ben hicbir kimseye internette bir plugin paketi bulun atin sunucuya sunucu bitti demiyorum benim tavsiyem paketleri duzenleyip kullansinlar biz burada onlara bugsuz paketler veriyoruz fakat onlar bunu duzenleyip kendi istekelri dogrutusunda acabilirler suncularini ama isterlerse bu sekildede acabilirler

Bug Olmadığını Nerden Biliyorsun :D Bug Her Pakette Vardır Büyük Küçük Ve Adamlar Bunu Editlerken Veya Ek Pluginler Yüklerken Buglar Oluşabilir. Kesin Konuşma

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Bug Olmadığını Nerden Biliyorsun :D Bug Her Pakette Vardır Büyük Küçük Ve Adamlar Bunu Editlerken Veya Ek Pluginler Yüklerken Buglar Oluşabilir. Kesin Konuşma
Kesin konusmuyorum ama bilindik buglari engelledim tabikide bug olabilir ama ben bilindik buglari engeleldim ve yeni bir bug daha tespit edersem direk kapatacagim o buglari.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Kesin konusmuyorum ama bilindik buglari engelledim tabikide bug olabilir ama ben bilindik buglari engeleldim ve yeni bir bug daha tespit edersem direk kapatacagim o buglari.
Konuyu Uzatmiyacağım Başarılar Dilerim.

Mustafa Özcan

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Mustafa ム #4365

Elmaslar
65
Puanlar
0
Yer
Konya
Paket Güzel Olmuş Fakat Prefixlerde Biraz Daha Emek Olabilirdi

farukalpay

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Devils_666#8380

Elmaslar
38
Puanlar
0
Yer
Türkiye, Almanya
Minecraft
Devils_666
Paket Güzel Olmuş Fakat Prefixlerde Biraz Daha Emek Olabilirdi
Biliyiroum kendi survival suncucu paketime benzememesi icin boyle yaptim :) Ilerde gelistirebilirim :)

Okan Demir - TdogTAG

Elmaslar
73
Puanlar
13.470
Minecraft
TdogTAG
V2 Gelirse prefix ler ile biraz oyna + V2 de hiçbir paketten alıntı yapma . Paketin daha kaliteli gözükür .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı