Sol Reklam

Bulundu Scoreboardda gözüken otomatik süreli birden fazla günlere özel event yapma !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CyrexOffical

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

! Cyrexin Clonu ᴼᶠᶠᶦᶜᶦᵃˡ#3184

Elmaslar
1
Puanlar
110
Yer
Turkey
Minecraft
CyrexOffical
1.16.5 survival sunucusu yapıyorum ve bir plugin yada script arıyorum sunucumdaki scoreboard'da (Sonraki evente kalan süre: event süresi) yazsın ve her gün için pzt den pazara kadar her güne özel belirli saatlerde bir etkinlik yani event ve her event sonrası diğer günün eventine kalan süreyi gösteren bir event yapmak istiyorum bazı sunucularda var nasıl yapabilirim ? (aşağıda event diye gözüken şeye benzer bişey olmasını istiyom ama aynı olmayacak bende Sonraki evente kalan süre diycek ve ben değiştirebilirsem orayı güzel olur) bu benim ilk formum o yüzden biraz fazla detaylı konuştum çok fazla boş yaptıysam kusura bakmayın

CyrexOffical

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

! Cyrexin Clonu ᴼᶠᶠᶦᶜᶦᵃˡ#3184

Elmaslar
1
Puanlar
110
Yer
Turkey
Minecraft
CyrexOffical
olm 52 kişi görmüş kimse mi cevap vermez la ???

Requlogia

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
26
Puanlar
6.770
Yer
Ankara/Türkiye
Minecraft
RequaizeN
1.16.5 survival sunucusu yapıyorum ve bir plugin yada script arıyorum sunucumdaki scoreboard'da (Sonraki evente kalan süre: event süresi) yazsın ve her gün için pzt den pazara kadar her güne özel belirli saatlerde bir etkinlik yani event ve her event sonrası diğer günün eventine kalan süreyi gösteren bir event yapmak istiyorum bazı sunucularda var nasıl yapabilirim ? (aşağıda event diye gözüken şeye benzer bişey olmasını istiyom ama aynı olmayacak bende Sonraki evente kalan süre diycek ve ben değiştirebilirsem orayı güzel olur) bu benim ilk formum o yüzden biraz fazla detaylı konuştum çok fazla boş yaptıysam kusura bakmayın
Merhaba, TaskTimer eklentimizi inceleyebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı