• Merhaba Ziyaretçi, Kurban bayramın kutlu olsun! Kurban bayramında hediye almak ister misin? Eğer ki hediye almak istiyorsan buraya tıklayarak bilgileri oku. Bu etkinliği sakın kaçırma!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

RegendNW MMORPG OrtaÇağ %90 Tamamlandı 3D Modeller Silahlar Açık Dünya Krallıklar #EkipToplanıyor

goksan

Oyna.RegendNW.Com
11 Şubat 2017
176
56
440
Goksanxx

BANNER4.jpg

Evet herkese merhaba ben Gökşan RegendNW'nin Sahibi Çok Gizli Tuttuğumuz :D bir projemiz vardı oda Türkiyede ki Rpg serverlerini daha üst düzeye taşımak bu konu hakkında çok düşümdüm ve şuanda %90 tamamlanan bir sunucuyu bitirmek üzereyiz.

Biraz Sistemleri Göstereyim Bunlar Sadece Yarısı Açılış Tarihi. 04.05.2018 Saat 22:00

Not: Açık Dünya :D

Ekibe Katilmak Için
Skype>> live:atikatikaslan2
Discord>> Gökşan Atikaslan | 17#2721

MAP %100
TEXTUREPACK %100
SİSTEMLER %90

2ERbbq.png
5G3brd.png
a1amqg.png
kXamZy.png
LOXLB0.png
mJanV4.png
nJaZY5.png
Oy5PmD.png
V3Gbjn.png
XEjmWD.png

Son düzenleme:

goksan

Oyna.RegendNW.Com
11 Şubat 2017
176
56
440
Goksanxx

Whessry

Her Zaman Kalite!
Premium
28 Nisan 2018
151
174
290
Ege | Whessry#6336
Whessry

Güzel bir sunucuya benziyor başarılar.En kısa sürede ziyaret edeceğim.

goksan

Oyna.RegendNW.Com
11 Şubat 2017
176
56
440
Goksanxx

Ne Için Acaba Bir Eksiğimiz Sorunumuz Beğenmediğiniz Birşey Varsa Bildirirseniz Düzeltebiliriz,Ekleyebiliriz. :D Yorumun Için Teşekkürler

MitterWeaL

Ben cebimdeki sonra para ile kitap alırım.
Premium
10 Ekim 2016
158
111
540
MitterWeaL
MitterWeaL#4202
MitterWeaL

Ne Için Acaba Bir Eksiğimiz Sorunumuz Beğenmediğiniz Birşey Varsa Bildirirseniz Düzeltebiliriz,Ekleyebiliriz. :D Yorumun Için Teşekkürler
Açıkcası kaliteniz yazım türünüzden bile belli ediyor, birilerinin çıkıp '3D Modelleme' ile güzel bir projenin ortaya çıkacağını zannediyor, oysa ki düşünseler bilgisayarı çoğu sistemin altında olan oyuncular var.

Yazdığınız mesajın düzeltilmiş hali: "Neden eksi, acaba bir eksiğimiz veya hatamız mı oldu? Beğenmediğiniz bir şey varsa bildiriniz. Gerekli düzeltmeyi ve gerekli eklentileri ekleriz."

goksan

Oyna.RegendNW.Com
11 Şubat 2017
176
56
440
Goksanxx

Açıkcası kaliteniz yazım türünüzden bile belli ediyor, birilerinin çıkıp '3D Modelleme' ile güzel bir projenin ortaya çıkacağını zannediyor, oysa ki düşünseler bilgisayarı çoğu sistemin altında olan oyuncular var.

Yazdığınız mesajın düzeltilmiş hali: "Neden eksi, acaba bir eksiğimiz veya hatamız mı oldu? Beğenmediğiniz bir şey varsa bildiriniz. Gerekli düzeltmeyi ve gerekli eklentileri ekleriz."
Haklısınız Böyle Düşünmemiştim Gerekli Şeyleri Yapacağım.

goksan

Oyna.RegendNW.Com
11 Şubat 2017
176
56
440
Goksanxx

Rica etsem, her kelimenin baş harfini büyük yazmasanız?
Şöyle yazmassam rahat olmuyorum. yinede dediğinizi yapmaya çalışacağım