• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Etkinlik - Bitti Ramazan Bayramı Şenlensin, Harçlıklar Toplansın !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LySoon

Dream Team Ekip Lideri
Onaylı Satıcı
26 Haziran 2015
946
606
1.090
LaySun
LySoon#7963
TheLySoon

Merhaba MC-TR Üyeleri,
Merhaba MC-TR üyeleri. Bildiğiniz üzere yarın bayram, herkes harçlıklarını toplıyacak, gezecek ve aile ziyaretine gidecek.
Halihazırda aktif olan "Skyblock" etkinliğine bayram sebebiyle katılamıyacak olan üyelerimizinde MC-TR harçlığı Premium üyelik olsun istedik ve sizlere birde bayram etkinliği yapalım dedik.

Katılmak için gerekenler :

• Her bireyin forum hesabı ve discord hesabı olmalı.
  • Bireylerin MC-TR
    Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.
    sunucusunda bulunması gerekmektedir.
  • Forumda en az 10 mesaj göndermiş olmalısınız.

Etkinliğe Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler:
Katıl yazısına tıklayıp

Bayram-etkinlik kanalına
Etkinliğe katılıyorum, yazıp forum kullanıcı adınızı belirtmelisiniz.

Örnek :
Etklinliğe katılıyorum, forum kullanıcı adım : LySoon

Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

indir (7).png

Etkinlik Süresi:

• Etkinlik 18.06.2018 tarihinde sona erecektir.
Etkinlik Ödülleri:
  • Etkinliğe katılan üyelerimize 3 gün Premium üyelik verilecektir.

Not : Halihazırda premium üyeliği bulunan üyelerimizin kalan sürelerine eklenecektir.
Not: Skyblock etkinliğine katılanlarda katılabilir.

Elmaslar: Broox ve ISquzy

ISquzy

FORUM bizim PREMİUM kira.
29 Mayıs 2017
161
61
540
hyoakira
ISweys

Nice event :)

Citrus

Amphisia | Web, Minecraft & Kodlama
Onaylı Satıcı
11 Ağustos 2015
897
678
1.140
Citrus#4361
AeronBlocks

Bence dc den katılma zorunlu olmamalı. Dc si olmayanlar veya kullanmak istemeyenler olabilir. Bence buna zorlamamalısınız.

Elmaslar: Hai

LORD*HEAVEN

Demir Cevheri Gibiyim
27 Şubat 2017
185
53
540
GOD OF ETERNITY
Flamestic

Bence dc den katılma zorunlu olmamalı. Dc si olmayanlar veya kullanmak istemeyenler olabilir. Bence buna zorlamamalısınız.
Etkinliğe katılma zorunluluğu yok, isteyen katılır isteyen katılmaz. Katılmak isteyende er yada geç bir çözümünü bulur. ;)

Elmaslar: Troy

Citrus

Amphisia | Web, Minecraft & Kodlama
Onaylı Satıcı
11 Ağustos 2015
897
678
1.140
Citrus#4361
AeronBlocks

Etkinliğe katılma zorunluluğu yok, isteyen katılır isteyen katılmaz. Katılmak isteyende er yada geç bir çözümünü bulur. ;)
Bir şey için bir zorunluluk olmak zorunda değil dostum mctr discorduna pre almak için girmem. Ben zaten etkinliğe katılma zorunluluğu var demedim. Neyse konu uzamasın. Sırf bu yüzden mctr discorduna girmeyeceğim.

Troy

Zombi Geldi, Beni Yedi
1 Nisan 2018
266
363
690
Troy

Bir şey için bir zorunluluk olmak zorunda değil dostum mctr discorduna pre almak için girmem. Ben zaten etkinliğe katılma zorunluluğu var demedim. Neyse konu uzamasın. Sırf bu yüzden mctr discorduna girmeyeceğim.
Merhabalar Etkinliğe Katılıp Katılmamanız Bizi İlgilendirmeyebilir Ama Discorda Girip Mik Basmadan Yazabilirsiniz Başarılar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.