Sol Reklam

Rabisu'nun Laglı Makinaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Amma boş bir sohbet ortamı olmuş. 85 eklentide 30 kişi rahat 20 TPS alıyorum. 23.5 TPS ye kadar gördüm. Sslerde bulunuyor işlem hızımız da iyi. Her hostingin eksik bir yönü var batihostun yok sanki.

Ugur_Burak

Uçakçı
Elmaslar
60
Puanlar
13.370
Yer
İstanbul
Minecraft
Ugur_Burak
Amma boş bir sohbet ortamı olmuş. 85 eklentide 30 kişi rahat 20 TPS alıyorum. 23.5 TPS ye kadar gördüm. Sslerde bulunuyor işlem hızımız da iyi. Her hostingin eksik bir yönü var batihostun yok sanki.
Hocam çok merak ettim 23.5 nasıl gördünüz ? max 20.01 görürsünüz sizde bug mu oldu acaba ?

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Hayır nitrado da bile 20.3 TPS görmüştüm sınır 20.1 değil.[DOUBLEPOST=1502724043,1502723501][/DOUBLEPOST]
XXrO9k.png

Buyrun Rabisu Makinesinde Aldığım TPS.
Türkiye'de kimsenin bilmediği özel bir başlatma kodu kullanıyoruz. Belki Bu TPS'nin sırrı o dur.[DOUBLEPOST=1502724470][/DOUBLEPOST]Şimdi sorunu yaşayan arkadaşa diyorum. İşletim sisteminiz Windows dimi evet windows. Sen sunucuya 2 gb ram verdin dimi ? Evet büyük ihtimal öyle sen o svye 2 gb ram verdiysen windowsun kullanacağı ram miktarı 0 oluyor. Ya da makinen de bir bağlantı sorunu olmuştur tek yapman gereken bir ticket açmak. Her hostun kötü ve iyi yönlerini biliyorum. Burda bir hostu savunan arkadaşa ya sponsorlardır ya da orda bir çalışandır. Gaza gelip rabisuyu kötüleme.

Sezrax

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Sezrax#6606

Elmaslar
19
Puanlar
13.445
Hayır nitrado da bile 20.3 TPS görmüştüm sınır 20.1 değil.[DOUBLEPOST=1502724043,1502723501][/DOUBLEPOST]
XXrO9k.png

Buyrun Rabisu Makinesinde Aldığım TPS.
Türkiye'de kimsenin bilmediği özel bir başlatma kodu kullanıyoruz. Belki Bu TPS'nin sırrı o dur.[DOUBLEPOST=1502724470][/DOUBLEPOST]Şimdi sorunu yaşayan arkadaşa diyorum. İşletim sisteminiz Windows dimi evet windows. Sen sunucuya 2 gb ram verdin dimi ? Evet büyük ihtimal öyle sen o svye 2 gb ram verdiysen windowsun kullanacağı ram miktarı 0 oluyor. Ya da makinen de bir bağlantı sorunu olmuştur tek yapman gereken bir ticket açmak. Her hostun kötü ve iyi yönlerini biliyorum. Burda bir hostu savunan arkadaşa ya sponsorlardır ya da orda bir çalışandır. Gaza gelip rabisuyu kötüleme.

Kimsenin Gaza Gelip Kötülediği Yok Arkadaş Doğru Söylüyor Bakın Sizde Kabul Ediyorsunuz Türkiye'de kimsenin bilmediği özel bir başlatma kodu kullanıyoruz. Belki Bu TPS'nin sırrı o dur Diyorsunuz Demekki O KOD olmasa Sizin Sunucunuzda Aynı :)

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Kimsenin Gaza Gelip Kötülediği Yok Arkadaş Doğru Söylüyor Bakın Sizde Kabul Ediyorsunuz Türkiye'de kimsenin bilmediği özel bir başlatma kodu kullanıyoruz. Belki Bu TPS'nin sırrı o dur Diyorsunuz Demekki O KOD olmasa Sizin Sunucunuzda Aynı :)
Kardeşim gel istersen birde o kodu kullanmadan deneyelim ? Arkadaşın okuma yazması yok yanlış yerde yanlış destek alıyor. Sizinde yok. Kendi sunucumda bile aynı sorun var okuma yazma bilmiyorlar ve bize soru geliyor siz busunuz siz şusunuz diye. Lütfen cahiliyetinizi değil Bilginizi konuşturun.[DOUBLEPOST=1502725088,1502724988][/DOUBLEPOST]Ben 23.5 i hiçbir host da görmedim belki o başlatma kodumuzdandır dedim. Nitrado'yu bile o kadar kötülediler dalga geçtiler orda bile 20.3 gördüm. Yani o başlatma kodunun sebebi belki 23.5 dir dedim. O kodu kullanmasan belki 21 belki 20.0 görürsün.

ManyakReiss

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
8.700
O sorun hakkında onlarca yazan kardeşim var ben hepsini doğru yere yönlendiriyorum buraya atardım o ssleri ama yeri değil şu fotoğraf ı şuraya koyayım :)

XXrrLO.png
Peki kardeşim bişe sorucam. Satış öncesi destek yerine neden Destek Talebi açmadın?

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Teknik destek talebi bile 6 saat bekledikleri halde gelmiyormuş benim acelem var yazması gerekir.
Nitrado teknik desteği acelem var çıkmam lazım deyince ifşalandı. Böyle bir olay olunca kötülemeyecektin yani ?

ManyakReiss

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
4
Puanlar
8.700
[/QUOTE]
Peki kardeşim bişe sorucam. Satış öncesi destek yerine neden Destek Talebi açmadın?
Teknik destek talebi bile 6 saat bekledikleri halde gelmiyormuş benim acelem var yazması gerekir.
Peki Hizmet Sözleşmesini Okudun mu 1 ila 24 saat arası cevaplıyor lar. bilginiz yok gelip burda Boş Yere Balta sallıyorsunuz kardeşim.
Acelen olabilir bu normal bir şey ama adamlar robot değil ki 7/24 destek talebinin başında mı bekliyecek seni?

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Sayın arkadaşlar konuyu saptırmayın destek talebi değil sorun adam destek talebine şakamısın sen der gibi dalga geçer gibi cevap veriyor sorun bu ve makinanın ölü gibi olması...

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Sayın arkadaşlar konuyu saptırmayın destek talebi değil sorun adam destek talebine şakamısın sen der gibi dalga geçer gibi cevap veriyor sorun bu ve makinanın ölü gibi olması...

Sen doğru olanı yap ben bunlardan çok duydum bu tatavaları hani diyorsun insan kendi sunucusu olmayınca veya olunca arkadaşı gelişmesin ister nefis her şeyin önüne geçer.

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Sen doğru olanı yap ben bunlardan çok duydum bu tatavaları hani diyorsun insan kendi sunucusu olmayınca veya olunca arkadaşı gelişmesin ister nefis her şeyin önüne geçer.
Bence öyle yapacağım hocam sadece sunucu açacak arkadaşlar burayı okuyup bilgilensin diye açtım bu konuyu...

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Ben'de Büyülü Server Kullanıyom Ben'den Başka Kimse Bilmiyor, Özel Bir Büyü, Bu Büyüyü Büyücüler Bile Bilmiyor, 1 Gb'da 80-100 Kişi Girebilir Sunucuma.

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Ben'de Büyülü Server Kullanıyom Ben'den Başka Kimse Bilmiyor, Özel Bir Büyü, Bu Büyüyü Büyücüler Bile Bilmiyor, 1 Gb'da 80-100 Kişi Girebilir Sunucuma.
Karakteristik özelliklerinden vazgeçmemişsin.
Bence öyle yapacağım hocam sadece sunucu açacak arkadaşlar burayı okuyup bilgilensin diye açtım bu konuyu...
Boş bir konu açtın yanlış bilgilendirip haklarına giriyorsun. Satış öncesi desteğe makinenin GHz sini soruyorsun.[DOUBLEPOST=1502735573,1502735510][/DOUBLEPOST]Ayrıyeten gereken bilgiyi yukarıda verdim okusaydın belki bilgi sahibi olurdun. Bizde zamanında windows makineye aldığımız makine gbsi kadar verdik ve sıkıntı çektik. Okuma yazmanız yok işte :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı