Sol Reklam
Sağ Reklam

Rabisu'nun Laglı Makinaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Arkadaşlar merhaba
Öncelikle oyuncu ve diğer yetkililerin talebi üzerine rabisu firması ile çalışmaya geçtik 2 Gb ramli makina ile Başlayalım dedik Sunucuda 4 Kişi olunca laglar başladı hadi diyeceksiniz sunucunuzda plugin fazladır maplar büyüktür vs hiç demeyin çünkü sunucuyu kapatıyorum (konsolu) Sunucunun uzak masaüstüne bağlanıyorum bi işlem yapıcam en basiti authme taşıyacağım 3 mb'lık bir dosya tam 28 dakika sürdü taşıması abartısız 28 dakika sunucuda işlem yapamıyorum klasör açmak için tıklıyorum 2 saate açılıyor ayrıca makinanın kendini sürekli yeniden başlatması ve uzak masaüstü bağlantısının kurulamamasını saymıyorum bana işte internet bağlantınız kötüdür demeyin uhd bağlantıları vs full çekiyor mükemmel yazıyor... Batihostta ufak tefek laglar vardı ama 28 kişide lagsız oynuyorduk İlk kez böyle laglı makinaları olan bir firmayla karşılaştım makina bir türlü düzelmiyor sizlerinde fikrini ve düşüncelerini almak istiyorum hani konularımın altına - Rabisu candır,yaşam tarzıdır , lagsızdır . tarzı reklamlar yapıyorsunuz ya hani buyrun rezaleti kendiniz görün...

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
O sorun hakkında onlarca yazan kardeşim var ben hepsini doğru yere yönlendiriyorum buraya atardım o ssleri ama yeri değil şu fotoğraf ı şuraya koyayım :)

XXrrLO.png

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
O sorun hakkında onlarca yazan kardeşim var ben hepsini doğru yere yönlendiriyorum buraya atardım o ssleri ama yeri değil şu fotoğraf ı şuraya koyayım :)

XXrrLO.png
Aynen hocam bakın bilgide vermiyorlar sitede işlemci hızı ile alakalı birde rabisu çok iyi diyorlar sunucuda işlem yapamıyorum ya yok böyle bir saçmalık hele bize alan olarak 20 gb 17 gb sistem dosyası 3 gb boş alan vermeleri bile saçmalık...[DOUBLEPOST=1502701301,1502701169][/DOUBLEPOST]Ayrıca Şuan uzakmasaüstüne bağlanamıyorum sunucum kapalı ve o hosting firması yüzünden oyuncu kaybediyorum neymiş otomatik yükseltme varmış uzakmasaüstünde böyle bir saçmalıkmı olur mantık olarak windows yükseltmesi yapılıp öyle teslim edilir kullanıcıya...

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
:) neyse hocam yeri değil hala rabisu diyenler skype gelsin onlarca fotoğraf atıyım önlerine kolay gelsin.

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
:) neyse hocam yeri değil hala rabisu diyenler skype gelsin onlarca fotoğraf atıyım önlerine kolay gelsin.
Hocam ben birdaha batihosttan dönmem sırf oyuncuları ve yetkili arkadaşları kırmamak için geçtim geçmez olaydım...

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Aynen hocam bakın bilgide vermiyorlar sitede işlemci hızı ile alakalı birde rabisu çok iyi diyorlar sunucuda işlem yapamıyorum ya yok böyle bir saçmalık hele bize alan olarak 20 gb 17 gb sistem dosyası 3 gb boş alan vermeleri bile saçmalık...[DOUBLEPOST=1502701301,1502701169][/DOUBLEPOST]Ayrıca Şuan uzakmasaüstüne bağlanamıyorum sunucum kapalı ve o hosting firması yüzünden oyuncu kaybediyorum neymiş otomatik yükseltme varmış uzakmasaüstünde böyle bir saçmalıkmı olur mantık olarak windows yükseltmesi yapılıp öyle teslim edilir kullanıcıya...
Dava Aç :) Dedikleri Hızı Vaad Etmiyolar Diye ;)

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Zaten herkes sizin yspacağınızı yapıyor :)

zB77BD.jpg

KansızKurt

• нєяσмιηуυм cєσ •

Discord:

mericbozkurt#2650

Elmaslar
475
Puanlar
12.020
Yer
Web
Minecraft
j3tblue
Merak etmeyin hocam yetkili mertebelere ulaşacağım ancak önce kendi destek bildirimlerine 2 saattir bakarsalar bi sorunu anlaşalım...
Daha Hız Seviyelerini Bilmeyen Bir Destek Ekibi Olan Bir Firmadan Ne Beklenir ;)

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Zaten herkes sizin yspacağınızı yapıyor :)

zB77BD.jpg
Haklısınız Hocam Sunucum Kapalı Ve yedekleri alamıyorum uzak masaüstü açılmadığı için Rabisu Sayesinde...

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Siz 2 saat beklemişiniz bir kardeşim 6 saat beklemiş ve yazdıkları cevap banlamak olmuş
LnWWbG.jpg

Ozngky

Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Dostum Ama Firma Öner Diyosan, @ZirveSunucum , ZirveSunucumu Önerebilirim, Gece'de Olsa Destek Talepleri İyi Ve Makineleri, Batihost Olsun Kodzer Olsun, rabisu olsun hepsin'den Daha yüksek, Kaliteli ve performanslı bunu @PaRS 'da Bilir.
Hosting Eski Değil Heralde Hocam İsmini Pek Duymadım Ancak Denemeye Değer...[DOUBLEPOST=1502701863,1502701823][/DOUBLEPOST]
Siz 2 saat beklemişiniz bir kardeşim 6 saat beklemiş ve yazdıkları cevap banlamak olmuş
LnWWbG.jpg
Yani Hocam Ama Bu Burada Kalmayacak ŞikayetimVar.com 'a Şuanda Yazı Hazırlıyorum

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Batıdan şaşma der konuyu kapatır susarım iyi günler:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı