Sol Reklam
Sağ Reklam

Prison Plugin Paketi 1.8-1.12 A dan Z ye rütbeler - Türkiye de Nerdeyse Tek !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CeapLinCess

Bu sefer kolay olmayacak!

Discord:

Kronosnw|CeapLinCess#6672

Elmaslar
26
Puanlar
13.320
Minecraft
CeapLinCess

Merhaba değerli mc-tr kullanıcıları bricknw için yapmış olduğum prison server plugin paketimi bugün sizlerle paylaşıyorum çok fazla fotoğrafla ayrıntı yok ancak videoda detayları görebilirsiniz biz artık pakete geçelim

nar ayracı.png

Motd kısmı

motd.PNG

nar ayracı.png

Satıcı sistemi ıron goleme sag tıklandıgında elinizdeki kırıktaşları otomatik satıp size 500 dolar verir siz istediğiniz kadar arttırabilir ve ya itemi değiştirebilirsiniz skript dosyasının içinde bulunmaktadır
satici.PNG

nar ayracı.png

Area shop plugini sayesinde oyunculara mahzen satabileceksiniz

area.jpg

nar ayracı.png

Prison sunucu için uygun kitler yapılmıştır

kit.PNG

nar ayracı.png

Rütbeler a dan z ye kadar tamamen ayarlanmıştır ezrankslite pluginin içinden fiyatlarını , mesaj kısmını kendinize göre ayarlayabilirsiniz oyunculara görünen kısımları türkçeleştirilmiştir

rütbeler.PNG

nar ayracı.png

Warp menüsünde genel oyunculara gözüken kısım vardır her rütbe için oyuncular /warp a kendi rütbesi bölümünü yazmalıdır

warp.PNG

nar ayracı.png

Sohbet temizleme , küfür engelleme , reklam engellemek için de iyi bir plugin kullanılmıştır sohbet temizlemeden bir örnek

sıohbet.PNG

sohbet.PNG

nar ayracı.png

Ezblocks plugini sayesinde 100 adet blok kırdığınızda oyuncuya 64 adet tecrübe iksiri vermektedir oyunculara gözüken kısımlar türkçeleştirilmiştir kazmaların altında ise kazdığı bloklar yazmaktadır
blok.PNG

kazma.PNG

nar ayracı.png

plugin paketi dosyası

pluginler.PNG

nar ayracı.png

Bilgi :

Bu plugin paketimizde toplamda 65 adet dosya , 31 adet jar bulunmaktadır paketle ilgili daha fazla bilgi için video izleyip beğenmeyi unutmayın

nar ayracı.png

İndirme linki ve virüstotal :

Yardımda bulunan bilişim :

indir.png

@KODZER

Ekler

• sıohbet.PNG
    sıohbet.PNG
    5 KB · Görünt.: 344

Tobi

"No one cared who I was until I put on the mask."
Elmaslar
141
Puanlar
13.980
Güzel olmuş fakat tüm pluginler türkçe değil galiba.

CeapLinCess

Discord:

Elmaslar
26
Puanlar
13.320
Minecraft
CeapLinCess
Güzel olmuş fakat tüm pluginler türkçe değil galiba.
Teşekkürler neredeyse tamamı türkçe diyebilirim rütbe atlama kısmındaki görünen rütbeler türkçe değil bir tek geri kalan neredeyse görünen tüm kısımlar türkçeleştirilmiş durumda​

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Normal plugin paketi keske daha da cok sisteminiz olsaydı.

CeapLinCess

Discord:

Elmaslar
26
Puanlar
13.320
Minecraft
CeapLinCess
Normal plugin paketi keske daha da cok sisteminiz olsaydı.
Bu haftaki paylaşacagım plugin paketleri zaten şu şekilde tüm sunucuların kaldırabilmesi için sadeleştirilmiş halde zaten bakarsanız plugin sayısı en aza indirilmiş durumda bir sonraki hafta her plugin paketinin bir tık daha gelişmişini paylaşıcam bu pakette türkçeleştirmeler ile satıcı sistemini yaptım ilk amacım hiç değilse 2 gb lık sunucularda arkadaşlarıyla oynayna kişiler için bir yardımım olsun sonrakiler gelişmiş olucak elbette​

zNightLastTR

SilentNetWork
Yasaklandı

Discord:

zNightLastTR | EmreCan#8990

Elmaslar
103
Puanlar
0
Minecraft
zNightLastTR
Bu haftaki paylaşacagım plugin paketleri zaten şu şekilde tüm sunucuların kaldırabilmesi için sadeleştirilmiş halde zaten bakarsanız plugin sayısı en aza indirilmiş durumda bir sonraki hafta her plugin paketinin bir tık daha gelişmişini paylaşıcam bu pakette türkçeleştirmeler ile satıcı sistemini yaptım ilk amacım hiç değilse 2 gb lık sunucularda arkadaşlarıyla oynayna kişiler için bir yardımım olsun sonrakiler gelişmiş olucak elbette​
Görelim bakalım ;)

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Ellerine sağlık,güzel plugin paketi.

batuhanxx123

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
28
Puanlar
13.470
Yer
İstanbul
Minecraft
BatuhanB7Y
Faction paketi gelecek mi?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Güzel paket olmuş bu aralar durmadan değişik değişik oyun modların pluginleri, skriptleri çıkıyor bu beni sevinidiriyor.
Sonuçta artık hepimize ''Skyblock ve Faction'' tarzı paketler klasik geliyor.​

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce

Merhaba değerli mc-tr kullanıcıları bricknw için yapmış olduğum prison server plugin paketimi bugün sizlerle paylaşıyorum çok fazla fotoğrafla ayrıntı yok ancak videoda detayları görebilirsiniz biz artık pakete geçelim

Eki Görüntüle 36992

Motd kısmı

Eki Görüntüle 37002
Eki Görüntüle 36993
Satıcı sistemi ıron goleme sag tıklandıgında elinizdeki kırıktaşları otomatik satıp size 500 dolar verir siz istediğiniz kadar arttırabilir ve ya itemi değiştirebilirsiniz skript dosyasının içinde bulunmaktadır
Eki Görüntüle 37003
Eki Görüntüle 36994
Area shop plugini sayesinde oyunculara mahzen satabileceksiniz

Eki Görüntüle 37005

Eki Görüntüle 36995
Prison sunucu için uygun kitler yapılmıştır

Eki Görüntüle 37006
Eki Görüntüle 36996
Rütbeler a dan z ye kadar tamamen ayarlanmıştır ezrankslite pluginin içinden fiyatlarını , mesaj kısmını kendinize göre ayarlayabilirsiniz oyunculara görünen kısımları türkçeleştirilmiştir

Eki Görüntüle 37007
Eki Görüntüle 36997

Warp menüsünde genel oyunculara gözüken kısım vardır her rütbe için oyuncular /warp a kendi rütbesi bölümünü yazmalıdır

Eki Görüntüle 37008

Eki Görüntüle 36998
Sohbet temizleme , küfür engelleme , reklam engellemek için de iyi bir plugin kullanılmıştır sohbet temizlemeden bir örnek

Eki Görüntüle 37009
Eki Görüntüle 37011

Eki Görüntüle 37013
Ezblocks plugini sayesinde 100 adet blok kırdığınızda oyuncuya 64 adet tecrübe iksiri vermektedir oyunculara gözüken kısımlar türkçeleştirilmiştir kazmaların altında ise kazdığı bloklar yazmaktadır
Eki Görüntüle 37015
Eki Görüntüle 37016
Eki Görüntüle 36999
plugin paketi dosyası

Eki Görüntüle 37012

Eki Görüntüle 37000
Bilgi :

Bu plugin paketimizde toplamda 65 adet dosya , 31 adet jar bulunmaktadır paketle ilgili daha fazla bilgi için video izleyip beğenmeyi unutmayın

Eki Görüntüle 37001

İndirme linki ve virüstotal :

Yardımda bulunan bilişim :

Eki Görüntüle 37018
@KODZER

Normal bir paket, herkesin yapabileceği bir şey paylaştığınız için teşekkür ederiz.

CeapLinCess

Discord:

Elmaslar
26
Puanlar
13.320
Minecraft
CeapLinCess
Faction paketi gelecek mi?
Evet 1 2 sonraki videoda o da gelicek​

Güzel paket olmuş bu aralar durmadan değişik değişik oyun modların pluginleri, skriptleri çıkıyor bu beni sevinidiriyor.
Sonuçta artık hepimize ''Skyblock ve Faction'' tarzı paketler klasik geliyor.​
Aklımda rpg v.b paketler de paylaşmak var teşekkürler yorum için​
Normal bir paket, herkesin yapabileceği bir şey paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Tabiki de herkes yapabilir ancak kimse yapmadığı için ben yapayım dedim paylaştım geliştirilmiş halini de ilerleyen zamanlarda paylaşırım :)​

G

Garp

Ziyaretçi
Merhabalar, açıkçası uzun zamandır benimde Prison eklenti paketi yapıp, paylaşma fikrim var lakin bazı işlerden dolayı gerçekleştiremedim. Paketiniz sade ve bir o kadarda güzel olmuş. Acaba discord kullanıyor musunuz?, kullanıyorsanız ID'ınızı verebilir misiniz?

CeapLinCess

Discord:

Elmaslar
26
Puanlar
13.320
Minecraft
CeapLinCess
Merhabalar, açıkçası uzun zamandır benimde Prison eklenti paketi yapıp, paylaşma fikrim var lakin bazı işlerden dolayı gerçekleştiremedim. Paketiniz sade ve bir o kadarda güzel olmuş. Acaba discord kullanıyor musunuz?, kullanıyorsanız ID'ınızı verebilir misiniz?
Güzel yorumunuzdan dolayı teşekkür ediyorum dc adresim : CeapLinCess#6672

G

Garp

Ziyaretçi
Discord ID'ınızın yanlış olma ihtimali var mı ekleyemiyorum da? Siz beni ekleyebilir misini? Woodie#2280

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı