Sol Reklam
Sağ Reklam

PolyCraft Plugin Paketi + MAP [Düzeltilmiş]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Crawlemre

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
6.200
Skype live:iemreofficial

[HIDE]Acil eklermisin sana zahmet ben bulamadım seni[/HIDE]

S

Silinen üye 47460

Ziyaretçi
Dostlar Beni Bilen Bilir Ben KL Javadev in 2.ci Asistanıydım Şunu Demek İsterim Pakette İzin Alman Çok İyi Bir Şey

Fakat Artık KL Javadev Yok Bunlarla İlgili Sorularınız Geliyor Bize Ondan Söylemek istedim

Yani Artık Pluginler Hakkında Soru Gelmesse Sevinirim
--- Mesajlar Birleştirildi, 18 Şubat 2017, Orijinal Mesaj Zamanı: 18 Şubat 2017 ---
Dostlar Beni Bilen Bilir Ben KL Javadev in 2.ci Asistanıydım Şunu Demek İsterim Pakette İzin Alman Çok İyi Bir Şey

Fakat Artık KL Javadev Yok Bunlarla İlgili Sorularınız Geliyor Bize Ondan Söylemek istedim

Yani Artık Pluginler Hakkında Soru Gelmesse Sevinirim
KLjavadev'e söyle oda adam olup benden izin alsın. Bu paket onun için benim tarafımdan yapılmıştı ilk PolyCraft adlı sunucuyu açmak için sonra kavga ettik ve bunu kendine ait olarak paylaştı. Adam olacaksınız, kljavadev(atalay) holdingmi yönetiyor kardeşim asistan falan ne? Adam neyse sizi şimdi pazarlayarak para kazanıyordur buna birşey diyemem. Haddinizi bilin!

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Dostum Map Yok Mapide Bir Ayrı Paylaşırsan Silinmiş Milinmiş Bişeler Diyo Bakarsan Sevinirim[DOUBLEPOST=1501183586,1501183554][/DOUBLEPOST]Dostum Map Yok Mapide Bir Ayrı Paylaşırsan Silinmiş Milinmiş Bişeler Diyo Bakarsan Sevinirim

Ancienty

Yay Yok, İskelet Yok
Onaylı Satıcı

Discord:

ancienty

Elmaslar
372
Puanlar
14.420
Discord İzni
Minecraft
Ancienty
Map ve Paket başarılı bence, pakette bazı hatalar var fakat büyütülecek bir şey değil
Zamanında kullandığım, factions sunucum olsa editleyip kullanacağım bir paket.

BugraPluginer

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
8
Puanlar
8.750
Pakette ne düzelttin? Merak ettim

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya
Şu map güzel, onun dışında bazı pluginler de iyi. Diğerleri klasik

ᴾᵁᴺᴳ

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
8.695
KLjavadev'e söyle oda adam olup benden izin alsın. Bu paket onun için benim tarafımdan yapılmıştı ilk PolyCraft adlı sunucuyu açmak için sonra kavga ettik ve bunu kendine ait olarak paylaştı. Adam olacaksınız, kljavadev(atalay) holdingmi yönetiyor kardeşim asistan falan ne? Adam neyse sizi şimdi pazarlayarak para kazanıyordur buna birşey diyemem. Haddinizi bilin!
Şimdi Demişsinki Para kazanıo Ben skype adresini kapattım
Bu plugin paketi sana degil , Böyle saçma şeyleri nerden buluyorsun bilmiyorum artık
Ve 13 yaşındasın kendini 17 gibi göstermen güzel bir duygu olmalı . Bu mc-tr Forum'da herkez biliyo
Ben Forum ve Skype adresini bıraktım . Yakında açıcagın sunucuda gel bak bakalım alıntı var mı diye hep birlikte göz atalım
Halil Efe , Asistan demişsin Bir skype adresinde 20 kişi ile aynı anda konuşursan destek verirsen ne yaparsın yardımcı olırsın degilmi ,
Mesela Plugin paketi yapıyorsun bazı şeyler için destek alıyorsun degil mi​

Bay Troll 6

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
Gebze/KOCAELİ
ne paketi bu ?
rpg mi?

EmirReizTR

Bir "Reiz"
Elmaslar
297
Puanlar
0
Yer
Antalya

xLighterT

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
aga bende mapler kısa yol olarak gözüküor ondan dolayı map bende çalışmıyor çözümünü biliyormusun söle lütfen

ωσℓƒ

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
62
Puanlar
0
Marketi Yaptınız Mı? ,İyi Forumlar :)

SaykoPatates

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0

TH3ND

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

leben#1687

Elmaslar
52
Puanlar
13.495
Dostum,ben güzel bir paket arıyordum resimlerine bakılırsa baya iyi güzel bir paket tabii mapa gelirsekte çok güzel

Bu arada izin alman beni çok mutlu etti :)[DOUBLEPOST=1510378354,1510378279][/DOUBLEPOST]Bu Arada Lütfen DosyaTC'den kaldır Mediafire falan koy :(

akaderking

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
0
Keşke NovaMC paketimden uyarlamasaydın, (ç)alıntı, ama paket uyarlamaya göre güzel olmuş. başarılar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı