Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu pluginer aranıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MehmetCan Tekinkuş

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
0
Puanlar
3.730
Merhabalar, aklımızda yüksek düzeyde bir proje mevcut . Bunun için bize ekip veya plugin paketini tasarlayabilecek bilgili birisine ihtiyacımız var. Bunları tasarlarken bazı kişiler gibi mapleri hazır kullanmayacak veya sadece plugini içine atıp bize verecek birisine ihtiyacımız yok bunu baştan buraya yazmak zorundayım. Fiyatını paketini yapmadan belirten kişilere bir gram bile güvenim yok. Paketi yapmamışsın bile neye göre fiyat biçiyorsun ki? Hazır vereceğin aşikar dostum... Neyse demek istediğim işinden anlayan ve ciddi olan yaş olarak olgun düşünebilen ve işlerini geliştirebilen insanlara ihtiyacımız var. Fiyat konusunda derdiniz olmasın, elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz bu işte ciddiyiz. Teşekkürler. Discord: SEEWAY#3496 Herkese iyi forumlar.

THOXIA

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Fiyatını paketini yapmadan belirten kişilere bir gram bile güvenim yok. Paketi yapmamışsın bile neye göre fiyat biçiyorsun ki? Hazır vereceğin aşikar dostum...

Her geliştirici saatlik veya proje başı ücret alıyor, farkındasınız değil mi? Birazcık piyasa hakkında bilgi edinip bu tarz garip ve saçma şekilde yaklaşmasaydınız keşke.

islam albayrak

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

islam.reyz#9992

Elmaslar
1
Puanlar
170
Yer
İzmir
Minecraft
islamreyz
Arkadaşımızın Haklı Olduğunu Yanlış Düşündüğünüzü Belirtmeliyim
Çünkü Geliştiriciler Olarak Çalışma Sonunda Ne Çıkaracağımızı Ön Görüyor Ona Göre
Fiyat Biçiyoruz, İşin Sonunda Sizin Memnun Etmeyecek Sayılar Söylemeniz Kırıcı Olabilir.
İyi Günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı