Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Plugin Tanıtımları | TitleManager

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EnesAktas

Çıktığın yerden, ben iniyordum.
Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

TitleManager

78708

TitleManager, minecraft oyunundaki bütün sunucuların kullanması gerektiğini düşündüğüm pluginler arasında yer alıyor. Plugini nasıl kullanırım derseniz o bölüme geçelim.

78717

TitleManager Ne İşe Yarar?

TitleManager, minecraft oyunundaki bütün sunucularda işe yarıyacak bir plugin. Ne işe yarar diyenler için:
Klavyede TAB tuşu olmalıdır TAB tuşuna bastığınız zaman önünüze bir ekran gelir üst bölümde. O ekranı yapmak için TitleManager plugini kullanılır. Bir özelliği daha scoreboard yani sağ taraftaki tabloyu ayarlayabilirsiniz. Ne işe yarar bölümünde sizlere gösterdim şimdi Nasıl kullanılır bölümüne geçiş yapalım.

TitleManager Nasıl Kullanılır?

TitleManager sadece config.yml den ayarlandığı için sizlere video sunucağım. Video biri Türkçe diğeri İngilizce şeklinde vericeğim. Oyun içi bir tek /TitleManager komutunun kısaltılmış şekli /tm olarak kullanılabilir. /tm reload ve birazı oyunda yapabileceğiniz bir komuttur. İngilizce videoda görebilirsiniz.
78709

İngilizce

Türkçe

78710

TitleManager pluginin indirmek için tıklayınız!
TIKLA!

78711

Sevgili MC-TR üyeleri bugünde “Plugin Tanıtımları | TitleManager” adlı başlıkta bir konu açtım. Eğer konumu beğendiyseniz ne mutlu bana yaptığım hataları belirtirseniz çok sevirim. Diğer ki konumda görüşmek üzere.
:) Sevgilerle Enes Aktas :)
78712

Ekler

• 1562587524756.png
    1562587524756.png
    913,7 KB · Görünt.: 265

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
TitleManager gerçekten güzel bir eklenti. Konuya daha fazla resim ekleyebilirsin Enes, başarılar.

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

EGEDİNC2

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

ム EgeStrqfes ℐ#1881

Elmaslar
12
Puanlar
0
Minecraft
EgeStrqfes
Bu benim fikrim fakat TitleManager yerine LiteBoard kullanmayı tercih ederim yani açıkçası ben öyle düşünüyorum

Ama tabikide çok güzel anlatılmış plugin elinize emeğinize sağlık İyi Forumlar...

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Bu benim fikrim fakat TitleManager yerine LiteBoard kullanmayı tercih ederim yani açıkçası ben öyle düşünüyorum

Ama tabikide çok güzel anlatılmış plugin elinize emeğinize sağlık İyi Forumlar...
Değerli yorumunuz için teşekkürler :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Bildiğim kadarıyla bu eklenti bazı sunucuların ciddi derece "TPS" değerini düşünüyor. Bu eklentiyi kullanacak arkadaşlara birkaç sözüm var. Arkadaşlar bu eklentinin cidden çok güzel olduğunu söyleyebilirim fakat eklenti RAM kısmınızı çok yiyor. Bu eklentiyi kullanacak arkadaşların 8 GB'dan düşük bir sunucusu var ise kullanmamasını öneririm. Bu arada bir eklenti bu kadar güzel anlatılabilirdi. Kalemine sağlık derdim ucum bitti.

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

Bildiğim kadarıyla bu eklenti bazı sunucuların ciddi derece "TPS" değerini düşünüyor. Bu eklentiyi kullanacak arkadaşlara birkaç sözüm var. Arkadaşlar bu eklentinin cidden çok güzel olduğunu söyleyebilirim fakat eklenti RAM kısmınızı çok yiyor. Bu eklentiyi kullanacak arkadaşların 8 GB'dan düşük bir sunucusu var ise kullanmamasını öneririm. Bu arada bir eklenti bu kadar güzel anlatılabilirdi. Kalemine sağlık derdim ucum bitti.
Değerli ve kıymetli yorumun için teşekkürler ederim Yiğit :)

Jedminton_Emirhan

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Jedminton#8768

Elmaslar
35
Puanlar
0
Minecraft
Jedminton

TitleManager

Eki Görüntüle 78708
TitleManager, minecraft oyunundaki bütün sunucuların kullanması gerektiğini düşündüğüm pluginler arasında yer alıyor. Plugini nasıl kullanırım derseniz o bölüme geçelim.

Eki Görüntüle 78717

TitleManager Ne İşe Yarar?

TitleManager, minecraft oyunundaki bütün sunucularda işe yarıyacak bir plugin. Ne işe yarar diyenler için:
Klavyede TAB tuşu olmalıdır TAB tuşuna bastığınız zaman önünüze bir ekran gelir üst bölümde. O ekranı yapmak için TitleManager plugini kullanılır. Bir özelliği daha scoreboard yani sağ taraftaki tabloyu ayarlayabilirsiniz. Ne işe yarar bölümünde sizlere gösterdim şimdi Nasıl kullanılır bölümüne geçiş yapalım.

TitleManager Nasıl Kullanılır?

TitleManager sadece config.yml den ayarlandığı için sizlere video sunucağım. Video biri Türkçe diğeri İngilizce şeklinde vericeğim. Oyun içi bir tek /TitleManager komutunun kısaltılmış şekli /tm olarak kullanılabilir. /tm reload ve birazı oyunda yapabileceğiniz bir komuttur. İngilizce videoda görebilirsiniz.
Eki Görüntüle 78709
İngilizce

Türkçe

Eki Görüntüle 78710
TitleManager pluginin indirmek için tıklayınız!
TIKLA!

Eki Görüntüle 78711
Sevgili MC-TR üyeleri bugünde “Plugin Tanıtımları | TitleManager” adlı başlıkta bir konu açtım. Eğer konumu beğendiyseniz ne mutlu bana yaptığım hataları belirtirseniz çok sevirim. Diğer ki konumda görüşmek üzere.
:) Sevgilerle Enes Aktas :)
Eki Görüntüle 78712

Plugin güzel anlatılmış kalemine sağlık
İyi forumlar.

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT

Yaklaşık 2 senedir TitleManager kullanıyorum her hangi bir sıkıntı yaşamadım.Timings raporu aldığım zamanda onunla alakalı hiç bir şey göremiyorum.Bence pluginde sıkıntı yok .

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Yaklaşık 2 senedir TitleManager kullanıyorum her hangi bir sıkıntı yaşamadım.Timings raporu aldığım zamanda onunla alakalı hiç bir şey göremiyorum.Bence pluginde sıkıntı yok .
Yorumun için teşekkür ederim :)

yiğit_15226426

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Dropex2#3234

Elmaslar
73
Puanlar
0
Minecraft
DestroyerSlayer_

Bilmiyordum teşekkürler. Eğer sorun yaşarsam değişiceğim çok saolun.

Bu arada konu anlatımı gayet hoş olmuş elinize sağlık

Sysuniez

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
0
Yararlı olmus basarılarını dılerım

EnesAktas

Elmaslar
723
Puanlar
6.075
Yer
İstanbul
Minecraft
Wolpenax
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı