Sol Reklam
Sağ Reklam

play.lordusnetwork.pw ? Element - Edit/PvP/XP/Yosun Coin - Yükseltme - Özel Hammadde - Duel - Boss - Meslek - Görev - Pazar |Gelişmiş Hile Koruması|

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
Kopyalanabilir Ip Adresimiz:
play.lordusnetwork.pw
mc.lordusnetwork.pw
oyna.lordusnetwork.pw

1.jpg

sistem-1.png

3.jpg

gorsel-1.png

7.jpg

8.jpg

4.jpg

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız :)

Son düzenleme:

Cheeisy

Cheeisy#2837

Discord:

Cheeisy#2837

Elmaslar
265
Puanlar
4.760
Minecraft
Cheeisy
Haritalar hoşuma gitmedi, konu tasarımı geliştirilebilir.

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Kon tasarımı geliştirilmeli, haritalar idare eder, sistemler klasik. Başarılar dilerim <3

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
Değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Sunucumuzu geliştirmeye devam ediyoruz bosscoin element pvpmaden ve daha bir çok komutu ekledik tüm bugları kapattık :) Oyuncularımızı bekliyoruz. Eminim ki gelen oyuncu keyfini çıkaracak .
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

8 GB Ram Oldu. V0.6 Sürümündeyiz. Klan Turnuvaları başlıyor Yeni İp adresimiz: play.LordusNetwork.pw ~ Herkesi Bekliyoruz.

Son düzenleme:

Virtua

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

SoundOfHeaven │ Fatih#0555

Elmaslar
21
Puanlar
3.770
Minecraft
SoundOfHeaven
hammadde sistemi özel derken yani o heryerde var,diğer sistemlere gelmişken onlarda aynı şekilde.

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
hammadde sistemi özel derken yani o heryerde var,diğer sistemlere gelmişken onlarda aynı şekilde.
Her rütbeye özel parası artıyor efenim :) Tek hammadde var.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kon tasarımı geliştirilmeli, haritalar idare eder, sistemler klasik. Başarılar dilerim <3
Konu tasarımı şu an güncellendi yeni hali nasıl ?? :D

Haritalar hoşuma gitmedi, konu tasarımı geliştirilebilir.
Thanksss you

Nyro

Elinde siyah kalem var ama gökkuşağı yarat.

Discord:

Nyro#8659

Elmaslar
30
Puanlar
13.345
Yer
Bursa
Minecraft
NyroTR
Konu tasarımı geliştirilebilir. Genel olarak server görsellerini beğendim. Sistemleriniz idare eder tebrik ederim umarım başarılı olursunuz.

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Güzel bir sunucuya benziyor lakin haritalar pek hoşuma gitmedi kötü mü? Hayır standart düzeyde. Sistemlere gelecek olursak kendinize ait 1,2 sistem ekleyebilirsiniz başarılar dilerim güzel bir sunucuya benziyor, iyi forumlar.

EtliBaklava

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
27
Puanlar
13.270
Sistemleriniz başarılı ve her geçen gün yeni sistemler eklediğinizi görebiliyorum. Mapleri elden geçirirseniz ve estetiğe biraz daha önem verirseniz tadından yenmez bir sunucu olur, başarılarınız devamını dilerim sunucuya puanım 7/10 geliştirilirse emin olun 10/10'a kadar çıkar.

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Sunucuya ait olan mimari yapılarınızın birkaç tanesi alıntı bunları değiştirmeniz sunucu için daha sağlıklı olacaktır. Element adlı sisteminizi farklı olması beni sevindirdi. Konu tasarımı gayet ideal. Yolunuz açık olsun, başarılar.

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird
Konu tasarımı geliştirilebilir. Genel olarak server görsellerini beğendim. Sistemleriniz idare eder tebrik ederim umarım başarılı olursunuz.
Teşekkür ederiz.
Güzel bir sunucuya benziyor lakin haritalar pek hoşuma gitmedi kötü mü? Hayır standart düzeyde. Sistemlere gelecek olursak kendinize ait 1,2 sistem ekleyebilirsiniz başarılar dilerim güzel bir sunucuya benziyor, iyi forumlar.
Teşekkür ederiz.
Sistemleriniz başarılı ve her geçen gün yeni sistemler eklediğinizi görebiliyorum. Mapleri elden geçirirseniz ve estetiğe biraz daha önem verirseniz tadından yenmez bir sunucu olur, başarılarınız devamını dilerim sunucuya puanım 7/10 geliştirilirse emin olun 10/10'a kadar çıkar.
Teşekkür ederiz.
Sunucuya ait olan mimari yapılarınızın birkaç tanesi alıntı bunları değiştirmeniz sunucu için daha sağlıklı olacaktır. Element adlı sisteminizi farklı olması beni sevindirdi. Konu tasarımı gayet ideal. Yolunuz açık olsun, başarılar.
Teşekkür ederiz.

Hepinize sonsuz teşekkürler <3 :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yani işin açıkçası bir tek haritaları beğenmedim. Haritaların dışında sunucunun sistem ve haritaları baya güzel olmuş. Başarılar dilerim ;) <3

yusufemirxd

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

Yusuf Emir#3303

Elmaslar
121
Puanlar
1.145
Minecraft
yusufemird

Yani işin açıkçası bir tek haritaları beğenmedim. Haritaların dışında sunucunun sistem ve haritaları baya güzel olmuş. Başarılar dilerim ;) <3
Haritaları beğenmediniz ama haritalar baya güzel olmuş.

Teşekkürler :d.

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Sistemlere bayıldım diyebilirim, en çokta yükseltme ve element sistemine onun dışında haritalar hoş duruyor başarılar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı