Sol Reklam

play.hexoncraft.com | Hard Emek Skyblock | 1.8-1.16 | Özel Görevler,Borsa Sistemi,Kazı Kazan,Ada&İşçi Yükseltme,Hergün Event |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Klorofobik

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

I-Han ¿#2099

Elmaslar
18
Puanlar
2.360
ezgif-6-2a744ed47cc9.gif

kapak2.png

hakkimizda2.png

yetkili2.png

sistem2.png

gorseller2.png

hexon-min.png

hexon2-min.png

takas-min.png

parkur-min.png

arena-min.png

Gelişmiş Kazı Kazan = Animasyonlu şekilde açılan pencerede kazı kazan oynayabilirsiniz.
İşçi Sistemi = Oyun içerisinde 5 Farklı katagoride bulunan işçileri adanızda çalıştırabilirsiniz.
Kırıktaş Jeneratör Yükseltme Sistemi = Kırıktaş kazarken belirli madenler çıkabilir. Bunların oranını yükseltmek istiyorsan hemen upgrade edebilirsin.
Borsa Sistemi = Oyun içerisindeki paranızı sanal paraya yada altına yatırmak istermiydiniz ?
Özel Spawner Sistemi = Oyun içerisindeki özel spawnerlar ile bakır gümüş ve tunç madeni kazanmak istermisiniz.
Günlük Eventler = Hergün olan Meteor Eventi ve çok daha fazlası için sunucumuza gelebilirsiniz.

Öncelikle Merhaba MC-TR ailesi ;

01.02.2021 Tarihinde Açılışımıza özel %25 bonus kredi ve Vip Çekilişleri olacaktır discordumuza katılarak çekilişlere katılabilirsiniz.

Sunucumuz Hard Emek Skyblock olarak hazırlanmaktadır. Lütfen op skyblock sistemine alışmış oyuncular yorum yaparken buna dikkat ederse sevinirim.

(Maplerimiz kendi tarafımızdan yapılmıştır.Mimar alımları ile daha iyi bir seviyeye getirilecektir. not: Arena Mapi kendimize ait değildir !)

Kopyalanabilir IP:
- play.hexoncraft.com
-oyna.hexoncraft.com

www.HEXONCRAFT.com
minecraft skyblock server minecraft skyblock sunucusu minecraft skyblock skyblock sunucusu skyblock server

Son düzenleyen: Moderatör:

LinLord_

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

linlord

Elmaslar
163
Puanlar
4.380
Yer
İstanbul
Minecraft
LinL0rd
Olumlu yorumunuz için teşekkür ederiz. Sizide açılışımızda yanımızda görmek isteriz. <3
Söz veremem işlerim var ama eğer unutmazsam geleceğim, iyi çalışmalar.

Klorofobik

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

I-Han ¿#2099

Elmaslar
18
Puanlar
2.360
+GÜNCEL Sunucumuz 3 Gün Sonra (01.02.2021) Açılacaktır. Discord adresimize gelerek yetkili başvurusu yapabilir. Yada çekilişlerimize şimiden katılabilirsiniz.

Mİstok

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Mistok#9639

Elmaslar
27
Puanlar
2.220
Minecraft
Mistok
konu tasarımı beni benden aldı,sistemler zaten ayrı bir güzellik,maplerde idare eder geliştirilebilir,çok güzel bir server Başarılarınızın devaını dilerim. <3<3<3

BitterRevenge.

ablan star bebeğim

Discord:

BitterRevenge#3805

Elmaslar
155
Puanlar
9.925
Minecraft
BitterRevenge
Konu tasarımını beğendim, bence daha iyi yerlere ulaşmak için haritaları değiştirmelisin

Klorofobik

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

I-Han ¿#2099

Elmaslar
18
Puanlar
2.360
konu tasarımı beni benden aldı,sistemler zaten ayrı bir güzellik,maplerde idare eder geliştirilebilir,çok güzel bir server Başarılarınızın devaını dilerim. <3<3<3
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Sizide açılışımızda yanımızda görmek isteriz :)

Klorofobik

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

I-Han ¿#2099

Elmaslar
18
Puanlar
2.360
Konu tasarımını beğendim, bence daha iyi yerlere ulaşmak için haritaları değiştirmelisin
Değerli yorumunuz için teşekkürler mapler kendi yapımımız olduğu için çok sade haklısınız ileride tekrardan yapılacak maplerimiz. Sizide açılışımızda görmek isteriz :)

furkanince99

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FURKAN#2819

Elmaslar
12
Puanlar
9.010
Sunucun hakkında şu yorumu yapayım, benim sunucuma gelip reklam yapıyorsun ayriyetten sunucuna neden reklam yaptığını sormak için geliyorum geldiğim anda da ban yiyorum bunu açıklar mısın bana ?

Bu olaydan dolayı sunucuya kalitesiz diyebilirim

Klorofobik

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

I-Han ¿#2099

Elmaslar
18
Puanlar
2.360
Sunucun hakkında şu yorumu yapayım, benim sunucuma gelip reklam yapıyorsun ayriyetten sunucuna neden reklam yaptığını sormak için geliyorum geldiğim anda da ban yiyorum bunu açıklar mısın bana ?
Bu olaydan dolayı sunucuya kalitesiz diyebilirim
Öncelikle merhaba sunucuya gelerek sunucunun reklamını yaptıktan sonra ban yemen gayet normal

sunucu ile ilgili görüşünüze saygı duyuyorum ancak kendi sunucunuzun kalitesi konu tasarımınızdan ve ip adresinizden belli oluyor

iyi günler.

furkanince99

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FURKAN#2819

Elmaslar
12
Puanlar
9.010
Öncelikle merhaba sunucuya gelerek sunucunun reklamını yaptıktan sonra ban yemen gayet normal

sunucu ile ilgili görüşünüze saygı duyuyorum ancak kendi sunucunuzun kalitesi konu tasarımınızdan ve ip adresinizden belli oluyor

iyi günler.
Dediğimi anlamadınız galiba, ben sizin sunucunuza gelip reklam yapmadım siz benim sunucuma gelip reklam yaptınız ve ben nedenini sormaya gelirken kayıt olur olmaz ban yedim herhangi bir mesaj yazmadım

Kendi sunucumuzun kalitesini sunucuya gelip ve yorumlardan anlayabilirsin. Sunucunun kalitesini belli eden sağlam yetkili kadrosudur, o da sizde yok

Deleted User 108957

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor
Elmaslar
849
Puanlar
8.425
Yer
Satürn
Discord İzni
Sunucuya girip bir süre inceledim, detaylara göz attım. Bazı şeyler İngilizce kalmış, onları da düzeltirseniz daha iyi olabilir. Şahsen ben genel olarak beğendim. Başarılar dilerim. ?​

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Konu tasarımını çok beğendim ellerinize sağlık onun dışında logonuzda aşırı iyi borsa ve işçi sistemi de güzel gözüküyor umarım rehavet görür.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı