Sol Reklam

Play.BeatNW.com | 1.8 - 1.12 | /adakit| /mc-trhediye 1 Adet Demir Spawner| Obsidian Kırınca Spawner

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Uniquiex

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Uniquiex#5911

Elmaslar
34
Puanlar
8.920
Yer
Rize
Minecraft
Uniquiex
fGe0OC.png

IP : play.BeatNW.com
Gelmenizi Bekleriz. !​

Son düzenleme:

aLoneX

a.k.a Acyd

Discord:

arhwn#2000

Elmaslar
575
Puanlar
5.995
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
4cyd
MC-TRHediye eklediğiniz için teşekkür ederiz, başarılar.

Son düzenleme:

zjetong

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0

HackerJojuk

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
15
Puanlar
0

Uniquiex

Discord:

Uniquiex#5911

Elmaslar
34
Puanlar
8.920
Yer
Rize
Minecraft
Uniquiex

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
Konu tasarımınız ve buildleriniz hiç güzel değil. umarım pluginleriniz iyidir de oyuncuları o şekilde sunucunuzda tutarsınız. başarılar dilerim.

NorvanTR

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
7
Puanlar
0
Yer
Ankara
Sunucunuz geliştirilmeli dostum .Spawn aynısı bendede var!

Uniquiex

Discord:

Uniquiex#5911

Elmaslar
34
Puanlar
8.920
Yer
Rize
Minecraft
Uniquiex
Sunucunuz geliştirilmeli dostum .Spawn aynısı bendede var!
sende olmasının sebebi emrenin alıp sana vermesi olabilirmi ? Emre Ata nın ? Sonuçta bu buildi yapan bizim ekip.[DOUBLEPOST=1515831096,1515831050][/DOUBLEPOST]
Konu tasarımınız ve buildleriniz hiç güzel değil. umarım pluginleriniz iyidir de oyuncuları o şekilde sunucunuzda tutarsınız. başarılar dilerim.

Düşük bütçeyle konu tasarımı bukadar olabiliyor. Kusura bakma dostum. Haritaları geliştiricez dostum. Yorumun için teşekkürler.

RD_Doruk

Ayak bastığım her adım... Dur düşecek gibiyim.
Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
Güzel gözüküyor bu arada bir şey demek istiyorum. Şu konu tasarımınız hiç güzel değil filan diyenler size şunu demek istiyorum. Geliştirilebilir demek yerine neden kötü diyorsunuz? İnsanlar tecrübesine göre emek veriyor. Bu kadar kaba olmayın arkadaş yahu. Cidden bu sözler zoruma gidiyor özellikle @WaterSoon lütfen şu işe kötü değilde saygılı bir ifade kurun!

Uniquiex

Discord:

Uniquiex#5911

Elmaslar
34
Puanlar
8.920
Yer
Rize
Minecraft
Uniquiex
Güzel gözüküyor bu arada bir şey demek istiyorum. Şu konu tasarımınız hiç güzel değil filan diyenler size şunu demek istiyorum. Geliştirilebilir demek yerine neden kötü diyorsunuz? İnsanlar tecrübesine göre emek veriyor. Bu kadar kaba olmayın arkadaş yahu. Cidden bu sözler zoruma gidiyor özellikle @WaterSoon lütfen şu işe kötü değilde saygılı bir ifade kurun!
Desteğin için teşekkür ederim. insanların ne düşündüğü önemli değil (konu hakkında) Bütçeme göre bir tasarım yaptırdım gönül isterdi ki full sayfa tasarım yaptırayım. illaki ileri zamanlarda onu da yaptırırız. Allah büyük önümüz açık inşallah olucaktır.[DOUBLEPOST=1515837348,1515832227][/DOUBLEPOST]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
KONU GÜNCELLENDİ
----------------------------------------------------------------------------------------------------------​

G

Garp

Ziyaretçi
Sunucunuzun aynı türdeki sunuculardan pek farkı olduğunu göremedim ne yazık ki Warp'lar klasik warplar , sistemler klasik sistemler geliştirilmeli ne yazık ki. Bazı warplarınız alıntıdır bunu belirtmeden geçmiyim.​

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Çok kötü bir sunucu olmuş ne aceleniz vardı anlamadım spawndan aşşağı atlıyorlar insan bi kapatır kos kocaman yere ufacık yer yapmışsınız pes doğrusu iğrenç gözüküyor ayrıca sunucunuzda vipler admin gibi davranıyor ve hiç terbiyeli değiller. misafiri sunucudan kovuyor resmen. sunucunuzda eksikler var diyince.
ben size tek birşey söyleyeyim sunucunuzla ilgilenen yetkili yok ve sunucunuz çok basit. buildlere gelicek olursak berbat. ve ne yalan söylim ilk defa skyblock sunucusunda viphammadde gördüm :D bu sunucuyu en iyisi bakıma almak ve daha iyi yapmak ama siz sunucunuzda anca sohbet ediyorsunuz ne bir emek? ne bir gayret? işiniz gücünüz sunucudan gelir elde etmek olduğu apaçık ortada! siz bu sunucuyu gelir elde etmek için mi açtınız? bu sunucu adam olmaz kardeş hadi eywallah.

HackerJojuk

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
15
Puanlar
0
Technical Suncuda adan z ye emek var ! Sen bizle calsıtınmı suncuuyu yaparken map ları yaparken ? Terbiyezislik yapma lütfen ! Cekmeyenlerimizden Birisi Sensin Galiba.

Ata Baran Tüm map lar bizim ekibimize ait dir.

Ekler

• rOdJ4V.png
    rOdJ4V.png
    77,6 KB · Görünt.: 392
  • rOdJ4V.png
    rOdJ4V.png
    77,6 KB · Görünt.: 422

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Technical Suncuda adan z ye emek var ! Sen bizle calsıtınmı suncuuyu yaparken map ları yaparken ? Terbiyezislik yapma lütfen ! Cekmeyenlerimizden Birisi Sensin Galiba.

Ata Baran Tüm map lar bizim ekibimize ait dir.

Konuştuğum cümlede herhangi bir terbiyesizlik olduğunu düşünmüyorum sadace sunucunuza verdiğiniz emek çok az yani bi spawnın duvarlarına bak birde spawnın olduğu yere o kadar ufak kalıyor ki yaptığınız emeği görebiliyoruz ayrıca terbiyesizliği ben değil siz yapıyorsunuz belirtmek isterim ve sizi hakaret edicek birşey söylemedim sadace dediğim sunucunuzdaki emek çok az ve 2 tane yetkili 200 - 250 kişilik bir sunucu için çok az ve ayrıca şunuda ilave edeyim bana terbiyesiz diyeceğinize bir kendinize bakın birde oyundaki insanlara uzatacak iseniz özelden devam edebiliriz. iyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı