Reklam Alanı Ücretlendirmesi Süre Bitiş: Sınırsız Süre Bitiş: 30.01.2018 Süre Bitiş: 30.01.2018 Süre Bitiş: 30.01.2018 Süre Bitiş: 06.03.2018 Süre Bitiş: 06.02.2018 Süre Bitiş: 12.02.2018 Süre Bitiş: 15.02.2018 Süre Bitiş: 17.02.2018 Süre Bitiş: 19.02.2018
  1. Sömestir tatili MC-TR ile çok keyifli geçecek. Sömestir etkinliklerimiz karne günü başlıyor. Karnenizi çok iyi saklayınız :) Senin Oyunun Senin Hayatın - MC-TR.Com
  2. Sitemizin teması güncel bilgisayarlar için yapılandırılmıştır. Web sitemizin kastığını düşünüyorsanız sol en altda bulunan MC-TR.COM v2.0'a tıklayınız, açılan pencereden Kasmayan Tema seçerek sistem dostu temamızı kullanarak sitemizde rahatça gezebilirsiniz.
  3. Birçok üyemizin bulunduğu discord kanalımıza davetlisin. Sohbet, muhabbet, yardımlaşma, etkinlik özetle her konuda konuştuğumuz platformumuza senide bekliyoruz. Detaylar için tıkla!

Play.BeatNW.com | 1.8 - 1.12 | /adakit| /mc-trhediye 1 Adet Demir Spawner| Obsidian Kırınca Spawner

Konusu 'Skyblock Sunucular' forumundadır ve Spreyy tarafından 12 Ocak 2018 başlatılmıştır.

1. Spreyy

Spreyy Agaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    10
    İtibar (REP) Puanı:
    0
    MC:
    Spreyy
    Steam:
    Mstfkmls
    #1 Spreyy, 12 Ocak 2018 20:52
    Son düzenleme: 13 Ocak 2018

IP : play.BeatNW.com
    Gelmenizi Bekleriz. !​

Rutherford bunu beğendi.
  2. tragedy

tragedy Süper Editör
    Süper Editör Premium

Beğenileri:
    497
    Ödül Puanları:
    490
    İtibar (REP) Puanı:
    2.252
    #2 tragedy, 12 Ocak 2018 21:35
    Son düzenleme: 13 Ocak 2018
    MC-TRHediye eklediğiniz için teşekkür ederiz, başarılar.

DwordGG bunu beğendi.
  3. zjetong

zjetong Yeni Doğmuş

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    İtibar (REP) Puanı:
    0

ooo camonn

Spreyy bunu beğendi.
  4. HackerJojuk

HackerJojuk Agaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    10
    İtibar (REP) Puanı:
    1
    Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın Acıklarmısın Anlamadım ?

rOdJ4V.png

Spreyy bunu beğendi.
  5. Spreyy

Spreyy Agaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    10
    İtibar (REP) Puanı:
    0
    MC:
    Spreyy
    Steam:
    Mstfkmls
    /MC-TRHEDIYE DEĞIL /MC-TRHEDIYESI OLARAK DENEYİN
    DEĞERLİ YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜRLER

Rutherford bunu beğendi.
  6. WaterSoon

WaterSoon Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
    Onaylı Satıcı

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    240
    İtibar (REP) Puanı:
    231
    MC:
    WaterSoon

Konu tasarımınız ve buildleriniz hiç güzel değil. umarım pluginleriniz iyidir de oyuncuları o şekilde sunucunuzda tutarsınız. başarılar dilerim.

7. NorvanTR

NorvanTR Marangoz

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    20
    İtibar (REP) Puanı:
    9
    MC:
    NorvanTR
    Steam:
    ΖΣΩŚ
    Sunucunuz geliştirilmeli dostum .Spawn aynısı bendede var!

8. Spreyy

Spreyy Agaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    10
    İtibar (REP) Puanı:
    0
    MC:
    Spreyy
    Steam:
    Mstfkmls

sende olmasının sebebi emrenin alıp sana vermesi olabilirmi ? Emre Ata nın ? Sonuçta bu buildi yapan bizim ekip.
    --- Mesajlar Birleştirildi, 13 Ocak 2018, Orijinal Mesaj Zamanı: 13 Ocak 2018 ---
    Düşük bütçeyle konu tasarımı bukadar olabiliyor. Kusura bakma dostum. Haritaları geliştiricez dostum. Yorumun için teşekkürler.

9. RD_Doruk

RD_Doruk Ayak bastığım her adım... Dur düşecek gibiyim.
    Premium Onaylı Satıcı

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    40
    İtibar (REP) Puanı:
    240
    MC:
    DorukOzgenYT_
    Güzel gözüküyor bu arada bir şey demek istiyorum. Şu konu tasarımınız hiç güzel değil filan diyenler size şunu demek istiyorum. Geliştirilebilir demek yerine neden kötü diyorsunuz? İnsanlar tecrübesine göre emek veriyor. Bu kadar kaba olmayın arkadaş yahu. Cidden bu sözler zoruma gidiyor özellikle @WaterSoon lütfen şu işe kötü değilde saygılı bir ifade kurun!

10. Spreyy

Spreyy Agaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    10
    İtibar (REP) Puanı:
    0
    MC:
    Spreyy
    Steam:
    Mstfkmls
    Desteğin için teşekkür ederim. insanların ne düşündüğü önemli değil (konu hakkında) Bütçeme göre bir tasarım yaptırdım gönül isterdi ki full sayfa tasarım yaptırayım. illaki ileri zamanlarda onu da yaptırırız. Allah büyük önümüz açık inşallah olucaktır.
    --- Mesajlar Birleştirildi, 13 Ocak 2018, Orijinal Mesaj Zamanı: 13 Ocak 2018 ---
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    KONU GÜNCELLENDİ
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------​

RD_Doruk bunu beğendi.
  11. Ata Baran

Ata Baran Yavuz Sultan Selim(Hâdim'ul-Harameyn'uş-Şerifeyn)

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    540
    İtibar (REP) Puanı:
    231
    Sunucunuzun aynı türdeki sunuculardan pek farkı olduğunu göremedim ne yazık ki Warp'lar klasik warplar , sistemler klasik sistemler geliştirilmeli ne yazık ki. Bazı warplarınız alıntıdır bunu belirtmeden geçmiyim. ​

12. Technical

Technical Pluginer & Medieval Builder
    Premium

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    290
    İtibar (REP) Puanı:
    1.009
    Çok kötü bir sunucu olmuş ne aceleniz vardı anlamadım spawndan aşşağı atlıyorlar insan bi kapatır kos kocaman yere ufacık yer yapmışsınız pes doğrusu iğrenç gözüküyor ayrıca sunucunuzda vipler admin gibi davranıyor ve hiç terbiyeli değiller. misafiri sunucudan kovuyor resmen. sunucunuzda eksikler var diyince.
    ben size tek birşey söyleyeyim sunucunuzla ilgilenen yetkili yok ve sunucunuz çok basit. buildlere gelicek olursak berbat. ve ne yalan söylim ilk defa skyblock sunucusunda viphammadde gördüm :D bu sunucuyu en iyisi bakıma almak ve daha iyi yapmak ama siz sunucunuzda anca sohbet ediyorsunuz ne bir emek? ne bir gayret? işiniz gücünüz sunucudan gelir elde etmek olduğu apaçık ortada! siz bu sunucuyu gelir elde etmek için mi açtınız? bu sunucu adam olmaz kardeş hadi eywallah.

13. HackerJojuk

HackerJojuk Agaç Yumruklayıcı

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    10
    İtibar (REP) Puanı:
    1
    Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın Suncuda adan z ye emek var ! Sen bizle calsıtınmı suncuuyu yaparken map ları yaparken ? Terbiyezislik yapma lütfen ! Cekmeyenlerimizden Birisi Sensin Galiba.

Linki görebilmek için sitemize kayıt olmalısın Tüm map lar bizim ekibimize ait dir.

Ekli Dosyalar:

14. Technical

Technical Pluginer & Medieval Builder
    Premium

Beğenileri:
    238
    Ödül Puanları:
    290
    İtibar (REP) Puanı:
    1.009

Konuştuğum cümlede herhangi bir terbiyesizlik olduğunu düşünmüyorum sadace sunucunuza verdiğiniz emek çok az yani bi spawnın duvarlarına bak birde spawnın olduğu yere o kadar ufak kalıyor ki yaptığınız emeği görebiliyoruz ayrıca terbiyesizliği ben değil siz yapıyorsunuz belirtmek isterim ve sizi hakaret edicek birşey söylemedim sadace dediğim sunucunuzdaki emek çok az ve 2 tane yetkili 200 - 250 kişilik bir sunucu için çok az ve ayrıca şunuda ilave edeyim bana terbiyesiz diyeceğinize bir kendinize bakın birde oyundaki insanlara uzatacak iseniz özelden devam edebiliriz. iyi forumlar.

Sayfayı Paylaş