Sol Reklam
Sağ Reklam

Pireblok Konu Tasarımı By Cristof (Hasan Kolcu)

Cristof

Hasan Kolcu

Discord:

hasankolcu

Elmaslar
88
Puanlar
6.555
Yer
Ankara
giriş.png

hakkımızda.png

yetkilikadrosu3.png

sunucubilgileri.png

sistemler2.png

görseller.png

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
çok dağınık...

sanırım seçtiğiniz renkler ve skinler buna etki etmiş. Bir dahakine umarım daha iyi bir tasarım ile konu açarsınız

Cristof

Hasan Kolcu

Discord:

hasankolcu

Elmaslar
88
Puanlar
6.555
Yer
Ankara
Ellerine sağlık Can, güzel. :<3:
jasfdjasfaslf çok komiksin. Majoras'ın hangi tasarımına benzediğini öne sürerek bunu yazıyorsun anlamış değilim. Konumu baltalama, takımların birbirine olan rakipliğinden dolayı bunu yazma bana.

Amour

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Amour#4668

Elmaslar
4
Puanlar
0
Minecraft
Amour
Çok farklı kısımlar var bi gri bi sarı sonra yetkili kadrosunda olan firex in rigi çok kötü durmuş.

Cristof

Hasan Kolcu

Discord:

hasankolcu

Elmaslar
88
Puanlar
6.555
Yer
Ankara
çok dağınık...

sanırım seçtiğiniz renkler ve skinler buna etki etmiş. Bir dahakine umarım daha iyi bir tasarım ile konu açarsınız
Teşekkürler, böyle iyi.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Çok farklı kısımlar var bi gri bi sarı sonra yetkili kadrosunda olan firex in rigi çok kötü durmuş.
sürekli aynı renklerden gitmek istemedim, çok sarı olursa bunaltır diye düşündüm. O rig ise tasarımı yaptıran kişinin isteği üzerine konuldu

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Bence güzel bir konu tasarımı olmuş eline sağlık :)

Utku Gürbüz

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

UtkuGurbuz#0355

Elmaslar
304
Puanlar
2.880
Minecraft
UtkuGurbuz
Nereye bakmam gerektiğini anlamadım. Her şey birbirinin içinde. Parçalar arasında belli bir renk uyumu yok. Rigler birbiriyle uyumlu değil. Bi tarafı modern yapmışken bir tarafı klasik yapmışsın. Devam et, hazırım iconları Metin2 sunucusu tasarımı gibi olmuş. Rigi yağlı boyaya çevirmen ve araya alakasız yunuslar koyman tasarımı gereksiz kalabalık yapmış.

KEDİ MC

KediMC.Keyubu.Com

Discord:

BordoMavi#0001

Elmaslar
184
Puanlar
0
Minecraft
KediMC
Ben çok beğendim. Emeğinize sağlık.​

Cristof

Hasan Kolcu

Discord:

hasankolcu

Elmaslar
88
Puanlar
6.555
Yer
Ankara
Nereye bakmam gerektiğini anlamadım. Her şey birbirinin içinde. Parçalar arasında belli bir renk uyumu yok. Rigler birbiriyle uyumlu değil. Bi tarafı modern yapmışken bir tarafı klasik yapmışsın. Devam et, hazırım iconları Metin2 sunucusu tasarımı gibi olmuş. Rigi yağlı boyaya çevirmen ve araya alakasız yunuslar koyman tasarımı gereksiz kalabalık yapmış.
Farklılık yapmak istedim, sürekli aynı şeyleri göre göre midem kalktı artık. Eğer gerçekten bildirdiğiniz bu uyumsuzluklar herkes tarafından bildirilirse, bu bildirileri dikkate alacağım. Metin2 tarzı tasarımı size andıran büyük ihtimal kendi yaptığım butonlardır. Eğer bu değilse de arkaplandaki kılıçlı kalkanlı görsellerdir. Ancak bence ortaya güzel bir tarz çıkarttığımı düşünüyorum. Farklılık iyidir, dikkat çeker.

Ben çok beğendim. Emeğinize sağlık.​
Beğendiğiniz için sevindim, teşekkür ederim.

Son düzenleme:
S

sooply

Ziyaretçi
Artık şu yazıları yalvarırım kutu içine sığdırın. Cidden aşırı derecede dağınık ve düzensiz duruyor.

Cristof

Hasan Kolcu

Discord:

hasankolcu

Elmaslar
88
Puanlar
6.555
Yer
Ankara
Artık şu yazıları yalvarırım kutu içine sığdırın. Cidden aşırı derecede dağınık ve düzensiz duruyor.
Bunu daha önce de düşündüm, bildirdiğiniz için teşekkürler. Dikkate alacağım.

firex

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

firex#4417

Elmaslar
8
Puanlar
400
Minecraft
emrectli
İnternette yayımlanan skinleri sadece majoras kullanacak diye bir kavram yok.
Ben söyledim böyle yapmasını ve majorasta çok yakın bir dostum zaten.
Boş yorumlar yapıp kalp kırmayalım iyi forumlar.

Ayrıca sadece rigleri kendisine verdim. Rigleride majorastan bizzat ben istemiştim.
Geri kalan herşey hasana ait ve bence çokta güzel konu tasarımı insanların kalplerini kırarak kul hakkına girmeyin
Majoras şikayetçi olsaydı bana özelden yazardı zaten size düşmüyor herşey.

Son düzenleme:

EfeK0

Tasarımcı | Skripter

Discord:

EfeK#6993

Elmaslar
337
Puanlar
8.075
Minecraft
_EfeK0_
Majoras'a benziyor tamam izin istemiş olabilirsiniz kusura bakmayın bilmeden konuştuğum için. Ayrıca güzel kısmında ciddiyim fena değil biraz dağınık belirtildiği gibi, eline sağlık. Hiçbir şekilde rakip olduğumuz ile falan ilgisi yok sevdiğim birisin. ^^

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Doğruyu söylemek gerekirse forum içerisinde ilk defa konu tasarımı çalışmanızı gördüm ki fazlasıyla da güzel buldum. Sebebini bilmiyorum ama çoğu forum üyesini gereksiz yere dizayn olayını dağınık bulmuş. Evet, gerçekten biraz dağınık veya farklı olabilir ama bazen konfor alanın dışına çıkmak gerekiyor ki bu da en basit örneklerinden birisi olmuş. Zaten bu nihai çalışma içerisinde de beyaz, gri ve siyah gibi ilginç renk kodlamaları kullanılmış ki bu bizlere tasarımlarda bu renklerinde oldukça uyumlu olmakla beraber güzel görünüme sahip olduğunu da göstermiş oldu. Uzun lafın kısası hepimizin alışmış olduğu konu tasarımlarının yanı sıra çok daha özgün görünümlü ve emek sarf edilen başarılı bir tasarım olmuş ;) <3

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı