• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

BlondeCowQQ

Birisi mi Spawnlandı?
2 Ağustos 2018
9
8
0
BlondeCow#5145
BlondeCow

PacketBookFixer plugini bana ait bu forumda ve diğer bir forumda konusunu açmıştım zaten fakat konuyu kaldırıp(sebep belirtilmeden) kendiniz bir konu açmışsınız. Bunu yapmadan önce haber verilebilirdi bir izin istenilebilirdi fakat siz böyle yapmayı tercih etmişsiniz bir daha bu forumda yararlı bir içerik paylaşırken birçok kez düşünmeliyim.
Açık kaynak kodlu olduğu halde içerisine hiç göz atmayı düşünmediniz sanırım.
Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Son düzenleme:

admiraldus

Örümcek Hoşt!
Koordinatör
Premium
Onaylı Satıcı
21
12 Nisan 2018
330
1.459
1.190
admiraldus
admiraldus#0683
admiralduski

PacketBookFixer plugini bana ait bu forumda ve diğer bir forumda konusunu açmıştım zaten fakat konuyu kaldırıp(sebep belirtilmeden) kendiniz bir konu açmışsınız. Bunu yapmadan önce haber verilebilirdi bir izin istenilebilirdi fakat siz böyle yapmayı tercih etmişsiniz bir daha bu forumda yararlı bir içerik paylaşırken birçok kez düşünmeliyim.
Açık kaynak kodlu olduğu halde içerisine hiç göz atmayı düşünmediniz sanırım.
Sizin konunuzu görmedim ne yazık ki. Görseydim bu konuyu açmazdım. Eklentiyi de bir arkadaşımın önerisiyle bu eklentiyle değiştirdim. İsterseniz konuyu kaldırayım siz açın.

BlondeCowQQ

Birisi mi Spawnlandı?
2 Ağustos 2018
9
8
0
BlondeCow#5145
BlondeCow

Sizin konunuzu görmedim ne yazık ki. Görseydim bu konuyu açmazdım. Eklentiyi de bir arkadaşımın önerisiyle bu eklentiyle değiştirdim. İsterseniz konuyu kaldırayım siz açın.
Bununla ilgili bir konu açmıştım fakat nedensiz bir şekilde kaldırılmış, konuda bahsedilen eklenti ile ilgili bilgi almak, soru sormak isteyen kişiler için discord adresimi paylaşırsanız konuyu tekrardan açmanın bir önemi kalmaz.
Spigot :

Son düzenleme:
Elmas: admiraldus

admiraldus

Örümcek Hoşt!
Koordinatör
Premium
Onaylı Satıcı
21
12 Nisan 2018
330
1.459
1.190
admiraldus
admiraldus#0683
admiralduski

Bununla ilgili bir konu açmıştım fakat nedensiz bir şekilde kaldırılmış, konuda bahsedilen eklenti ile ilgili bilgi almak, soru sormak isteyen kişiler için discord adresimi paylaşırsanız konuyu tekrardan açmanın bir önemi kalmaz.
Spigot :
İndirme bağlantısı eklentinin Spigot adresiyle değiştirilip, Discord ID'niz konuya eklenmiştir.

Elmas: BlondeCowQQ